Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 78 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשתמש בQ ו E לכוון לצדדים תנחת ותירה לא מהאויר זה אמור לעזור..

אני לא מצליח תמשימה בשדי התעופה שלי שאני צריך לעלות עם אופנוע למטוס, אז החלק של לעלות אני מצליח אבל אני לא מספיק להרוג את השומר ולקחת ממנו את המצנח המטוס מתפוצץ שאני עדיין בו.. מה לעשות.. עזרו בבקשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בQ ו E לכוון לצדדים תנחת ותירה לא מהאויר זה אמור לעזור..

אני לא מצליח תמשימה בשדי התעופה שלי שאני צריך לעלות עם אופנוע למטוס, אז החלק של לעלות אני מצליח אבל אני לא מספיק להרוג את השומר ולקחת ממנו את המצנח המטוס מתפוצץ שאני עדיין בו.. מה לעשות.. עזרו בבקשה..

תודה אחי אני אנסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה עזרו אני כבר שעה מנסה ולא מצליח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא שיפרו הרבה מVC. הם פשוט הוסיפו כמה אפשרויות(שחיה ושיפור הדמות כמו בסימס) ושינו את העלילה.

חוץ מזה הם לא שינו כלום. הם תיקנו כמה באגים במנוע שלהם(אני לא יודע אם זה בגלל הדריברים או בגללם). הייה פעם בעיה עם הפנסים בGEFORCE שהמשכת לראות אותם גם אחרי שאתה לא צריך לראות אותם. וזה.

לא שינו כלום?! LOOOL שיחקתי כמה שעות ב SA נכנסתי ל VC זה הבדל של שמים וארץ! לא מאמין תנסה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק לא מגיע סתם לת'רד של 117 עמודים... ובנתיים הוא די מעצבן אותי, לפחות באקס בוקס מערכת הטרגטינג גרועה מאין כמוה, ובאופן כללי המבנה של המשחק מעצבן, אם נכשלת במשימה למה אין ריסטרט מידי? או שיעשו שאם נכשלת יהיו השלכות...זה ממש דפוק שנגיד הפסדת משימה כי מישהו ומת, אז פשוט חוזרים לבית שלו ולוקחים אותה מחדש...

^^

http://www.gtasanandreas.net/sam/

ניתן למצוא מה שרוצים , ניתן לעשות גם זווום.

מסומנים הרבה מקומות שאני מכיר ולא ראיתי שום שם...סימון הנשק אומר שהוא סתם שוכב שם או שמישהו מוכר לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק לא מגיע סתם לת'רד של 117 עמודים... ובנתיים הוא די מעצבן אותי, לפחות באקס בוקס מערכת הטרגטינג גרועה מאין כמוה, ובאופן כללי המבנה של המשחק מעצבן, אם נכשלת במשימה למה אין ריסטרט מידי? או שיעשו שאם נכשלת יהיו השלכות...זה ממש דפוק שנגיד הפסדת משימה כי מישהו ומת, אז פשוט חוזרים לבית שלו ולוקחים אותה מחדש...

את הבעיה הזאת דריוור 3 יכול לפתור לך. :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסומנים הרבה מקומות שאני מכיר ולא ראיתי שום שם...סימון הנשק אומר שהוא סתם שוכב שם או שמישהו מוכר לך?

זה אומר שהוא סתם שוכב שמה(תחפש טוב טוב), עוד דרך להשיג נשקים היא לדרוס ת'אנשים מהכנופיה היריבה (שלהם בדר"כ יש טוב);D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח בסדר אבל זה לא הופך את המשחק לגרוע :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...