בושה שלדור החדש של NVIDIA יש בקושי 30% שיפור!!! - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בושה שלדור החדש של NVIDIA יש בקושי 30% שיפור!!!

musari

Recommended Posts

סך הכל הכרטיס מסך החדש של נוידיה הוא כרטיס מעולה והוא משפר מאוד שמדובר ברזולוציות גבוהות,שימוש ב-AA,שימוש ב-AF,כמובן לא שלכולם יש כסף לזה לפוחת בארץ-בחו"ל להרבה אנשים יש מערכות SLI

גם בחו"ל, 800-1100 דולר למערכת (מחיר הכרטיסים בלבד) זה המון כסף.

למה אתה חושב שבחו"ל להרבה אנשים יש SLI?! ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא צריך ללכת רחוק תכנס לפורמים באתרים בחו"ל ותראה לבד בפורום של 3K איש עכשיו ל-600 או 700 איש יש מכל סוג החל מ-6600GT

וואלה דבר כזה לא ראיתי בארץ ואני לא יתפלא אם אני יצא וישאל אנשים מזה הם יסתכלו עליי כאילו נפלתי מהירח ואני מדבר על כל מיני חברה צעירים כמוני או מבוגרים שאוהבים לשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך ללכת רחוק תכנס לפורמים באתרים בחו"ל ותראה לבד בפורום של 3K איש עכשיו ל-600 או 700 איש יש מכל סוג החל מ-6600GT

וואלה דבר כזה לא ראיתי בארץ ואני לא יתפלא אם אני יצא וישאל אנשים מזה הם יסתכלו עליי כאילו נפלתי מהירח ואני מדבר על כל מיני חברה צעירים כמוני או מבוגרים שאוהבים לשחק...

מה לעשות, לצערנו המודעות בארץ לא גבוהה... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR  ][/\][ link=topic=135446.msg1138470#msg1138470 date=1123837050]

הארכיטקטורה של ה 7800 זה אותו עיקרון כמו ה 6800?

ואתה אומר ש RSX יותר חזק מ 7800GTX בSLI עם מעבד FX57 ו2GB זיכרון?

אתה קראת את המפרט של הPS3? יש שם יותר מליבה אחת במעבד, שכל יותר ממכפילה את הFX57.

רק בשביל הפרופורציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל קונסולה מאז PS1 יש מעבד 128BIT RISC!!! לא 64 לא 32

ל-PS3 ו- 360 יש שלוש ליבות משולבות שכל אחת 128BIT RISC CELL וכל אחת רצה במהירות 3.2GHZ או 3GHZ לא זוכר בדיוק

כל אחת מהן שווה לכמה ליבות FX57 ... תעשה חישוב לבד 3 כאל שכל אחת שווה לשלוש מעבדי FX 57 די חזק לא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR  ][/\][ link=topic=135446.msg1139574#msg1139574 date=1123890152]

אז איך הסיפור הזה לא עולה הון?

נאמר כאן (לא שזה לא היה ידוע תמיד) שהיצרניות (סוני/מייקרוסופט) מוכנות למכור את הקונסולות עצמן בהפסד, הכסף האמיתי זה במדיה (משחקים/ שירותי אונליין וכו'...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR  ][/\][ link=topic=135446.msg1139574#msg1139574 date=1123890152]

אז איך הסיפור הזה לא עולה הון?

כי היצרניות אמרו שהם ימכרו את הקונסולות במחירי הפסד או בעלות יצור

כל הרווח נובע מהמשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל קונסולה מאז PS1 יש מעבד 128BIT RISC!!! לא 64 לא 32

ל-PS3 ו-XBOX 360 יש שלוש ליבות משולבות שכל אחת 128BIT RISC CELL וכל אחת רצה במהירות 3.2GHZ או 3GHZ לא זוכר בדיוק

כל אחת מהן שווה לכמה ליבות FX57 ... תעשה חישוב לבד 3 כאל שכל אחת שווה לשלוש מעבדי FX 57 די חזק לא??

WTF

מאיפה אתה מביא את זה לעזאזל. הCELL מבוסס על יחידת PPC אחת (64 ביט, דומה למאק G5 למשל), ועוד כמה יחידות SPE.

אין שם שום דבר שהוא 128 ביט - לפחות, לא יותר מאשר שפנטיום 4 הוא 128 ביט.

מדובר על כך שהוא יכול לבצע פעולת SIMD (כמו SSE) על 128 ביט, זה לא הופך אותו למעבד 128 ביט.

יחידות הSPE האלו מאוד חלשות בהשוואה למעבד מודרני. הן חזקות בסוג מאוד מסויים של ביצועים (FPU), אבל במה שנקרא "real world", שזה אפליקציות

שמורכבות מהמון אלמנטים שונים, המצב אחר. עדיין, CELL יהיה חזק מכל מעבד ביתי באפליקציות שנכתבו במיוחד בשבילו, ומדובר על דברים הרבה יותר קיצוניים

מאשר אפליקציות שנתפרו למעבדי dual , מאחר והארכיטקטורה של הCELL שונה באופן קיצוני.

