עברו כל גבול (של מחאה) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברו כל גבול (של מחאה)

maverick

Recommended Posts

ביום שישי בבוקר התברר, מדבריו של סגן מנהל בית החולים סורוקה בבאר שבע, כי לא רק שלא הייתה חומצה, אלא שגם לא היו שוטרים שנחבלו ממכות שניתנו להם מקרשים. כל השוטרים שתוארו על יד מפקדיהם כסובלים 'מכוויות בדרגות שונות' מפגיעת חומצה, סבלו בסך הכול 'מגירוי סביב העיניים,' לפי הגדרתו של סגן מנהל בית החולים לאחר שהותז עליהם 'חומר לדילול צבע'. רוב אנשי הביטחון כ-75 איש שהובאו לבית החולים סורוקה, הגיעו לשם כתוצאה מהתייבשות, או שהרגישו לא טוב במהלך הפינוי.

אההההה!!! זה מדלל צבע ולא חומצה! איזה מזל...הרי מדלל צבע זה כמו חלב!

אוכלים קורנפלקס עם זה, לא? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גועל נפש! :pissed:

אני נדהם, עד שאני מתרשם מהעם שלנו ורואה למשל ביום שלישי-רביעי מפונים מתפנים

בכבוד, ללא אלימות אלא התנגדות מינימלית...באים שב"חים ושופכים כימיקלים על חיילים

ועוד אידיוטים שפוגעים במסגדים של ערבים.

זה כואב להם בדיוק כמו שליהודי צרפת כואב כאשר משחיטים להם מצבות בצלבי קרס

או מנפצים בבתי כנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא צעקו "מים, מים!"

הם צעקו "תביאו מים, תביאו מים"

כדי לשטוף את הפנים.

ראיינו חייל, שבעדותו לתקשורת אמר שאיך שזה נגע בגוף זה התחיל לשרוף.

אז להגיד שלהד"ם, זה פשוט שטויות עיוות, ושקר.

מה שהנערים המתבצרים עשו זהו מעשה טיפשי וראוי לכל גינוי (גם לרבנים שקראו להם ברמקולים להפסיק הם לא שמעו).

חומצה לא הייתה, ולצורך העניין זה מה שעומד לדיון כאן.

הייתי רוצה שבתור ראש פורום, תתייחס גם לסיפא בקשר לפסקי הדין הסלקטיביים של מר אהרן ברק (לא שנראה שלמישהו יש תשובה טובה לזה..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זאת הייתה חומצה או לא, אבל עובדה שזה שרף להם,

אפשר לקרוא לזה איך שבא לך, במידה מסויימת אם זה מגרה כל כך את הגוף זה סביר להניח שזה חומצה, או חומר מסוכן אחר.

להמעיט במה שקרה שם זאת טפשות.

"נקודת המוצא העקרונית הינה, כי הוצאתו של אדם ממקום מגוריו והעברתו הכפויה למקום אחר פוגעת קשות בכבודו, בחירותו ובקניינו. ביתו של אדם אינו רק קורת גג לראשו אלא גם אמצעי למיקומו הפיזי והחברתי של אדם, של חייו הפרטיים ויחסיו החברתיים. מספר זכויות אדם בסיסיות נפגעות בשל עקירתו הלא רצונית של אדם מביתו והעברתו למקום אחר, גם אם העברה זו אינה כרוכה בחצייתו של גבול מדיני. זכויות אדם אלה מקורן בחלקן במשפט הפנימי של המדינות השונות, ובחלקן מעוגנות הן בנורמות של המשפט הבינלאומי..."

אני מסכים עם כל מילה...

אבל יש בעייתיות מסויימת והבדל מסויים.

שמפנים למשל פלסטיני, היא לא נחשבת לפי החוק הבינלאומי כאדמה כבושה, ולכן אתה מוציא את הבנאדם מנחלתו שלו, בכח, בתור אדם חיצוני.

עזה לעומת זאת לדאבוני נחשבת ע"י החוק הבינלאומי כאדמה כבושה, לכן היישובים לא היו צריכים להתקיים מלכתחילה.

לכן שאתה מפנה את הבנאדם, שהתישב שם ב"נחלה לא לו" אתה למעשה מפנה את האדם הזר מאדמה שלא הייתה שייכת לו.

זה שחבל עזה לדעתי (לפחות כפר דרום שנקנה בעבר ע"י הקק"ל) אמור להיות חלק מישראל, זה עניין אחר.

אבל זה לא המצב וריאלית זה לא אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...