האם יכולים להתרחש דברים כאשר המחשב אינו מחובר לחשמל??? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יכולים להתרחש דברים כאשר המחשב אינו מחובר לחשמל???

shloosh

Recommended Posts

פשוט הייתה לי איזה בעיה ב-DEVICE MANAGER ב- WINXP PRO היה כזה סימן קריאה על רכיב NON plug and play driver ששמו הוא

HWINFO32 ועשיתי לו UNINSTALL ,עכשיו הוים בבוקר גיליתי שזה חזר איכשהו וריצית לדעת האם זה יחזור כאשר המחשב יהיה מנותק מהחשמל!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך קצת לחדד ! כאשר המחשב לא בחשמל יש סוללת גיבוי לביוס - לכן "שינויים או דברים " כפי שהגדרת יכולים להרחש בביוס.

כאשר מנתקים את הסוללה של לוח האם בנוסף לניתוק מהחשל רק אז אתה יכול להיות בטוח ששום דבר לא יתרחש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל:

לביוס אומנם יש סוללה משלו, אבל ההגדרות שמצויות ב CMOS לא ישתנו כאשר המחשב לא מחובר לחשמל.

ההגדרות יכולות להשתנות רק כאשר הביוס POST שמתרחש בזמן הדלקת המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל:

לביוס אומנם יש סוללה משלו, אבל ההגדרות שמצויות ב CMOS לא ישתנו כאשר המחשב לא מחובר לחשמל.

ההגדרות יכולות להשתנות רק כאשר הביוס מבצע POST שמתרחש בזמן הדלקת המחשב.

צודק בהחלט - או אולי בערך.

הסוללה שעל לוח האם מספקת מתח לגיבוי הנתונים ב CMOS. לכן, כאשר הסוללה במצב טעון, המידע נשמר כפי שהוא, ולא יהיו שינויים בתנאי שימוש סבירים. תנאי שימוש לא סבירים הם עבודה בשדה מגנטי או אלקטרו חשמלי או אלקטרו סטטי חזקים בצורה יוצאת דופן, שעלולים לשנות את הנתונים.

המצב משתנה כאשר הסוללה כבר לא מסוגלת לספק מתח לשמירה על הנתונים, ואז הנתונים עלולים להשתנות בצורה רנדומלית לחלוטין - או אפילו להתאפס.לא משהו שצריך לדאוג בגללו, מאחר והגדרות ברירת המחדל בדרך כלל יעבדו.

ההתקן שאתה רואה בווינדוס שלך, הוא למעשה התקן שקיים במחשב שלך. הסרה שלו ממנהל ההתקנים, לא הסירה אותו מהמחשב, ולכן, כאשר אתחלת את WINDOWS, הוא זיהה שוב את אותו ההתקן, וניסה שוב להתקין אותו. אפשרות אחת היא למצוא מהו ההתקן, ולנסות לסדר אותו. אפשרות שניה היא ניטרולו ב . אפשרות שלישית היא ניטרולו בווינדוס - להשאיר אותו במנהל ההתקנים, אולם לעשות לו DISABLED.

ולשאלה שנשאלה : דברים לא קורים במחשב כאשר הוא לא מחובר לחשמל, פרט לדברים שציינתי פה.

אני מקוה שזה עזר לך במשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אני לא ידוע אולי אנחנו במלחמת הכוכבים או משהוא ואני לא יודע אבל לא אני לא יודע שעדיין למחשב יש רצונות משלו והוא מפעיל , מכבה ועושה מה שהוא רוצה כי איייןןןןן לו רצונות משלו עדיין אני לא יודע מה יהיה בעתיד הרחוק

מחשב כאשר הוא מכובה הוא אינו יכול לתפקד חד משמעית אין לו את היכולת הזו עדיין בקשר לבטרייה של הביוס היא אך ורק אחראית לכך שהשעון והגדרות חשמל קונקרטיות מאוד ונקודתיות מאוד לא יאבדו ושאתה המשתמש הביתי לא תצתרך בכל הדלקת המחשב להתחיל ולהגדיר למחשב כמה צריכת חשמל הוא צריך למעבד , לכרטיס וכו'..

רק לשם זה יש בטריה במחשב ולא לדבר אחר ובקשר למה שקרה לך זה כניראה לאחר שמחקת את הדרייבר מהחשב בעצם מחקת כניראה התנגשות שהתרחשה במחשב שלך וכאשר הדלקת אותו מחדש בעצם המחשב כבר התקין את הדרייבר כמו שצריך לאן שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אני לא ידוע אולי אנחנו במלחמת הכוכבים או משהוא ואני לא יודע אבל לא אני לא יודע שעדיין למחשב יש רצונות משלו והוא מפעיל , מכבה ועושה מה שהוא רוצה כי איייןןןןן לו רצונות משלו עדיין אני לא יודע מה יהיה בעתיד הרחוק

מטריקס... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא סומך על כך שמחשב לא משנה כלום כאשר הוא מכובה

כבר קרה לי פעמיים!! שהמחשב שלי נידלק לבד בלילה

עדיין לא גיליתי איך הוא עשה את זה כשאני יגלה אני יספר גם לכם מבטיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא סומך על כך שמחשב לא משנה כלום כאשר הוא מכובה

כבר קרה לי פעמיים!! שהמחשב שלי נידלק לבד בלילה

עדיין לא גיליתי איך הוא עשה את זה כשאני יגלה אני יספר גם לכם מבטיח

במידה ויש לך ספק ולוח ATX, ישנה הגדרה ב power management שהמחשב יתחיל לעבוד לאחר נפילת מתח. אם היתה לך בבית הפסקת חשמל במהלך הלילה זה בהחלט יכול לגרום למחשב להתחיל לעבוד עם חזרת המתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...