הוספת RAMSINKS האם תמנע ארטיפקטים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת RAMSINKS האם תמנע ארטיפקטים

crazydiamond

Recommended Posts

בחודשים האחרונים כשאני משחק במחשב אני רואה כל מיני ארטיפקטים שמופיעים בזמן המשחק ופעולת אלט טאב וחזרה למשחק מבטלת אותם לכמה דקות וחוזר חלילה יש לכרטיס גוף קירור דק מאוד ועליו מאוורר המאוורר עובד אך אין קירור לזכרונות אם אני אדביק על הזכרונות SINKS זה ישפר לי את המצב והארטיפקטים יעלמו?

מותקנים לי מעודכנים והכל עובד בסדר הבעיה היא רק במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין.. הארטיפאקטים האלו, הם נראים כמו שורות אנכיות שמשתגעות על המסך? כאילו שעמודה אחת של פיקסלים (כלומר, ברוחב מספר פיקסלים בודדים, לגובה המסך) התחרפנה?

או שיש להם צורה אחרת?

סתם איזו תיאוריה מופרכת שלי לגבי הארטיפאקטים, ואיך לזהות אם הם באים מהליבה או מהזכרונות.

אם התיאור דומה למה שתיארתי כרגע, זה כנראה מהזכרונות. יש לזה גם הסבר טכני כלשהו, אם אני צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש אני משחק בעיקר NBA 2005 ולפעמים רואים נקודות שנצבעות על המגרש או שאיזה שחקן קיבל תוספת צבע לרגל או שלפעמים חלק מהמגרש הצבע בלבן וכו' כשניסיתי לשחק SA אז לוקח לטקסטורות זמן להופיע או שרואים אנשים שקופים או אפילו בתפריט הבסיסי הטקסט נמרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו שעמודה אחת של פיקסלים (כלומר, ברוחב מספר פיקסלים בודדים, לגובה המסך) התחרפנה?

גם אצלי!! זה בדיוק ככה הבעיה שאצלי זה בכלל לא מופיע במשחקים!!! וזה מה שמוזר לא בקאונטר לא ב 3DMARK

אלה סתאם נגיד אני פותח את הדפדפן אז על רגע לבן יש את הפיקסלים לאורך המסך לעומת זאת אני משחק חצי שעה בקאונטר ולא קורה כלום!!!

אני לעומך דווקא ב OC אבל אני באמת חושב שדווקא הבעיה בזיכרונות אני הלכתי קצת להוריד משלי אני יעדכן אותך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...