"הסטודנטים יפונו - בשביל המפונים" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"הסטודנטים יפונו - בשביל המפונים"

אורח Si-Nom

Recommended Posts

איזה חוצפה!

"מאות סטודנטים המתגוררים בקרוואנים, חלקם בעלי משפחות, יפונו היום (א') ממעונות הסטודנטים לטובת משפחות המתנחלים. לסטודנטים ניתנו רק יומיים לעכל את הגזירה - את ההודעה על הפינוי קיבלו רק שלשום. עוד נודע להם כי יפונו מהחלק המושקע והמטופח של המעונות, אל איזור חדש יחסית אך שומם וללא צמחייה, ואל קרוואנים במצב רעוע ולא משופץ"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3130573,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתפלא בכלל... תמיד המתנחלים היו אדוני הארץ וכל מה שהם רצו הם קיבלו גם במחיר עבירה על החוק.

אתה מוכן להגיד לי במה המתנחלים אשמים? :s07:

הממשלה פרסמה קמפיינים בכל אמצעי התקשורת על זה שיש דיור מובטח לכל אחד

ונכון לכרגע המציאות היא עגומה!!

היחידים שצריך להאשים אותם זאת הממשלה ומנהלת סלע :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתפלא בכלל... תמיד המתנחלים היו אדוני הארץ וכל מה שהם רצו הם קיבלו גם במחיר עבירה על החוק.

בדיוק...פינו את המתנחלים אבל הוא רצו את הבתים של הסטודנטים כי הם בטוח יותר גדולים ויפים...

זה מה שקורה כשנותנים לחבורה של ישראלים לנהל חשוב..חלמאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חוצפה!

"מאות סטודנטים המתגוררים בקרוואנים, חלקם בעלי משפחות, יפונו היום (א') ממעונות הסטודנטים לטובת משפחות המתנחלים. לסטודנטים ניתנו רק יומיים לעכל את הגזירה - את ההודעה על הפינוי קיבלו רק שלשום. עוד נודע להם כי יפונו מהחלק המושקע והמטופח של המעונות, אל איזור חדש יחסית אך שומם וללא צמחייה, ואל קרוואנים במצב רעוע ולא משופץ"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3130573,00.html

איזה חוצפה!

אלפי אנשים הגרים ביישובים בחלב עזה, כולם בעלי משפחות, גורשו מבתיהם לטובת.....(עד היום לא זכינו להסבר מספק). למתיישבים נתנה כבר שנה לעכל את הגזירה והם עד עכשיו לא קולטים אותה מפני חומרתה.עוד נודע כי רובם גורשו מבתיהם לרחובות ולאוהלים (כאשר הם משפחות מרובות ילדים) אף על פי שהממשלה הודיעה שתספק להם הסדר חילופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...