תראד המלצת שירים - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראד המלצת שירים

Ewingum

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משחק אותה מטאליסט קשוח?

על מה אתה מדבר?

אני מצטער שהודעה שלי יצאה כך, פשוט התעצבנתי קצת שאחד מכאן כתב שכל מי שלא רואה MTV (ערוץ כל כך דרעק) הוא חנון

אני לא קובע לך מה לשמוע, תשמע מה שאתה רוצה, אני המלצתי לך על שירים שלפי דעתי הם מאוד אייכותיים ולא ראפ שחוזר על עצמו או מוסיקת פופ של בריטני ספירס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אני משחק אותה מטאליסט קשוח?

על מה אתה מדבר?

אני מצטער שהודעה שלי יצאה כך, פשוט התעצבנתי קצת שאחד מכאן כתב שכל מי שלא רואה MTV (ערוץ כל כך דרעק) הוא חנון

אני לא קובע לך מה לשמוע, תשמע מה שאתה רוצה, אני המלצתי לך על שירים שלפי דעתי הם מאוד אייכותיים ולא ראפ שחוזר על עצמו או מוסיקת פופ של בריטני ספירס

אם אתה אומר שראפ חוזר על עצמו, כבר דיברת שטויות.

זה שאתה בעצמך כנראה רואה 24\7 MTV, ורואה שמה את מה שמתיימר להיות ראפ, אני מבין למה אתה חושב כך.

אבל אם אתה לא יודע מה זה ראפ איכותי, פשוט תשתוק.

בנוגע לזה שמי ששומע MTV הוא חנון, מי אתה שתקבע לעזאזל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מ JAY-Z מדי פעם ואמינם אין שום שירי היפ-הופ בMTV ששווה להקשיב להם - ככה לפחות אני חושב...

נ.ב. שימו לב שכתבתי היפ-הופ כי ראפ לא היה ולא יהיה ב MTV אף פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

חוץ מ JAY-Z מדי פעם ואמינם אין שום שירי היפ-הופ בMTV ששווה להקשיב להם - ככה לפחות אני חושב...

מצטער לאכזב אותך אבל היה Wu-tang Clan בMTV מספר פעמים.

בנוסף,Jay-Z הוא סתם פאג, הוא לא יודע לעשות ריימס בגרוש.

אמינם היה טוב, בתקופה שהוא נכנס לMTV ולפני(כול הדיסקים וכול הEP's שהיו לו מ The Slim Shady LP ואחורה), אחר כך הוא פשוט נהייה ממסוחר מדי והראפ שלו פשוט לא מה שהוא היה פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כול השירים האיכותיים שיש לי במחשב:

Dr Dre & Eminem-Forgot About Dre - שיר איכותי בהחלט!

Eminem - The Way I Am

Faithless - We Come One

Linkin Park - In the End

Nirvana - Come As You Are

Nirvana - Drain You

Nirvana - Smells Like Teen Spirit - אין צורך לפרט, בין השירים הכי טובים שיש

Rammstein - Du Hast השיר האהוב עלי מתוך כול השירים ששמעתי של הלהקה(בערך 15 שירים)

Rammstein - Ich Will

Rammstein - Links 2 3 4

Rammstein - Mutter

Rammstein - Sonne

Tupac & Dr. Dre - California Love - גם שיר איכותי מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לאכזב אותך אבל היה Wu-tang Clan בMTV מספר פעמים.

בנוסף,Jay-Z הוא סתם פאג, הוא לא יודע לעשות ריימס בגרוש.

אמינם היה טוב, בתקופה שהוא נכנס לMTV ולפני(כול הדיסקים וכול הEP's שהיו לו מ The Slim Shady LP ואחורה), אחר כך הוא פשוט נהייה ממסוחר מדי והראפ שלו פשוט לא מה שהוא היה פעם.

אוקי נכון היה את השיר של וו-טאנג, בכל מקרה בכלליות אין שירי ראפ ב MTV.

דבר שני, JAY-Z זמר ענק, או יותר נכון ראפר ענק - נכון הדיסק האחרון שלו( THE BLUEPRINT) היה פשוט דיסק זבל בלשון המעטה עם כל מיני שירים חלביים כמו GIRLS GIRLS GIRLS ועוד כמה שאין צורך לפרט עליהם - אבל בגדול JAY-Z ראפר ענק... פאג?! שמע דיעה שלך אני לא בא להתווכח איתך.

בקשר לאמינם: אני מודה שאת הדיסקים הישנים שלו אני לא מכיר במלואם - אבל בשירים שהוא שר עם דרה לדוגמה או הרמיקס שהוא עשה לשיר של ביגי(אני כבר לא זוכר את שם השיר) הוא פשוט גדול!

אבל שוב זאת רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

היה יותר משיר אחד..

ואם לא הייתי כול כך עייף הייתי מוצא לך עוד דוגמאות, אבל נוותר הפעם. ;)

דבר שני, JAY-Z זמר ענק, או יותר נכון ראפר ענק - נכון הדיסק האחרון שלו( THE BLUEPRINT) היה פשוט דיסק זבל בלשון המעטה עם כל מיני שירים חלביים כמו GIRLS GIRLS GIRLS ועוד כמה שאין צורך לפרט עליהם - אבל בגדול JAY-Z ראפר ענק... פאג?! שמע דיעה שלך אני לא בא להתווכח איתך.

חופשי...

אם אתה אוהב "ראפ" ממסוחר, הוא ה-דבר.

בקשר לאמינם: אני מודה שאת הדיסקים הישנים שלו אני לא מכיר במלואם - אבל בשירים שהוא שר עם דרה לדוגמה או הרמיקס שהוא עשה לשיר של ביגי(אני כבר לא זוכר את שם השיר) הוא פשוט גדול!

אבל שוב זאת רק דעתי.

אם אני לא טועה, למיקס קוראים Fuc*ing Backstaber.

אם אתה לא מכיר את הדיסקים הישנים שלו, אתה ממש מפסיד.

כי הוא נהייה ממש ממש גרוע מאז ה-The Marshall Mathers Lp, הMTV ואמריקה הקפיטליסטית פשוט השתלטו עליו והפכו אותו לMainStream.

Underground Hip-Hop OWNZ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה יותר משיר אחד..

ואם לא הייתי כול כך עייף הייתי מוצא לך עוד דוגמאות, אבל נוותר הפעם. ;)

חופשי...

אם אתה אוהב "ראפ" ממסוחר, הוא ה-דבר.

אבל שוב זאת רק דעתי.

אם אני לא טועה, למיקס קוראים Fuc*ing Backstaber.

אם אתה לא מכיר את הדיסקים הישנים שלו, אתה ממש מפסיד.

כי הוא נהייה ממש ממש גרוע מאז ה-The Marshall Mathers Lp, הMTV ואמריקה הקפיטליסטית פשוט השתלטו עליו והפכו אותו לMainStream.

Underground Hip-Hop OWNZ!

א.אני שמח דבר ראשון שהכל פה ברוח טובה ;D

בקשר לראפ ב MTV, אוקיי אתה יכול למצוא עוד שירי ראפ ברור(יש גם עוד כמה מהזמן האחרון שאני גם שם לב אליהם) לא משנה דיברתי בכלליות - MTV וראפ לא הולכים ביחד.

בקשר ל JAY-Z אתה אומר שגם בדיסקים הישנים שלו (hard knock ו reasonable doubt ועוד אחד ששכחתי את השם שלו) הראפ היה ממוסחר?!

בקשר לאמינם: אוקיי הפנמתי בהזדמנות אני יתחיל לשמוע את הישנים שלו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...