Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 90 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

וזה בטוח יעזור?

עריכה: זה בטוח לא יעזור, שלחתי את השמירות שלי לחבר וגם במחשב שלו זה ככה, זאת אומרת שהתקנה מחדש לא תעזור

זה בטח איזה באג בשמירה...

יש מלא באגים במשחק הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי, תודה. מצאתי אחת ועברתי כבר את המשימה.

רק עכשיו אני הגעתי למשימה שבה אחיו של CJ נורה ונכנס לכלא. ואז השוטר המושחת ההוא מוציא את CJ מהעיר, נותן לו ומשימה

לרצוח עד ולצלם את הגופה. סיימתי את המשימה הזאת רק שעכשיו אין לי יותר משימות ??? במפה לא מסומן לי שום מקום עבודה שאני אמור ללכת אליו.

אז מה אני אמור לעשות עכשיו, סתם לשוטט בעיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה. מצאתי אחת ועברתי כבר את המשימה.

רק עכשיו אני הגעתי למשימה שבה אחיו של CJ נורה ונכנס לכלא. ואז השוטר המושחת ההוא מוציא את CJ מהעיר, נותן לו ומשימה

לרצוח עד ולצלם את הגופה. סיימתי את המשימה הזאת רק שעכשיו אין לי יותר משימות ??? במפה לא מסומן לי שום מקום עבודה שאני אמור ללכת אליו.

אז מה אני אמור לעשות עכשיו, סתם לשוטט בעיר!

חייבת להיות משימה...נראה לי הייתה צריך לקבל טלפון או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נווו יש לך משימה במקום הזה שאליו אתה מחזיר את המצלמה אחרי שצילמת את הגופה...... אתה מחזיר את המצלמה מקבל הודעה MISSION PASSED

ואז יש לך שוב את העיגול האדום הזה להמשיך במשימות. אוף איך אני שונא את המשימות בעיירה הזאת במיוחד עם המשוגעת סאדו הזאת והצרחות שלה, 4 משימות הכי בלתי נסבלות בג'יטיאיי עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיר השניה יש את w ואת z

נסיתי ללכת לw ובאיזה משימה הוא אמר לי שצריך כישרון בלהיות מתחת למים...אז איך מפתחים את זה? :s05:

ובz יש במקום שלו רק בית שאני יכול לקנות ואין משימה...מה צריך לעשות? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...