Leadtek מציגה את הGF7800GTX 512MB Extreme - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Leadtek מציגה את הGF7800GTX 512MB Extreme

Dvich

Recommended Posts

Leadtek, יצרנית כרטיסי המסך ולוחות האם הותיקה, הציגה את הLeadtek WinFast PX7800GTX 512MB.

הכרטיס יהיה מבוסס על הGF7800GTX בעלת ליבת הG70, יהיה לי PCB בתכנון הריפרנס, 512MB של , 490MHZ לליבה ו1250MHZ לזכרונות ואת הקירור העצום הזה:

winfast_px7800gtx_tdhvivoe_2.jpg

מידע נוסף:

http://www.leadtek.com.tw/eng/3d_graphic/overview.asp?pronameid=219&lineid=1&act=1

המחיר לא ידוע בנתיים.

הדבר המעניין הוא לדעתי שיכול להיות וכן יהיה שימוש ל256MB הנוספים, הביסוס לטענה הזאת היא שאנחנו רואים שהכרטיס מתמודד מעולה ברזלוציות עצומות ופילטרים והוא כנראה זקוק מאוד ויכול לנצל את ה256MB נוספים.

מעניין יהיה לראות ביקורות ואת המחיר (שכנראה יהיה בסביבות ה750$).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה הכרטיס שאמור להפעיל משחקים ב2048*1536 עם כל הפילטרים?

מיותר לגמרי אם תשאלו אותי... אבל לכל אחד יש את השטיק שלו

אם להסתכל על זה ככה...לי מספיק כרטיס שיצליח להפעיל משחקים בשנה הקרובה ביזבוז 3000 ש"ח ויותר על כרטיס זה ממש מגוחך אפשר לחסוך

מאות שקלים ולקנות כרטיס שיצליח להפעיל את השנתיים הבאות טוב...ולחסוך איזה 1000 ש"ח :) זאת רק דעה שלי... אבל יש את אלה

שקונים את זה בתקציבים גבוהים ות'אמת גם אני הייתי רוצה אחד כזה (מי לא?) אבל זה באמת מיותר חבל על הכסף צריך לעשות את החישוב נכון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות את ההכי טוב זה אף פעם לא משתלם וכולם יסכימו

אם תשאל אותי, לגיימר ממוצע יספיק כל 6600GT או 6800 רגיל

מי שכלכך רוצה לשחק ברזולוציות מטורפות עם כל הפילטרים שיהיה לו לבריאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות את ההכי טוב זה אף פעם לא משתלם וכולם יסכימו

אם תשאל אותי, לגיימר ממוצע יספיק כל 6600GT או 6800 רגיל

מי שכלכך רוצה לשחק ברזולוציות מטורפות עם כל הפילטרים שיהיה לו לבריאות...

אני קניתי את ה 6600GT ב1200 ש"ח - אני מרוצה ממנו וגם לכמה חברים שלי יש אותו .. לא מתחרט עליו ואני אחד שאוהב הרבה משחקים איך שיקראו לזה

"משחקים כבדים" ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי ה6800 מספיק

ואפילו אפשר להסתדר עם ה9500P שלי כשהוא עוד במהירות סטוק... רק צריך הרבה למשחקים של היום

הדבר היחיד שעצבן אותי ב6600GT שלא יצאה לו "גרסה רשמית" של 256MB 256BIT וזה מעצבן לראות בדרישות ההממוצעות + (לא מדבר איתך על מינימום)

ב BF2 אם אתה רוצה להנות מהמשחק כביכול עדיף שיהיה לך 256MB אבל לא נורא בדקתי אצל חבר שלי את המשחק עם הכרטיס הנ"ל עובד אחלה

נקווה שיחזיק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה בכלל מתייחס לדרישות של משחקים? :s05: הם דורשים מעבד 2.4GHZ.... זה אומר שאטלון64 2800 שעובד ב1800MHZ לא מספיק טוב?

את האמת אני מסתכל עליהם דיי הרבה אני יודע שהם מטעים ברוב הפעמים,אבל הכי הצחיק אותי מתי שיצא ה SA היה כתוב בדרישות (בהתחלה ככה) לא יעבוד על ג'יפה 4

שיחקתי בו פעל לי כמו גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...