אי אפשר להשוות את זה למעבד כמו הFX57, זה פשוט משהו שונה לגמרי. כמו להשוות כרטיס מסך לP4.

אגב, אין שום ספק שבהשוואה של ליבת FX57 מול אחת מליבות הCELL - הFX57 מוחץ את הCELL לחלוטין, בערך כמו שהוא מוחץ P4 1.6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The game will be shown in a theater at ATI Technologies stand. "Were taking the graphics to the next level, pushing the envelope on the visuals and thus co-operation with ATI has been excellent." comments Markus Mäki, Remedys Development Director.

קבלו מה הטכנולוגיות שמחכות לנו מהR520 זה לקוח מאתר המשחק ALAN WAKE קישור לגלריות:

תמונות

http://www.alanwake.com/screenshots.html

סרט מדדדדדהייים שווה (חובה לכל גיימר) הורדה למי שרוצה ליראות מה הדור הבא של המשחקים ומה באמת שווה ה R520 !!!

http://www.4players.de/4players.php/download_start/PC-CDROM/Download/44498.html

וכל זה מופעל על גבי ה R520 של ATI...יש לATI בהחלט בהחלט מנצח!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF

מאיפה אתה מביא את זה לעזאזל. הCELL מבוסס על יחידת PPC אחת (64 ביט, דומה למאק G5 למשל), ועוד כמה יחידות SPE.

אין שם שום דבר שהוא 128 ביט - לפחות, לא יותר מאשר שפנטיום 4 הוא 128 ביט.

מדובר על כך שהוא יכול לבצע פעולת SIMD (כמו SSE) על 128 ביט, זה לא הופך אותו למעבד 128 ביט.

יחידות הSPE האלו מאוד חלשות בהשוואה למעבד מודרני. הן חזקות בסוג מאוד מסויים של ביצועים (FPU), אבל במה שנקרא "real world", שזה אפליקציות

שמורכבות מהמון אלמנטים שונים, המצב אחר. עדיין, CELL יהיה חזק מכל מעבד ביתי באפליקציות שנכתבו במיוחד בשבילו, ומדובר על דברים הרבה יותר קיצוניים

מאשר אפליקציות שנתפרו למעבדי dual , מאחר והארכיטקטורה של הCELL שונה באופן קיצוני.

אי אפשר להשוות את זה למעבד כמו הFX57, זה פשוט משהו שונה לגמרי. כמו להשוות כרטיס מסך לP4.

אגב, אין שום ספק שבהשוואה של ליבת FX57 מול אחת מליבות הCELL - הFX57 מוחץ את הCELL לחלוטין, בערך כמו שהוא מוחץ P4 1.6.

אני חושב שהוא התכוון ל-vector registers שכידוע ה-AltiVec (או ה-VMX אם תרצה) מכיל 128-bit vector registers

בכל מקרה, זה ממש לא נכון, באותה מידה אפשר להגיד שגם מעבד SSE הוא 128-bit כי גם הוא מכיל 128-bit vector registers.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR  ][/\][ link=topic=135446.msg1139592#msg1139592 date=1123891446]

The game will be shown in a theater at ATI Technologies stand. "Were taking the graphics to the next level' date=' pushing the envelope on the visuals and thus co-operation with ATI has been excellent." comments Markus Mäki, Remedys Development Director.

קבלו מה הטכנולוגיות שמחכות לנו מהR520 זה לקוח מאתר המשחק ALAN WAKE קישור לגלריות:

תמונות

[url']http://www.alanwake.com/screenshots.html

סרט מדדדדדהייים שווה (חובה לכל גיימר) הורדה למי שרוצה ליראות מה הדור הבא של המשחקים ומה באמת שווה ה R520 !!!

http://www.4players.de/4players.php/download_start/PC-CDROM/Download/44498.html

וכל זה מופעל על גבי ה R520 של ATI...יש לATI בהחלט בהחלט מנצח!!!

פאק מה זה האפקטים האלה מה זה הגרפיקה הזאת

זה ממש כמו סרט ואני לא צוחק

בטח עוד 3 שנים יהיו משחקים שיהיו מציאותיים

אין מצב R520 מריץ כזה דבר חלק

זה בטח סרטון של משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק מה זה האפקטים האלה מה זה הגרפיקה הזאת

זה ממש כמו סרט ואני לא צוחק

בטח עוד 3 שנים יהיו משחקים שיהיו מציאותיים

אין מצב R520 מריץ כזה דבר חלק

זה בטח סרטון של משחק

לא לא , זו הגרפיקה של המשחק בזמן אמת. מגניב אה? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...