קרב הענקים X5 מול H320 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרב הענקים X5 מול H320

icebreak

Recommended Posts

הראתי כאן אימייל מלפני שלושה שבועות שהם אומרים בפרוש שזהו הגירסא של ה35 שעות. 20GB X5L ב 2000.

במקום לבזבז זמן תתקשרו אליהם כבר וזהו

ואם מישהו קונה מהם, או קנה כבר- שיעדכן אותי בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל כשיש מתאם לסוללות צריך להטעין כל הזמן ממנו

אבל בX5L יש לך בפנים סוללה של 35 שעות ולא צריך כל הזמן להטעין

רק למקרה שאתה נוסע לטיול אוהלים לשבוע ולא מספיק לך 5 שעות ביום אז עדיף את הIRIVER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה הוויכוח הH320 הוא מכשיר שיצא לשוק בערך לפני שנה הממשק שלו פחות נוח המבנה שלו יותר מגושם הוא פחות איכותי מבחינת תכונות כמו הצגת ותמונות, וכול זה בגלל שהוא פשוט יצא לפני שנה.

הX5 הוא מכשיר חדש יחסית בעל ממשק הרבה יותר נוח ומבנה פחות מגושם מה לעשותל שבשנה שלמה דברים מתפתחים שIRIVER יוציאו מחליף לH320(הH10 הוא לא מחליף) הוא בטח יהיה טוב מהX5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה-X5 וה-X5L יותר טובים מה-H3X0 אם כי הפער בניהם לא גדול במיוחד, וכמו שנאמר כאן קודם האיירביר יצא לשוק לפני

הרבה זמן לעומת ה-X5/L שיצא ממש לא מזמ, שכן באותה תקופה שהאייריבר יצא הוא היה הכי טוב ועקף את המתחרה שלו בממש

הרבה (מלבד בעיית הגודל).

מה שכן אני חייב לציין את ה-HD5 החדש של סוני שלדעתי יהיה טוב יותר מה-X5 (מלבד המסך הצבוני שלי אישית זה פחות מפריע).

הוא קטן יותר (בהרבה) ועד כה מהביקורות בחו"ל ניתן ללמוד כי יש לו איכות מבין הטובות ביותר שניתן להשיג כיום בנגן נייד

אם לא הטובה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול להניח שלא יצא לכם להשוות את ה X5 ל H320 אחד לאחד... זה בביקורת דווקא כן, והנה מה שהוא אמר על ה X5 לעומת ה H320:

lack of tag support, truly crappy video, a considerably inferior screen, slightly worse build quality and a remote that noticeably affects sound quality

מסך רוע יותר, וחרא של , אז תפסיקו ל@#$@ את השכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...