ת'ראד עבודה.. כסף כסף כסף - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'ראד עבודה.. כסף כסף כסף

Access Denied

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עובד באולם אירועים מחמש בערב עד שתים שלוש בלילה מקבל קבוע 85 שקל + סדרך כלל 200 שח טיפ אם אנשים קמצנים אז זה נע בין 15 ל-50

בעיקרון הזה שאני עובד אצלו כאלו המעסיק עובר על החוק אני רק בין 16 אבל לא נעים לי להלשין הוא סידר לי שם את העבודה בקומבינות כאילו לא הייתי בכלל צריך לעבוד שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל עצה אחת חשובה - תרשמו הכל! כל מה שאתם עושים והשעות שבהן אתם עובדים. לאחר מכן אתם בודקים את זה עם האתר של משרד התמ"ת/תמ"ס ואם לא קיבלתם מה שמגיע לכם תתבעו למעסיק את הצורה. זה ייקח לכם כמה שעות בלבד אבל זה שווה הרבה מאות ואלפי שקלים.

לזה שמעליי - ברגע שאתה מסיים לעבוד תדפיס מהאינטרנט טופס תביעה נגד מעסיק בגין אי תשלום שכר ותתבע לו את הצורה. אם לא אתה מפסיד כמה אלפי שקלים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוכל וחשמל הצבא מספק לך.. אינטרנט/טלוויזיה/טיולים/מסיבות זה מותרות - אם להורים שלך יש כסף, תוכל להנות מכל אלה. אם לא - אז לא. ה-500 שקל האלה (רוב הצבא הסדיר אגב מקבל פחות מזה) הם "דמי כיס", לא יותר מזה.

Diablo3 - רמת הפעילות נקבעת לפי סוג היחידה, אופי הפעילות, מיקום וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 12 מובטל כן כן המצב בארץ קשה ממה שחשבנו חברים :nixweiss:

ואחי הגדול הוא גם הצבא אבל מקבל באיזור ה 700-800 ש"ח והוא לא קבע

הוא בחילוץ והצלה

בדרך הזאת אני יגיע לתקופה של מרום :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wtf איך אפשר לחיות מ500 שקל O_o

כאילו אני עדיין לא בצבא אז בוא נגיד שיש לך מקום לישון מה עם אוכל ? חשמל ? איטנרנט ? טלווזיה ? טיולים ? מסיבות ?

חחח LOL

איזה באסה

רוב האנשים,למרות שאסור, עובדים בזמן השירות הצבאי מחוץ לצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים,למרות שאסור, עובדים בזמן השירות הצבאי מחוץ לצבא

מותר עם היתר מיוחד

אני עובד בתחנת מוניות כאחראי מחשבים ורשת, בקיצור טכנאי צמוד

מקבל קבוע 1500 שקל לחודש, אם אין תקלות אין לי סיבה בכלל להיות שם

תוספת של הזמן האחרון

אני ואבא שלי קנינו מכונות שתייה (אחת קפה ואחת פחיות), ואני גם אחראי לתפעל אותם, להכניס מה שצריך, להוציא כסף וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...