בעיה עם Explorer - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם Explorer

Wolf-Net

Recommended Posts

יש לי כל הזמן בעיה שחוזרת על עצמה Explorer היא מופיע משום מה שאני פותח בדרך כלל את explorer יש חלון עם שיגאה שמופיע וסוגר את החלונות ואת האייקונים שליד השעון.

אני משתמש ב me בעברית

אני תמיד חושב שאני מתקין את התוכנות שלי (עריכה,חיפוש,וכולי...) הבעיה מתחילה אני פשוט לא מבין בזה אבל הבעיות האלה חוזרות

התקנתי לפני מספר ימים את Norton Utilities 2002 שהוא בעצם מתקן את המחשב ודווקא נראה שהוא מזיק למחשב כי שהתקנתי אותו בעיות חדשות וחוזורת נפתחו, כך אני חושב לפחות

הבעיה החדשה שלפעמים שעושים alt+ctrl+del ונפתח החלון של התוכנות הפעלה שיש על המחשב ושאני לוחץ על סיים משימה המחשב נתקע לי לגמרי ואני חייב להפעיל אותו מחדש וזה אף פעם לא קרה לי.

הורדתי גירסות חדשות של הונידוס דרך Update ויש עדיין בעיות.

אוקי אני התסכבתי לגמרי ומקווה שתעזרו לי.

****************בבקשה תעזרו לי *******************

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע! גם לי היה פעם בעיה.. עשיתי CTRL?ALT?DEL סיים משימה.. וניתקע לי המחשב! הייתי חייב להפעיל את המחשב מחדש.. אבל עכשיו התקנתי ווינדואוס אקס פי ואין לי את הבעיה הזאת! ובכלל!! אין לי בכלל בעיות עם הווינדואוס הזה!!! שמע לי אח שלי.. תתקין אקס פי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע! גם לי היה פעם בעיה.. עשיתי CTRL?ALT?DEL סיים משימה.. וניתקע לי המחשב! הייתי חייב להפעיל את המחשב מחדש.. אבל עכשיו התקנתי ווינדואוס אקס פי ואין לי את הבעיה הזאת! ובכלל!! אין לי בכלל בעיות עם הווינדואוס הזה!!! שמע לי אח שלי.. תתקין אקס פי..

אבל הוינדוס אקס פי הוא לא טוב , היה לי גירסה שמתקנים את האנגלית ואחר כך את העברית בקיצור הוינטוס עושה בעיות בשפה העברית ועוד הרבה בעיות דרביים וצריכים להוריד גירסות מתקדמות לוינדוס אקס פי ,לא האהבתי ולא התלהבתי ממנו עשה לי הרבה בעיות.

אני חושב למחוק את המחשב ולהתקין הכל מהתחלה רק שאצלי זה סיוט להתקין הכל יותר מדי תוכנות חשבות במחשב.

אם למישהו יש דרך שונה אז תגידו לי בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמשתמש בהרבה תוכנות אתה צריך לדעת שאם אתה רוצה מערכת יציבה שלא תעשה לך בעיות אתה צריך לתחזק אותה.

ואם זה אומר שתצטרך לסדר את העברית בXP ולחפש דריברים מתאימים לחומרה שלך אז גם את זה תעשה.

ברגע שתעשה את זה כמו שצריך המערכת תעבוד בצורה הרבה יותר יציבה מאשר ME/98 לכן אני ממליץ לך לשקול לאחר פירמוט להתקין את (במידה והמחשב שלך מספיק חזק בשבילו)

את הבעיה שאתה מציין בME אני מציע לך לא לנסות לסדר זה בעיות מוכרות ומעצבנות שלרוב מצריכות התקנה מחדש או לפחות הרבה נסיות כושלים כדי לפתור את הבעיה.

בהצלחה.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...