שאלה בנוגע ל OPENMG JUKEBOX 2.2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע ל OPENMG JUKEBOX 2.2

KRS1

Recommended Posts

חבר שלי קנה מינידיסק של דגם NZ505(נראה לי),בכל מקרה הוא קיבל עם המיני דיסק התקנת דריברים(NET MG DRIVERS) ותוכנה(OPENMG JUKEBOX 2.2) שבאמצועתם הוא מעביר שירים מהמחשב לדיסק באיכות ומהירות מצוייהות - בכל מקרה השאלה שרציתי לשאול היא אם אני יכול עם המינידיסק שלי (יותר ישן משלו MZR 700) ועם החיבורים הדיגטליים שלי להעביר שירים גם באמצעות התוכנה - תודה לכל העונים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחחחחח חבל, בכל מקרה אולי יש איזשהי תוכנה שבעזרתה אני יכול לנהל ולהעביר שירים מהמחשב למיני כי בדרך שאני מעביר היום יש חיסרון אחד והוא שלוקח המון זמן להעביר כל שיר(זמן העברה=זמן שיר) חוץ מזה אין תלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לו את ה700 כמו שאמרו אי אפשר דרך הopenmg, למרות שאפשר לעבוד בדרך הסטנדרטית של הקלטה מהיציאה האופטית במחשב,

דרך אגב, לי יש את ה Mz-n1 מומלץ בחום, למרות המסך הקטן יחסית והשליטה המציקה על המכשיר, עדיף בכל אופן על ה n700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לו את ה700 כמו שאמרו אי אפשר דרך הopenmg, למרות שאפשר לעבוד בדרך הסטנדרטית של הקלטה מהיציאה האופטית במחשב,

דרך אגב, לי יש את ה Mz-n1 מומלץ בחום, למרות המסך הקטן יחסית והשליטה המציקה על המכשיר, עדיף בכל אופן על ה n700

א.מה ניסית בדיוק לחדש לי פה,איך נראה לך שהקלטתי עד היום?!

ב.נראה לי שאני יודע איזה דגם יש לי

ג.מי בכלל דיבר על ה n700?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...