Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 79 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אבל השאלה אם אפשר לעשות שכל פעם שאני אכנס לאוטו , ולא משנה לאיזה , תמיד הרדיו ידלק על התחנה של השירים שלי ולא כל פעם יצטרכו לכוון מחדש.

כי מחליפים רכבים בקצב במשחק הזה וזה יכול לשגע כל פעם לשים את התחנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לינק לאימיול אני לא חושב שיש לזה זכויות יוצרים אז לא נראה לי שיש כאן בעיה של חוקיות(אבל אני לבטוח)

ed2k://|file|San.Andreas.MODS.[L!(o)Network.Net].rar|6110166|19771F56FABDD076A32A70FA6EFD5F9F|h=XQ7YPXCHNRVX3FA5DQXSOYAIDULXSNHX|/

אם זה לא עובד תנסו דרך פה

http://www.lionetwork.net/modules.php?&name=Edonkey&d_op=viewdownloaddetails&lid=21676&archive=&ttitle=מודים_למשחק_GTA_החדש_/_Grand_Theft_Auto_San_Andreas_MODS

יש פה 17 מודים ואני חושב שאחד מהם זה של הזיונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?!

אתה מדבר על זכיות יוצרים של מודים?

גילוי מרעיש!

סתם סתם אבל מי פה ידע שבעיר השניה, אחרי שסיימת 7 משימות של העובדה במלון (להחנות מכוניות) אתה מקבל את המלון? (לא ממש מקבל אותו, אי אפשר להכנס או משהו אבל אתה מקבל סימן של דולר בכניסה והוא מגיע ל 2000...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף אני הבעלים של המשחק SA ;D

רק חבל מאוד שכבר על ההתחלה אני מקבל שגיאה :-\, אז כך:

המפרט שלי:

AMD AXP 2500+VOLCANO 12

ABIT NF7

WD 80GB 7200RPM 8JB

KINGSTONE 256MB PC3200

RADEON 9200 128MB TV/DVI (128BIT)

אני מתחיל לשחק במשחק, ואחרי חמש-עשר דקות של משחק המחשב עושה הפעלה אוטומטית בעצמו. בהתחלה שום חלון לא היה מופיע לי,

המחשב היה פשוט עושה ריסטרט ומתחיל את ווינדאוס מחדש.

אבל אחרי שניסיתי לפתור את הבעיה, דרך ביטול ה-AUTO RESTART בSYSTEM START UP & RECOVERY התחיל להופיע לי מסך כחול לפני

שהמחשב הפעיל את עצמו מחדש.

בין השאר, מה שהיה כתוב במסך הכחול:

a problem has been detected and has been shutdown o prevent damage to ur computer.

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

היה מותקן לי הדרייבר האחרון של ATI, אז הורדתי את הדרייבר של OMEGA והתקנתי אותו בתקווה שזה יפתור את הבעיה.

הגרפיקה במשחק מאוד השתפרה, ממש מאוד.... רק חבל שהבעיה נמשכה ומהחלפת הדרייבר לא עזרה :(.

יש לכם מושג מה בעיה? אני לא מספיק לעשות משימה אחת והמסך הכחול כבר מופיע!

קראתי ברשת שאולי יש התנגשות עם הדרייברים של (שאצלי זה כרטיס הקול והרשת והדרייברים שלהם), אבל לא מצאתי פיתרון לבעיה :-X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...