מתי הדלק נגמר יותר מהר במהירות נמוכה או גבוהה,ידני או אוטומטי? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי הדלק נגמר יותר מהר במהירות נמוכה או גבוהה,ידני או אוטומטי?

אורח Si-Nom

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני למדתי על גולף 1.6SDI שנת 98, מרגישים את זה, אבל מתרגלים.

הנהיגה טיפה שונה מבנזין.

עוד כפי שכבר כתבתי, אני יכול לדבר רק על מה שנהגתי בו, ונהגתי רק בכמה רכבי דיזל, שיש להם כמה שנים על הכביש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בדיזל היא ששיא הממונט שלו מגיע בסל"ד מאוד נמוך, נמוך מידי.

מה שגורם להיות בד"כ לאוטו סוס עבודה לא נורמלי, אבל בנסיעות רגילות זה קצת מעצבן.

(לא יודע איך זה בחדשות, אבל לפחות במכוניות שיש להם כמה שנים על הכביש זה ככה)

בדיזלים המודרנים זה לא ככה... כלומר ברור ששיא המומנט מגיע נמוך כי זה דיזל אבל המנוע הרבה יותר גמיש ממנועים בעבר ונותן ביצועים

שווים לבנזין ולפעמים עולים עליו הדוגמא הכי פשוטה היא הסדרה 1 של BMW אם תתחיל לבדוק תראה שהגרסא המהירה ביותר שלה היא הדיזל :screwy:

(כמובן בלי להכליל את הדגמים הספורטיבים שעומדים לצאת)

יש עוד בלי סוף דוגמאות למשל תראה את הפרק לפני האחרון אם אני לא טועה של top gear על הסדרה 5 דיזל, המכונית הייתה פשוט מדהימה!

עוד דוגמא? באירופה יש גולף GTI עם מנוע דיזל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי איזה ילדותי אתה, הבנתי שהחיבה שלך למכוניות של סיטרואן גובלת בשנאה.

אבל אם אתה חושב שאני יכנס איתך לויכוח איזה מכונית יותר מהירה למה וכמה אתה טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אין לי שום בעיה עם סיטרואן, יש לי בעיה איתך

שאתה חושב שאתה יודע משהו על נהיגה,

אבל צר לי לבשר לך, אתה לא יודע כלום.

בסדר אני לא יודע שום דבר על נהיגה, אני לא יודע שצריך ללחוץ על הקלאץ' שמעבירים הילוך, אני לא יודע שצריך לסובב את ההגה שמאלה אם נוסעים שמאלה(  :screwy: ) , אני לא יודע שצריך לסובב את ההגה ימינה שאני צריך לנסוע ימינה (  :screwy: ), אני לא יודע שבתיבה אוטו' לוחצים על כל הדוושה בשביל שהיא תוריד הילוך ושתהיה זמינות כוח, אני לא יודע שבהיגוי יתר מסובבים את ההגה כנגד כיוון הסיבוב. כנראה שאני באמת לא יודע שום דבר ואתה הגאון פה, תאמין לי ראם סמואל קטן ליידך.

נעזוב את העניין שאתה לא מכיר אותי ואת כל דבריך אתה מבסס על זה שאין לי אופל משמע אני בור.

אני לא ארד לרמה שלך ואהיה צר אופקים ויאמר שאתה לא יודע לנהוג, עובדה יש לך רישיון.

בקיצור, הגיע הזמן להתבגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...