עצומה לחברת iriver בקשר לעברית הנשכחת ! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומה לחברת iriver בקשר לעברית הנשכחת !

dannyboy

Recommended Posts

לכל מי שעוד איכפת קצת , אפילו אם אתם חושבים שזה לא יכול לעזור בשום דבר ( אבל בטח שזה לא יכול להזיק)

אנא חיתמו על העצומה הזאת בשביל שיזכרו שאנחנו עוד כאן!!!! ויואילו בטובם לשים עברית בנגנים שלהם!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה הגרסה של רוקבוקס ל ihp לא יציבה כל כך ועדיין לא בטוח ב-100% להשתמש בה...

אבל עברית הפוכה בסוג אחד של מכשירים זה פשוט לא מספק... רוצים עברית רשמית :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני בטוח שבשביל ה 50 איש שיחתמו שם, שהם באמת ישקיעו R&D בשביל ליישם זאת... 100%...

וזה שעשו ל H10, לא אומר כלום לגבי זה שאי פעם יהיה את זה בדגמים ישנים (אנחנו יודעים איך IRIVER אוהבת לנטוש מכשירים ישנים ברגע שיוצא משהו חדש, כמו הרבה חברות אחרות)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-H120 שלי יש תמיכה מלאה לחלוטין בעברית - אפילו לא הפוכה (!!!)...

Rockbox rulez.

מאוד מאוד מעניין. אתה יכול לפרט יותר על הקושחה של Rockbox - מה היא עושה שהקושחה של iRiver לא יודעת, מה היא לא יודעת לעשות והקושחה של iRiver כן, מה היא עדיין לא יודעת לעשות אבל צפוייה לעשות בעתיד?

אני קורא כרגע את ה- FAQ באתר, אבל תמיד נחמד לשמוע ממישהו שמשתמש בזה בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מאוד מעניין. אתה יכול לפרט יותר על הקושחה של Rockbox - מה היא עושה שהקושחה של iRiver לא יודעת, מה היא לא יודעת לעשות והקושחה של iRiver כן, מה היא עדיין לא יודעת לעשות אבל צפוייה לעשות בעתיד?

אני קורא כרגע את ה- FAQ באתר, אבל תמיד נחמד לשמוע ממישהו שמשתמש בזה בפועל.

ואוו.. הנושא הזה נכתב רבות באתר, אני ממליץ שתרשום ROCKBOX בחיפוש פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...