voodoo 5 5500 vs. Asus gf2 gts - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

voodoo 5 5500 vs. Asus gf2 gts

scorpion

Recommended Posts

וובכן...

שמתי לב שניתן לרכוש ב278 את הvoodoo 5 5500 64mb sdram

כעת יש לי את הASUS GF2 GTS 32MB DDR

למה אני מתלבט בעצם......?

וובכן גיימר גדול אני לא אני לא אוהב להוציא סכומים גדולים על רכיבים כלשהם של מחשב

ואני אוהב איכות תמונה מושלמת

חשבתי לי.... הכרטיס הזה זול ואיכות התמונה שלו טובה אף משל הרידאון 8500

לא מעניין אותי במיוחד קצב הפריימים

מה אתם אומרים? שווה להשקיע סכום שכזה (זול למדי) לכרטיס שיהיה נחות מעט מבחינת מהירות בשביל איכות תמונה חסרת פשרות?

או שאולי בכלל להמשיך לחסוך בשביל הall mighty readon 9700 (תזכרו שאני לא גיימר גדול ואין לי כסף)

או שבכלל לוותר כרגע על הרעיון של כרטיס המסך כי שלי מספיק בהחלט ולקנות דברים אחרים בסדר העדיפויות (כמו חדשות, תיקון , עוד קצת מאוררים למארז ואז צריך גם מקדח כוס בשבל לחורר...)

ואל תענו בתגובות מפגרות כמו "לא זה כרטיס ישן" מי שרוצה לענות שינמק סיבות ותגובות רציניות ומקצועיות

לידידיי המנהלים אני מבקש מראש נא למחוק תגובות מפגרות וחסרות תועלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון יותר טוב בשבילך... יד שניה.

תוכל להשיג ב150-200 שקל את הכרטיס הזה (שלפי הקצב שאתה קונה דברים, יש לך אותו)

ולמכור את שלך ביותר כסף במקרה שתהיה מרוצה, ואם לא- תמכור את ה5500 שוב בלוחות.

לדעתי השיפור באיכות התמונה יהיה משמעותי (אגב- וודו5 לא עובד עם פנטיום4)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה את המפרט שלי.......

יש לי 4?

278 זה לא יקר במיוחד

יד שניה לא ממש בא לי לקנות, לא בא לי להסתבך עם כרטיס שלא עובד וכאלה

מה שכן אני מתלבט זה בגלל שיש לי עוד כמה דברים שרכדאי לי לעשות (כמו לשדרג את הרשת בבית ל100 מ10 כרגע..... נמאס מלאגים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון רע במיוחד להחליף לוודו5 ...

למה ?

VSA-100 (הצ'יפ של הוודו 4\5) מהפכני אפילו יחסית להיום (המעבד יודע ליצור השתקפויות על משתחים ואפקט המריחה שיש ב GTA3 למשל נתמך ע"י המעבד) אבל מה ? אין שום דבר שתומך בדברים האלה הם נעלמו מהר מידי !

עיכון דרייברים גם הוא בעייה רצינית ולמרות יכולת מעבד גראפי אם אין תמיכה בווודו ותמיכה מיוחדת ב גם ה MX ייתן איכות תמונה טובה יותר

תחסוך לעצמך כאב ראש ובעיות עתידיות אתה רוצה כרטיס זול במיוחד בעל ביצועים טובים (לא לטווח הרחוק) אני מציע לך לעשות DOWNGRADE לGF2MX-400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וובכן גיימר גדול אני לא אני לא אוהב להוציא סכומים גדולים על רכיבים כלשהם של מחשב

...

מה אתם אומרים? שווה להשקיע סכום שכזה (זול למדי) לכרטיס שיהיה נחות מעט מבחינת מהירות בשביל איכות תמונה חסרת פשרות?

אם אלה הדרישות ובהתחשב במחיר אני לא רואה איך אתה יכול ליפול עם הרכישה הזאת. לך על זה! :smoke:

גם העובדה שיש לך מארז של Enermax אומרת שלא תהיה לך בעיה למצוא מקום למפלץ הזה.

