באג שמופיע בווינדוס - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באג שמופיע בווינדוס

^HocK^

Recommended Posts

אהלן,

אני לא בטוח אם הבאג מופיע רק בווינדוס שלי (2000) או בכל הווינדוסים

אבל זהו מין פופ-אפ שמופיע כל חצי דקה על המסךף ומשגע אותי!!!

זה סוג של פופ-אפ שמופיע..

5977048.bmp

מופיעים עוד אלפים כאלו!!

איך אפשר להוריד אותם?!

תודה,

יאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, תמיד שאני מפרמט תמחשב ומתקין ווינדוס יש לי את הדבר הזה (לא יודע מה זה.. וירוס, באג ,ספייוור, אין לי מושג)... בכל מקרה, אני חושב שאם תעדכן את הווינדוס (דרך www.microsoft.com ) זה לא יופיע לך שוב... כי בדרך כלל אחרי שאני מעדכן את הווינדוס זה לא מופיע לי יותר. ואם זה לא עוזר את תתקין Ad Aware ו SpyBot ותנקה איתם ספייוורים. אבל אני בטוח שזה ייסתדר לך אם תעדכן את הווינדוס.

עריכה: אל תעשה בחיים מה שכתוב בהודעה!!! ואם עשית אז חבל.. אולי זה דפק לך משהו ב registry .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר. יש בווינדוס שירות בשם messenger. מטרת כל השירות הזה הוא להעביר הודעות בין מחשבים ברשת מקומית. כמו כל מוצר מיקרוספוט טוב יש בו פרצה. מישהו יכול לשלוח לך הודעות כאלה גם דרך האינטרנט. זה נקרא מסנג'ר ספאם. דרך מאד פשוטה לבטל את זה: קליק ימני על המחשב שלי, ניהול, שירותים וביטול השירות של המסנג'ר.

בשביל הבעיה הזאת אין צורך בתוכנות חיצוניות. הדבר הכי חשוב שתעשה זה עידכון לווינדוס. מיקרוסופט כבר תקנה את הבעיה מזמן. אם אין לך את העדכון של זה אין לך עדכונים רבים אחרים ואין לך פיירוול! יש מצב מאד טוב שהמחשב שלך עכשיו הוא וירוס אחד גדול.....לכן תעדכן מהר את הווינדוס ותתקין פיירוול/ תפעיל את זה של ה במינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...