OSX נפרץ לפלטפורמות אינטל! - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OSX נפרץ לפלטפורמות אינטל!

BURTON

Recommended Posts

אפל הכריזה לפני כמה זמן שהיא עוברת למעבדי אינטל אבל שלא יהיה ניתן להריץ את OSX על כל פלטפורמה מבוססת אינטל אלא רק על פלטפורמה שלהם שמשתמשת במעבדיי אינטל.

האקרים הצליחו לפרוץ את מנגנוניי ההגנה והריצו את גירסאת המפתחים על מחשב אינטל רגיל

לכתבה

בעתיד הלא רחוק-טייגר על המחשב שלי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, לא לשכוח.. MICROSOFT יכולה לקנות את מחלקת ה OS של לא ? :)

בכל מקרה, כרגע ה OSX רץ על VMWARE, דבר די צפוי... ל אין את המשאבים כרגע שיש ל ולהוציא DRIVERS למיליון הדברים ש מגיע איתם BUILTIN...

להזכירכם MICROSOFT פיתחה מערכת משומנת ורבת שנים של בדיקות ותקני DRIVERS... לעומת זאת בגלל שהיא מתכנת לתמוך כנראה רק בחומרה שתהיה במחשבים שלה, לא יכולה כרגע (וכנראה גם לא רוצה/תעשה בזמן הקרוב) לתמוך בכל הדברים בשוק, ולכן לא נראה בקרוב OSX לכלל מחשבי ...

וגם כרגע זה עדיין גרסאת BETA, מי יודע אם בגרסה הסופית (שאמורה להתבסס על מערכת הגנת מיוחד בחומרה), גם יצליחו לפרוץ את זה... וגם עדכונים, היא יכולה לחסום כמו וכו'...

קיצר.. DREAM ON

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, לא לשכוח.. MICROSOFT יכולה לקנות את מחלקת ה OS של לא ? :)

ohhh the horror :errrr:

בקשר לשאר אז זה לא ממש נכון

כבר כמה שנים שסטיב מחזיק חטיבה שלמה שאחרית לעשות תאימות של ה-OSX ל-PC

בנתיים הם רק ממשיכים ומתאימים אבל כל ההערכות מדברות על זה שסטיס מתישהו יוציא את ה-OSX למלחמה ישירה בביל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר מה זה להתאים... לכתוב DRIVERS לכל הדברים שיש בשוק הרי אין הם יכולים... להוציא - DRIVER TOOLKIT DDK בשביל שהחברות עצמן יעשו זאת גם לא ראיתי...

אז מלבד פיתוח לסביבת X86 עם מספר מצומצם של DRIVERS שיהיו במחשבי לא ברור לי במה מדובר...

(ונגיד והם כן יוציאו מתישהו DRIVER TOOLKIT, יקח זמן עד שכל החברות בכל יעשו עם זה משהן)...

בו נגיד ככה, עד שנשמע את פעמוני המלחמה, תהיה התרעה של הרבה הרבה זמן (לא שזה ימנע מ MICROSFT לעשות כרגיל, להתעלם מהאיום, לחכות שהוא יהיה ממש מסיבי, ואז לקנות אותו)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בעולם העסקים הלגיטמי לחברה כזו אין סיכוי... כמובן משנה את המציאות שתתאים בשבילה בעיקר ע"י שימוש בטכניקות FUD וכו'...

דרך אגב, חבל שהדיון בפורום הזה, ככה אף אחד לא יראה אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע.. לפורום תוכנה אפילו עדיף...

בכל מקרה, אין פרטים על OS, אין אפילו אישור על זה שהם עובדים על זה....

ככה שיתכן ואו שזה הסוד הכי גדול ושמור בתעשיית התוכנה, או שהם באמת לא עובדים על זה...

נראה לי שזה הגיוני שהם עובדים בכיון, כי זה השלב הבא בתחרות עם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...