Leadtek GF7800GT Preview - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Leadtek GF7800GT Preview

Dvich

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"יש לזכור שכעת ה6800GT ירד לאיזור ה1700"

איך לעזאזל זה הגיוני?!?! כיום 6800GT עולה בערך 2500 ש"ח, אתה רוצה להגיד לי שהמחיר שלו יורד ב-800 ש"ח? זה נראה לי קיצוני מדי וקשה לי להאמין!

אם זה נכון, מתי זה יקרה? ובמקביל כמה יעלה ה6800Ultra?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nVIDIA מתכוונת להעיף את הGF6800U מהשוק ולהשאיר רק את הGT והNU עם קיצוץ במחיר, ובגלל זה אני מעריך את , מכיוון שעכשיו הSLI באמת נראה כשדרוג פחות או יותר טוב, למשל: למי שיש עכשיו GT עם לוח עדיף לקנות עוד GT ב250 דולר (אלה כבר המכירים בארה"ב פחות או יותר) מאשר GF7800GT יחיד שיתן פחות ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה שמראה הכל פי 2.4 יותר מהיר שיפור של 140 אחוז ב50 דולר וזה לפני פתיחת pipelines וoc שאומרים שהוא עושה בקלות (לכמה מהיצרניות יש כבר כרטיסים מבוססים oc שרצים באותו מהירות כמו הgtx)

8318.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה זה אמין אבל בלינק הבא הצליחו לפתוח את שאר צינורות העיבוד ויחידות הורטקס (20ps/7vs @ 24ps/8vs) לעומת זאת בכל שאר הביקורות שעלו ברשת ביומיים האחרונים שבהם לא הצליחו לפתוח את שאר צינורות העיבוד.

http://www.hkepc.com/hwdb/7800gt-5.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה שמראה הכל פי 2.4 יותר מהיר שיפור של 140 אחוז ב50 דולר וזה לפני פתיחת pipelines וoc שאומרים שהוא עושה בקלות (לכמה מהיצרניות יש כבר כרטיסים מבוססים oc שרצים באותו מהירות כמו הgtx)

8318.png

מעניין...SLI יותר יעיל על 7800GT מאשר על GTX :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...