המלצות לסרטי אסונות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לסרטי אסונות

shuy

Recommended Posts

:lol:

הנה דוגמה למנהל אתר רציני.  :screwy:

תגידו שניה, מה הבעיה שלי להודות שאני גיי בפניכם? הרי זה לא נחשב ליציאה מהארון, כעיקרון זה לא ישנה לי כלום וזה לא יחשב ל"יציאה מהארון", מכיוון שצד א', להלן אתם לא יודע מי זה צד ב', להלן אני. לכן צד ב' אינו צריך לכאורה לחשוש להודות בניטיותיו המיניות. במידה וצד א' מתעקש להאשים את צד ב' בנטיותיו המיניות, כניראה שצד א' מגרד פיצות, מנקה אגזוזים, פותח סתימות, לובש תחתוני ברבי ומתענג מינית מדודידו מ-"דפנה ודודידו".  :nixweiss:

ההומופובים הכי גדולים לבסוף התגדלו כהומואים, נקודה למחשבה.  :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצחיק.  בחיי, זה כבר פתטי, זה כבר עבר את השלב המצחיק ממזמן.  :-\

אני מרגיש קצת לא בעיניינים, מישהו יכול בבקשה להסביר לי מה הקטע עם הבלוסקיי, שכולם צחקו,

אני רוצה גם לצחוק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מצץ זין

בוקר טוב לכל המגזימים והמגזימות, מצץ זין, עשית אותי מינימום סטלה המגמרת. :screwy:

למה לעוות את העובדות ?

הייתה התערבות, הפסדתי בה ונאלצתי לרדת. זאת לא הייתה ממש מציצה, זה היה יותר בכיוון של נגיעה עם השפתיים לשניה. "מציצה" זה כבר אתם פרשתם. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש קצת לא בעיניינים, מישהו יכול בבקשה להסביר לי מה הקטע עם הבלוסקיי, שכולם צחקו,

אני רוצה גם לצחוק  :lol:

אוקיי אז ככה, בת'ראד על הדברים המטורפים הוא סיפר שהוא לקח איזה כיסאות וכשהוא הלך הוא הפיל אותם בטעות, אז היו שם כמה שקראו לו הומו, אז הוא בא אליהם והם התערבו שעם בלוסקיי מנצח אז הם מביאים לו 10 שקל ואם הוא מפסיד אז הוא יורד להם, אז בסוף הוא ירד להם ומאז הוא אחד גאה נושך כריות ;D סוף הסיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...