LCD מול CRT - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LCD מול CRT

STRENGTH

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אולי מספיק עם זה ?

לדעתי הצבעים והחדות במשחקים בLCD שלי יותר טובה מהCRT של חבר שלי (LG FT795 PLUS, מסך CRT מצויין). אמנם יש משחקים מהירים כמו PES4 שרואים טיפה מריחות, אבל מתרגלים וזה לא מפריע.

כמובן שאני מדבר על רזולוציה של 1024*1280.

בסרטים לדעתי בCRT שלו רואים יותר טוב, אבל גם בLCD אפשר לראות .

בכל מקרה אני לא אחזור לCRT, לדעתי בדסקטופ LCD מציג תמונה איכותית בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אולי מספיק עם זה ?

לדעתי הצבעים והחדות במשחקים בLCD שלי יותר טובה מהCRT של חבר שלי (LG FT795 PLUS, מסך CRT מצויין). אמנם יש משחקים מהירים כמו PES4 שרואים טיפה מריחות, אבל מתרגלים וזה לא מפריע.

כמובן שאני מדבר על רזולוציה של 1024*1280.

בסרטים לדעתי בCRT שלו רואים יותר טוב, אבל גם בLCD אפשר לראות .

בכל מקרה אני לא אחזור לCRT, לדעתי בדסקטופ LCD מציג תמונה איכותית בהרבה.

מה זה PES4??

בכל מקרה אני ראיתי אפילו ב- 8 MS מריחות שניסיתי ממש למצוא..

שאני הייתי עם 16 MS לא הרגשתי בכלל במריחות.

אבל הייתה בעיה אני זוכר ב פיפה ששחקן בועט את הכדור לקצה המגרש אז הרגשתי שהיה באמת איחור בתמונה וזה קצת הציק לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח לא פשוט רציתי לבדוק אם יש עדיין מריחות ב-8 MS אז כנראה שאין.

אבל לפחות זה לא מורגש..

במסך עם 25MS זה באמת מוגזם אי אפשר לראות כלום במשחק כמו UNREAL 2004.

IDAN-H-בסדטופ לא צריך להגיד ''לדעתי''

הוא באמת הרבה יותר טוב!

ומה כמה סיבות שאין CONVERSE EROR ואין בעיות פוקוס.

אבל במשחקים וסרטים CRT עדיין שולט.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

913N ראיתי אותו הוא מאד חד אבל כמו שאתה אומר חסר לו משהו והמשהו הזה הוא צבע!

BURTON אתה מודע לכך ש LCD פועל טוב רק ב-6500K??

אם יש לך מושג מזה אז אתה יודע בטח שזה דבר מאד חשוב.

ולזה שאומר ש MAG אין מסכים איכותים אז הוא צריך לראות את MAG 786FD עם השפורפרת טרניטרון ואת 796FD2 עם דיאמנדטרון II!

זה מסך באמת איכותי!!!

BUTRON בקשר לטלוויזת LCD זה בכלל משהו אחר אני יודע שבטלוזית LCD רואים טוב יותר מ-CRT.

אבל בפלסמה רואים גרוע הרבה פחות מ-CRT!

יש לי 796FD הוא זרוק איפשהו בתוך קרטון ורואים הרבה הרבה יותר טוב ב F700P החדש שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הייתה בעיה אני זוכר ב פיפה ששחקן בועט את הכדור לקצה המגרש אז הרגשתי שהיה באמת איחור בתמונה וזה קצת הציק לי.

לזה התכוונתי, רק שPES4 משחק הרבה יותר מהיר, גם אני מתכוון לזה שמעיפים את הכדור מקצה אחד לקצה שני. צריך גם FPS דיי גבוה כדי לראות את המריחות הקטנות האלה.

פיפא משחק דיי איטי, ושם אין לי בכלל מריחות (ממש אפסיות שמעיפים תכדור מצד אחד לשני).

בכל מקרה לגבי משחקים לדעתי LCD חדש עדיף, פשוט החוויה הרבה יותר כיפית (והעניין שהרזולוציה מוגבלת ולכן זה פוגע במשחק זה לא ממש תירוץ, אני עם הR9550 וOC מריץ כמעט כל משחק שאני משחק יפה מאוד על 1024*1280, אובדן הביצועים לא גדול יחסית ל1024*768, הכרטיס בOC הזה מריץ את אנדרגראונד 1 על רמת פירוט הכי גבוהה (בלי טריל לייט), 1024*1280, AA2 AF4, על 30FPS. מה שאני בא להגיד זה שהיום קונים 6600GT ככרטיס בסיס (מי שקונה מחשב למשחקים) אז זה ממש לא בעיה להריץ משחק על 1280*1024).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRT לא שולט בכלום היום.

זה היה נכון בעבר.

תפנים.

אני לא מבין למה קשה לך להודות??

אתה רוצה תבדוק אפילו אמרתי לך!

CRT בסרטים בכלל הרבה יותר טוב אין השוואה.

אפילו IDAN-H אומר שבסרטים רואים ב-CRT יותר טוב.

ואמרתי לך למה כי זה בעיקר בגלל שה-LCD מוגבל ברזולוציה,רזולוציה של סרט היא 640 הכי הרבה.

ובמשחקים רואים עדיין ב-CRT הרבה יותר טוב.

אבל ב LCD (היה לי LCD) יותר כיף לשחק באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואמרתי לך למה כי זה בעיקר בגלל שה-LCD מוגבל ברזולוציה,רזולוציה של סרט היא 640 הכי הרבה.

בפעם השלישית, בבקשה תפסיק להשתמש בהסבר המפגר הזה....

עשיתי בשבילך חיפוש ומצאתי את ההסבר שלי מלפני 3 שבועות...

חחח, טעות נפוצה..

נניח שיש לך סרט בגודל של 640x480 פיקסלים.

אם תראה אותו כשהרזולוציה שלך מוגדרת כ-640x480, כל פיקסל של הסרט יוצג ע"י פיקסל בתצוגה.

אם תראה אותו כשהרזולוציה היא נניח כפולה, 1280x960, הסרט יוצג כמובן על חצי מסך. ברגע שתגדיל אותו למסך מלא, הוא כמובן יימתח וכל פיקסל של הסרט ייוצג ע"י שני פיקסלים של התצוגה. האם זה ישפיע במשהו על האיכות? בוודאי שלא.

תחשוב על המסך כרשת של הרבה ריבועים קטנים (למעשה, זה בדיוק מה שהוא). כאשר אתה מגדיל את הרזולוציה, אתה בעצם דוחס יותר ריבועים על אותו שטח (הרי הגודל הפיזי של המסך נשאר קבוע) - כלומר, יותר ריבועים קטנים יותר. ברזולוציה נמוכה, יש פחות ריבועים - וכל ריבוע הוא גדול יותר..

בגלל זה רזולוציות נמוכות נראות פחות "חדות", תחשוב שאתה מסתכל על משהו דרך , כאשר כל ריבוע יכול לייצג צבע אחד בלבד.. אבל במקרה של הסרט, הדבר כמובן לא משפיע על כלום, כי אין זה משנה אם אותם פיקסלים (של הסרט) יהיו מתואמים 1:1 עם הפיקסלים של התצוגה, או שכל פיקסל של הסרט יתפוס 2 פיקסלים של התצוגה - אבל כאמור שני הפיסקלים האלה של התצוגה יהיו קטנים יותר ופשוט צפופים יותר = השטח הפיזי על המסך שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...