הווינדוס הפסיק לזהות את NORTON ANTIVIRUS 2005 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הווינדוס הפסיק לזהות את NORTON ANTIVIRUS 2005

tombcatz

Recommended Posts

שלום...יש לי בעיה חדשה שצצה במחשב לאחרונה

מפרט המחשב:

AMD 3000+ 64BIT

ASUS K8V SE DELUXE

KINGSTON 512MB RAM

MAXTOR 80GB 7200RPM

PNY 6800NU

WINDOWS ,SERVICE PACK2

[NORTON ANTIVIRUS 2005+NORTON PROTECTION+NORTON GHOST]

לפני כמה ימים המחשב התחיל להגיב באופן משונה...חשדתי שמדובר בוירוס,ולכן הרצתי כמה וכמה תוכנות לבדיקה.

במהלך הסריקה של SPYBOT-SEARCH&DESTROY הוא זיהה שני קובצי ספייוואר בשם:

"system security disable" ו"antivirus security overide"

בלי הרבה השקעת מחשבה-מחקתי את שני הקבצים האלה...

מאוחר יותר הפעלתי את המחשב מחדש...

וכשהפעלתי אותו,הווינדוס פתח עבורי את ההודעה הבאה:

"there is no antivirus software installed on your computer"

[חשוב לציין שיש לי NORTON ANTIVIRUS 2005,שזה כולל את NORTON ANTIVIRUS,NORTON FIREWALL וNORTON POPUP BLOCKER וINTERNET SECURITY

וכמו כן יש לי את NORTON GHOST 9.

המחשב בקושי תיפקד,והווינדוס כל שניה פתח POP UP אזהרה כי אין לי תוכנת אנטיוירוס

לבסוף נכנסתי לתפריט של הSECURITY CENTER ושם סימנתי את האפשרות כי יש לי תוכנת ANTIVIRUS שהווינדוס אינו מזהה או שאינו מכיר,ואני אנתב אותה בעצמי. [מה שאומר שלא יהיו לי עידכונים אוטומטטים של התוכנה,ושהווינדוס לא יבצע סריקה מתוזמנת מראש ועוד כמה דברים חרא]

הווינדוס עדיין פעל חרא אחרי שסימנתי את האפשרות..לכן החלטתי לנסות לעשות SYSTEM RESTORE [יום אחד אחורה]

כל ההגדרות חזרו לעצמן,המחשב פועל טוב,אבל בSECURITY CENTER עדיין מופיעה ההודעה הבאה:

lar9ew.jpg

[מכיוון ואני חושד שIMAGESHACK נפל כרגע,אני גם אעתיק את מה שכתוב שם לפה:]

VIRUS PROTECTION-NOT MONITORED

you`ve told us you`re using antivirus software that you will monitor yourself.

to help protect your computer againts viruses and other security threats,make sure that your antivirus software is turned on and is up to date

אודה לכל מי שיעזור לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ,אין לי כוח? :|

חוץ מזה,מנסיון בעבר,האנטוירוסים של נורטון [לפחות בגירסאת 2000-2003] הם בעייתיים בUNINSTALL.

יכול להיות סתם צירוף מקרים..

בכל מקרה,כרגע האפשרות לא באה בחשבון..אני מעדיף לפתור את זה בדרכים פחות מכאיבות.

*חשוב לציין שהאנטיוירוס מתפקד 100% ורק הווינדוס לא מזהה אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספייבוט גרם לבעיה. מה שסרת לא היה ספייוור אלא סיכון (לפי הגדרתו). הוא שינה לך ערך ברג'סטרי ולכן הווינדוס לא מזהה את האנטי וירוס.

אתה דבר ראשון יכול ללכת לחלק של ה recovery בספייבוט ולשחזר את הדברים שהסרת. אם אין שם שיחזור או זה לא עובד מסיבה כזו או אחרת אפשר לעשות את זה ידנית. כדי לעשות את זה ידנית אתה צריך לערוך בעצמך את הרג'סטרי או להריץ את הקובץ שהעלתי.

מה שעשיתי זה יצאתי את ההגדרות שלי והפכתי אותם להגדרות ברירת מחדל. זהו קובץ רג'סטרי שאתה צריך להריץ. זה לא אמור ליצור בעיות אבל על אחריותך....

אם אתה רוצה לגבות את ההגדרות שלך לפני (מומלץ תמיד) תכנס להתחל,הפעלה , regedit . שם תכנס ל

hklm->software->microsoft->security center

אתה צריך ללחוץ על התקיה ללכת לתפריט קובץ לבחור ביצוא כדי לגבות את החלק הזה ברג'סטרי.

זהו, זה אמור לעבוד

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...