העלות המצחיקה של הכרטיס שווה את הסיכון שלא תמצא לו דרייברים בשביל גרסאות עתידיות של או שהוא יתקלקל.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTS2 פשוט יותר טוב למשחקים מ5500 ואני לא מבין איך אפשר להתבלבל פה. כל מבחן פשוט באינטרנט מראה את זה (ויש הרבה). אין שום סיבה לקנות היום 5500 (היה לי את הכרטיס הזה), עם כל הכבוד שפעם היה לו.

מבחינת איכות תמונה הGFORCE קצת מזניח את התחום הזה, אבל התחליף לא צריך להיות 5500 כי כבר לא מפתחים לו וגם את מה שיש כבר קשה להשיג. 3DFX מתו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים תבינו הוודו סיים את הקריירה שלו !!

טכנולוגית וודו 5 5500 הרבה יותר טוב מGF 2 GTS

מעשית לפעמים TNT 2 עובר אותו

למה ?

כי לא מתייחסים לוודו ולפוטנציאל שלו

אין חברה מאחוריו ובגלל זה אין סיבה להתאים את האיכות הגראפית של המשחק אליו אלא לכרטיס מקובל יותר של נבידיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וובכן...

שמתי לב שניתן לרכוש ב278 את הvoodoo 5 5500 64mb sdram

כעת יש לי את הASUS GF2 GTS 32MB DDR

למה אני מתלבט בעצם......?

וובכן גדול אני לא אני לא אוהב להוציא סכומים גדולים על רכיבים כלשהם של מחשב

חשבתי לי.... הכרטיס הזה זול ואיכות התמונה שלו טובה אף משל הרידאון 8500

או שאולי בכלל להמשיך לחסוך בשביל הall mighty readon 9700 (תזכרו שאני לא גדול ואין לי כסף)

או שבכלל לוותר כרגע על הרעיון של כרטיס המסך כי שלי מספיק בהחלט ולקנות דברים אחרים בסדר העדיפויות (כמו חדשות, תיקון , עוד קצת מאוררים למארז ואז צריך גם מקדח כוס בשבל לחורר...)

ואל תענו בתגובות מפגרות כמו "לא זה כרטיס ישן" מי שרוצה לענות שינמק סיבות ותגובות רציניות ומקצועיות

לידידיי המנהלים אני מבקש מראש נא למחוק תגובות מפגרות וחסרות תועלת

סתם לרקורד, אחרי שהיו לי בדיוק את אותם התלבטיות, ואחרי קריאה של מספר שעות אחרי אתרי בנצקמרקים וריוויוים (reviews) מצאתי:

1. שקודם כל הביצועים של הוודו 5 קצת עוקפים את ה GTS, אך עדיין יותר נמוכים משל ה TI.

2. איכות התמונה ב GTS גבוהה יותר, הקווים הגיאומטריים שהוודו עושה פחות מדוייקים מהרנדרינג של ה GTS.

3. הביצועים העדיפים של הוודוו באים בעיקר ב OPENGL, בשאר הדברים ה GTS לוקח בקלות.

4. הדריוורים של הוודו שווים לתחת ולא מתעדכנים (לא על ידי החברה [שכבר לא קיימת] אבל אנשים פרטיים כן מעדכנים).

אז, -לא- שווה לשדרג לוודו...

מה כן, כמו שנאמר, אפשר למצוא אותו במחירי יד שניה בפחות מ 200 שקל, וזה כן שווה לשדרג אישזהו מחשב שני בבית סתם כדי שיוכל להריץ quake :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם חלק ממכם אני לא מסכים

האיכות תמונה שלו היא טובה בהרבה ממה שיש לי עכשיו

אמרתי כבר

מהירות זה משהו משני למות איכות תמונה

דרייברים הם לא בעיה מבחינתי

וכמו שתראו במבחן ששלחתי אז הו לא כל כך גרוע גם מבחינת ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...