צה"ל דפק אותי, צריך עצות - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל דפק אותי, צריך עצות

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היום התקשרו עליי פעמיים פעם ראשונה אמרתי להם אין לי זמן לדבר איתם אז הם יתקשרו יותר מאוחר חחחח :lol:

קיצר אמרו לי שהם רוצים לתת לי לעשות מעל 15 טון ואם אתה עובר טסט ראשון אז גם נותנים לי מענק כספי ואני יהיה נהג בצה"ל

ישן שעה יותר מחילים אחרים זאת אומרת במקום 6 אני ישן 7 שעון חחחח איזה דפוק זה מה שעה תציל אותי?? :kopfpatsch:

חוץ מזה אמרו לי שאני לא יעשה שמירות רק יסיע אספקה,חילים, וכל החרא הזה

ויש לי פרופיל 97 ^^

אמור לי שאני יעשה טירונות 02

אני יסכים לזה אם יתנו לי אפשרות לחזור הביתה הרבה ^^ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחררררררר, TommyW! :nono:

אתה תטחן משאיות פרייטליינר, אתה תטחן דיזל, אתה תטחן נסיעות על ימין ועל שמאל (בית לא תראה יותר מדי)... על כל פיפס קטן תאכל תלונה.

נהג תובלה זה רע. אתה תטחן סבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחררררררר, TommyW! :nono:

אתה תטחן משאיות פרייטליינר, אתה תטחן דיזל, אתה תטחן נסיעות על ימין ועל שמאל (בית לא תראה יותר מדי)... על כל פיפס קטן תאכל תלונה.

נהג תובלה זה רע. אתה תטחן סבל.

אני מבין ש"מישהו" פה היה בתובלה בצבא... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתקרבו בחיים לקורס של נהג משאית ושלא יזיינו לכם ת'שכל בצה"ל שזה ישתלם, כי כל מה שצה"ל נותן לכם הוא יקח באבוע בוע של האמ-אמו, ותיזהרו כי צה"ל לא מחלק מתנות אם הוא נותן לכם רישיון על משא מעל 15 טון שזה עולה לו הרבה כסף הוא גם יצפה מכם לעשות מילואים עד גיל 50. ואם תצאו איכשהו על 21 מהמילואים האלה יקחו לכם את הרישיון על עד 4 טון אז להיזהר מצה"ל........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צהל מעפנים... שמעתי יותר מידי סיפורים ובגלל זה אני לא מתכוון להתנדב יותר מ7 חודשים אם בכלל...

ראיתם גם בפינויי המתנחלים איזה מעפן?איזה נכנס לגג בתור קרוון שמועלה ע"י מנוף? חחחחח הרגו אותי... שיעשו את זה כמו שצריך ירדו ממסוק קטן ולא יעשו פדיחות מול המצלמות שמשדרות לעולם... כמו מפגרים מנסים לחתוך את גדרות הטייל בזמן שזורקים עליהם דברים... מה קרה לגז מדמיע? מה קרה לחליפות מסוג כזה או אחר שיגנו יותר על החיילים וגם אם הם נכנסו למקום הזה בצבא, לפחות שיעשו את העבודה כמו שצריך ולא יעשו טובה שהם עושים את זה ושיפסיקו להיות אדישים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...