אוקי תקוע ב hl2 צריך עזרה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוקי תקוע ב hl2 צריך עזרה

ExploiT

Recommended Posts

אוקי כולם לא מזמן עברתי תשלב עם dog הכלב הרובוט הזה שאני מקבל איתו תgg

עכשיו אחרי ששיחקתי עם dog מגיעים רובטים ואני נכנס לאמוק ורץ עם הבחורה לבית ואז יש הפסקת חשמל וככה והיא הולכת לעזור לאבא שלה וכ'ו והכלב בא איתי ופותח לי את הפתח למנהרות חפירה של הcity 17 עכשיו אני נכנס עולה ויש שלב עם מלא זומבים וככה אני מחסל אותם ומגיע לגג שיש שם מעלית שמורידה אותי לבית קברות כזה שיש שם בחור עם שוטגאן שעוזר לי לחסל אותם וככה ואז הוא פותח לי תשאר ואני מגיע למנהרה עמוסה עכבישים ומפלצות קטנות כאלה אבל מלא!!!!

אני יורה בחביות ומופצץ אותם גמרתי עליהם את כול הרובים shotgun smg רימונים king cobra

פיסטול מה לא ?

איך אני עובר את זה ?

איך שאני יורד מהמהרגות מברזל לקרקע אני חטוף לינץ

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצה כל המסדרון שנמצא איזה 20 מטר מעל פני האדמה ששם שורצים מיליון ו-2 עכבישים מין קצה דרך.

מהקצה דרך הזאת אתה יכול לקפוץ להמשך של השלב שחסום בגדר... משם אתה יכול לקפוץ מעל הגדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי נתקעתי שוב :\

עברתי את זה עליתי במנהרה הזות שיש שם קוצר זומבים ממונע

עכשיו יצאתי לרכבות חיסלתי 2 סניפרים והגעתי למחתרת סוף סוף הם נתנו לי ואת הבאגי !

עכשיו היא מרימה אותי עם מנוף ובבוף אני נופל הבאי מתהפך אני הופף אותו עם ה gg

ומתחיל לנסוע ומתחמק מכול החרגולים האלה

עכשיו אני הגעתי למעין בית קטן שיש שם ותחמושות ומעין מתקן כזה שנראה כמו משאבת נפט

שעושה רעידות אדמה ובוום והחרקים לא מתקרבים עלי

d2coast0300007xy.jpg

עכשיו אין לי מפה לאן להמשיך

מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי כבר תרמפה ממזמן אני עכשיו שם ויש מעין חצי גדר כזותי אבל אין לאן ללכבת יש מקדימה גשר שבור שמוביל למים ואין לו המשך גם אחרי קילומטר ומהאחורי החומה יש ספינה טבועה כזותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...