Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 85 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בערך באמצע המישחק והמעיל שלי מחייב אותי לקחת שיעורי טיסה. שני השיעורים הראשונים עברתי. בשיעור השלישי צריך להמריא בזוית חדה כלפי מעלה לתוך לולאה ולהמשיך לתוך לולאות נוספות תוך כדי פניות ימינה ושמאלה. בנוסף אני נמדד בזמן על הביצוע.

הבעיה היא שאני לא מצליח להמריא ולהיכנס ללולאה הראשונה בלי לעשות סיבוב על מנת לצבור גובה וכשאני מתחיל לעבור בלולאות אחרי בערך 7 לולאות מראים לי שקיבלתי ציון 0 והשיעור ניגמר.

מישהו יכול לעזור לפני שאני חוטף התמוטטות קלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתאמן עד שתצליח זה חשוב להמשך המשחק,כמה שתיהיה יותר טוב בטיסה ככה יהיה לך ויתר קל לעשות משימות!

לי לקח בערך 30-40 נסיונות לעבור את זה.....עד שהצלחתי לטוס כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בערך באמצע המישחק והמעיל שלי מחייב אותי לקחת שיעורי טיסה. שני השיעורים הראשונים עברתי. בשיעור השלישי צריך להמריא בזוית חדה כלפי מעלה לתוך לולאה ולהמשיך לתוך לולאות נוספות תוך כדי פניות ימינה ושמאלה. בנוסף אני נמדד בזמן על הביצוע.

הבעיה היא שאני לא מצליח להמריא ולהיכנס ללולאה הראשונה בלי לעשות סיבוב על מנת לצבור גובה וכשאני מתחיל לעבור בלולאות אחרי בערך 7 לולאות מראים לי שקיבלתי ציון 0 והשיעור ניגמר.

מישהו יכול לעזור לפני שאני חוטף התמוטטות קלה?

בטח שכחת לסגור את גלגלי המטוס (לחיצה על 2)

אם אתה לא סוגר, לא תוכל להגיע לגובה של הלולאה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי המעבד אני חושב שאין בעיה איתו.

זיכרון כמו שלי ואני לא חווה תקיעות במשחק.

כרטיס מסך עם ביצועים כמו של כרטיס שלי.

אז ירוץ אצלך בערך כמו שאצלי, איכות גרפיקה סבירה, אין תקיעות, על רזולוציה 1024*768 HIGH.

בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאאלללללהההה כברררררררר........נמאאאאאאאססססססססססססססססס לי!!!!

אני לא מצליח לעבור את המירוץ המעצבן הזה!!!!!!

אני ירצח את CV הזה!!

כמה שאני מנסה אני תקוע שם וכולם מתקדמים במשחק!

כאן אני תקוע:

http://www.gtasanandreas.net/walkthrough/badlands.php#farewellmylove

מה אני יכול לעשות?????

יש מישהו שיכול לעבור לי את זה?

או שתיתנו לי עצות .......פליזזזזז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני זוכר זאת הייתה משימה ממש קלה... סיימתי אותה בניסיון השני או השלישי מקסימום

בכל מקרה, הטיפ היחידי שאני יכול לתת לך זה להאט לפני פניות ולהכיר את השטח שאתה נוהג בו...

אם אתה רוצה אני מוכן לנסות לעבור לך את המשימה, אז תשלח לי את הסייב לאימייל+כתובת שאני אשלח לך את הסייב חזרה אח"כ

אנא תשמור על אחד מהסלוטים ה3 עד האחרון (כלומר, לא 1 או 2) לפני שתשלח לי, על מנת שזה לא יעלה על סייבים שלי בטעות

רק תודיע לי כאן שאתה שולח את זה ואני אחזיר לך את זה במהירות האפשרית

(אגב, אני חייב להגיד שאני לא מבין את הכיף אם מישהו אחר עובר לך משימות,אבל איך שתרצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המרוצים קלים, רק שבשנים שמחוץ לעיר (עם הסיני הזה) אפשר להתהפך יותר בקלות.

אבל חוץ מזה הם ממש קלים.

הנה תמונה יפה, של הזריחה ומסוקי המשטרה...כמה רומנטי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...