האם אתם מנגנים על כלי נגינה ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם מנגנים על כלי נגינה ?

Natan_Rozen

על איזה כלי נגינה את\ה מנגן?   

834 הצבעות

1. 1. על איזה כלי נגינה את\ה מנגן?

• גיטרה
    • פסנתר
    • תופים
    • בס
    • 2 כפות וסיר נחשב?
    • אחר, אנא ציינ\י בתגובה

Recommended Posts

לנגן? למה לנגן? הרמקולים לא מנגנים מספיק טוב ?  :silly:

אה, ויש לי תופים בבית אבל אני ממש גרוע בזה וכבר אי אפשר לתופף (שכנים בכיינים ואורחים בצימרים  :-\ )

אין לך חדר אטום בבית?

אני מנגן בחדר האטום רוב הזמן, או שאני משתמש באוזניות כאלו שמחברים למגבר ואתה שומע את מה שאתה מנגן דרך האוזניות (קצת מוריד מהאיכות, אבל לפעמים החדר האטום בבית שלי תפוס, אז מתפשרים ...)  :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לנגן? למה לנגן? הרמקולים לא מנגנים מספיק טוב ?  :silly:

אה, ויש לי תופים בבית אבל אני ממש גרוע בזה וכבר אי אפשר לתופף (שכנים בכיינים ואורחים בצימרים  :-\ )

חשבת פעם על הרגשות שלך במונחים של צלילים?

כלומר משהו שזולג מהאצבעות שלך ומסוגל להביע את הרגשות שלך בצורה כ"כ מדוייקת, הרבה יותר מהשפה המדוברת המגושמת מסוגלת אי-פעם לעשות.

הכינור הוא אמצעי הביטוי המדוייק ביותר שאי-פעם יהיה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כינור מנגן שירים עמוקים.. יש לו קול כזה....

בכל מקרה , אני לפעמים מדליק תאורגן שיש לי בבית ומתחיל לנגן כל מיני שירים ששמעתי בטלויזיה. לפעמים אני מתבלבל בין 2 תווים. אני מנגן פעם בתו אחד ופעם בתו שני, שניהם נשמעים שונים כשאני מנגם ביחד, אבל אם אני מנגן לחוד זה נשמע לי אותו דבר, ואף, הגיוני, ונאמן למקור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך חדר אטום בבית?

אני מנגן בחדר האטום רוב הזמן, או שאני משתמש באוזניות כאלו שמחברים למגבר ואתה שומע את מה שאתה מנגן דרך האוזניות (קצת מוריד מהאיכות, אבל לפעמים החדר האטום בבית שלי תפוס, אז מתפשרים ...)  :'(

חדר אטום? למה אני גר ליד עירק?

חשבת פעם על הרגשות שלך במונחים של צלילים?

כלומר משהו שזולג מהאצבעות שלך ומסוגל להביע את הרגשות שלך בצורה כ"כ מדוייקת, הרבה יותר מהשפה המדוברת המגושמת מסוגלת אי-פעם לעשות.

הכינור הוא אמצעי הביטוי המדוייק ביותר שאי-פעם יהיה לי.

יש אנשים שנולדו עם הכישרון הזה, אני לא אחד מהם :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדר אטום? למה אני גר ליד עירק?

יש אנשים שנולדו עם הכישרון הזה, אני לא אחד מהם  :-X

מה קשור, יש הרבה בתים עם חדרים אטומים.  ::)

ושי, אתה בהחלט צודק, כינור זה כלי שמסוגל להביע רגשות בצורה פנומנלית, אולי בעתיד אני אלמד לנגן עליו, מה שבטוח לא עכשיו, אני יותר בקטע של רוק עכשיו, למרות שגם רוק יכול להשתלב יפה עם כינורות. (ראה ערך: All You Need Is Love של הביטלס )

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניגנתי שנה אחת על כינור (לא הגענו לקשת אפילו. ניגנו רק דברים פשוטים עם פריטה).

זה היה בכיתה א'.

ניגנתי גם על קלידים כמה שנים.

כיום אני מנגן על קאזו

ועם יש עפרונות בסביבה אני מתופף על ספרים או כל דבר זמין אחר (רק עם יש טובה ברקע).

הייתי רוצה תופים אמיתיים. אבל יש הורים ושכנים ואחות... ודירה 4 חדרים, לא איזו וילה שאפשר לדבר על חדר אטום וכאלה...

אולי השנה אני אתחיל עם גיטרה (חשמלית).

הייתי רוצה גם מפוחית, אבל אין לי מושג איפה המפוחית שלי (שלא לדבר על זה שאין לי מושג איך לנגן בזה).

ואל תצחקו על כינור. אפשר לעשות איתו דברים ממש יפים.

וכולם יודעים מה זה גיטרה בס oO.

דבר מגניב ביותר, ד"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה אני עוף מוזר, אני היחיד שסימנתי גיטרה בס...

כלי אדיר... אני שמח שבחרתי בו ולא בחשמלית כמו רוב חבריי, יש לו מין חופשיות בנגינה שאף פעם לא תהיה עם מפרט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...