איבדתי 9 שנים מהחיים שלי בגלל המחשב צריך עזרה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבדתי 9 שנים מהחיים שלי בגלל המחשב צריך עזרה

MasterDK

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל : איבדתי

ותלמד לנגן על גיטרה או משהו...

תלך למכון כושר\ תלך לים\ תיהיה גולש \תיסע בסקטבורד \ אופניים.

תאמין לי שתהיה נגיד גולש אז כל היום שלך יהיה סובב סביב זה וגם תכיר חברים חדשים וכל זה כי לגלוש אפשר מלא (וגם בחורף...)

כנ"ל סקטבורד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, מגיל 6 עד 12 לא היה לי מחשב, ומה נראה לך שעשיתי? אפילו לא חשבתי על מחשב.........היו לי הרבה דברים אחרים שיכולתי לעשות כמו לראות ולצאת לטייל עם חברים ופשוט לא הייתי צריך אותו, תנסה את זה גם, שים ת'מחשב בחדר של ההורים שלך ופשוט אל תיכנס לשם.......תעשה את זה במשך שנה ותראה איך אתה מסתדר מצויין גם בלי מחשב, ובגלל שלא יהיה לך אותו אתה תתחיל לחשוב מה לעשות חוץ ממחשב וככה תשכח אותו ולא תזדקק לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח אחי .. אם אתה שפוי אל תעשי פסיכומטרי.... זו קריעת תחת כמה שיעורים אלוהים ישמור!!!!!!!!!!! אלא אם אתה רוצה ללכת לעתודה (כמוני) ואז אכלת אותה כי אתה חייב לעשות פסיכומטרי :(

אני בקושי על המחשב.. בבוקר קורס פסיכומטרי.. אחרי צהריים חדר .. אחרי זה כמה שעות של לימודים לסיים את כל שיעורים הבית שנתנו לי.. תאמין לי שגם אם יש לי טיפת זמן אין לי כוח לשבת על המחשב.. אני נופל למיטה (כרגע זה מקרה מיוחד, אני מעביר קצת זמן עד החדר כושר) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שתהיה נגיד גולש אז כל היום שלך יהיה סובב סביב זה וגם תכיר חברים חדשים וכל זה כי לגלוש אפשר מלא (וגם בחורף...)

כנ"ל סקטבורד...

כה גלישה זה רעיון טוב, אני גולש וזה הרבה יותר מהנה ממחשב (זה בטוח) תתחיל ללמוד גלישה ואתה תראה איך המחשב הופך לסתם דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל סקטבורד...

מחזק,תנסה לגלוש לרכב על אופניים או להשיג כלב - רק כדאי להתרחק קצת מהבית.

כשתתחיל השנה החדשה (שבאה עלינו לרעה) תנסה ליהיות פתוח יותר,כנראה שהבעייה שלך למצוא חברים היא פרשנות שלך לעובדה שאתה מעדיף 2-3 חברים ממש ממש קרובים ואתה לא הטיפוס שמעונין ליהיות פופולארי,זה בסדר גמור!

מלבד זאת,תמיד אפשר להשתקע בלימודים(שוב,רק כדי להפתר מהמחשב) או לטייל אם עדיין קשה לך למצוא חברים(תמיד קל :xyxthumbs:) - תברר עם עצמך איזה מין טיפוס אתה...

תנסה אולי להתנדב בינתיים או להצטרף לתנועת נוער - שני הצדדים ירוויחו.

בהצלחה לך,ואני מקווה שאחרי ההודעה הזאת לא תגע במחשב להרבה זמן :xyxthumbs:

אייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOMMYB1

להכיר חברים בסדר זה לא קשה אתה צודק בנות זה באמת קצת יותר קשה אבל טעיתי סורי

PsyGuy

ניסיתי סיגריות לא משו

ניסיתי וודקה לא חזק

שתיתי ויסקי איכס

Euphoria

:smile1: כוח הרצון שלי נמוך =]

שוב לנעול את המחשב ולהישאר כל היום על המיטה אם הראש לתיקרה גם לא ממש נעים ולכן אני מנסה למצוא תעסוקה שלא קשורה למחשב שאני ישכח את המחשב

Galz0r

גלישה סקייטבורד אופניים רולר וכו' זה מין סוג של אקסטרים זה מגניב זה יפה בנות מתות על זה אבל זה קשה נסעתי בסקייטבורד חצי שנה ואני לא הצלחתי ללמוד כלום חות מקפיצה על המקום =\

גולש זה גם זה אפילו יותר מסוכן אני לא יודע לשחות טוב שלא נדבר על גלישה זה צריך למצוא מועדון אן חוג שמלמדים אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...