מנוי לבלייזר ? כדאי ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנוי לבלייזר ? כדאי ?

Sting

Recommended Posts

במקרה ראיתי דרך האינטרנט של 30% הנחה ככה שזה יוצא 18 ש"ח לגיליון . אז חשבתי  :screwy: ... גם ככה אני מבזבז מלא כסף סתם אז פחות לאפה אחת בחודש ויהיה לי לפחות משהו לקרוא בשרותים חוץ מהמטהר אוויר (אני כבר יודע שזה דליק ! ;D כאילו דהההה )

אז מה אתם אומרים ... שווה ? או ללכת על הלאפה ? (מה שיחזיר אותי לנקודת ההתחלה עם המטהר אוויר הנ"ל  :s07: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני שואל את כל מי שעבר את גיל 18\או את הגיל של כל החרא הזה שמוכרים לנוער(AKA מעריב לנוער\ראש אחד) והתנסה בכמה גיליונות ויכול להביא איזה הערכה עליהם ... סך הכל אני לא מחפש ירחון מדעי סתם משהו מעניין לקרוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהוא מנוי כבר שנה וקצת

אני יכול להגיד לך שיש שם הכול לכולם: נשים, מחשבים(לא הרבה אבל יש), מכוניות, ועוד

אם אתה אוהב את הפורמט

עדיף לעשות מנוי יחסוך לך הרבה כסף

בקיצור שווה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי לעיתון כ3 חודשים, והעיתון ממש מצחיק, למרות שיש כתבות וכל מיני דברים, בעיקרון זה עיתון בידור, הם צוחקים על כל דבר...

עיתון גברים לכל דבר!

השאלה אם אתה אוהב את זה, תקנה עיתון אחד בקיוסק ותקרא אותו אם הוא מתאים לך ובא לך אז זה שווה..

בכל זאת זה רק 18 ש"ח.. וזה עיתון שיכול לספק לך כמה שעות טובות של הנאה.. ההעיתון ממש ממש ארוך.

אז אני את עצתי הבאתי לך.

טומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחנות כלי כתיבה בטכניון הוא עולה רק 10 שח!

אז אפשר להוריד אותם למחיר יותר נמוך אם כך ? לכל אלה שמנויים מה העסקה שלכם ? יש איזה צו'פרים ?

*וקראתי כמה כתבות שלהם , מצאתי דברים מעניינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...