Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 76 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

מישהו מוכן להסביר לי (ולא בצורה מתלהמת בבקשה) מה כל כך טוב במשחק הזה?

העובדה שהכל קורה בתוך עיר? כאילו כל אלמנט של המשחק יש משחק אחר שעושה את זה יותר טוב, והשילוב עצמו יוצא משעמם, חוזר על עצמו ומעצבן, ביחוד הקטע של כישלון במשימה, והעיר שכולם מתלהבים ממנה רק גורמת למשחק להיות מכוער כדי לפצות על הגודל של העיר

אתה מתכוון ל SA עצמו או לכל סדרת ה GTA? בכל מקרה אם אתה מתכוון ל SA תשחק בו כמה שעות ואז תכנס ל VC אני אומר לך מראש אתה עומד ליפול מהכיסה. אתה תראה כל כך הרבה שינוים בהכל שלא תאמין עד כמה VC מכוער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה אני צריך שתגידו לי משהו...

אני אחרי המשימה של הכיבוש שטחים (ואז כל המפה נהיית סגולה וירוקה) אז במקום ללכת ולכבוש שטחים... הלכתי ועשיתי משימות אחרות... אחרי שעשיתי עוד משימה (שלא קשורה לכיבוש שטחים) אני רואה שבמפה נעלמו כל הצבעים וממש רציתי ללכת ולכבוש עם החבורה שלי כי זה ממש כייף אבל עכשיו זה נעלם ובכלל שאני חוזר לעיר שלי אני רואה שהסגולים (הכנופייה נגדי) נמצאת בכל מקום! :'( :'(

המשימות של הכיבוש והחבורה שלי תחזור?? כאילו הצבעים על המפה יחזרו מתישהוא? כי אני ממש רוצה לכבוש !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך פרצת לבית שלה??

ירתי בה אחרי התקף עצבים... פשוט ריססתי לה את הצורה , אחרי שהיא מתה איזה אחד מתקשר אלי נראה לי שזה ("האמת") ושואל אותי מה נסגר עם הכרטיס הזה

אז אני כזה אומר לו "thing just got fuckt up... we went out ... and now she dead" אז הוא אומר לי לפרוץ לה לבית ולקחת את הכרטיס

נסעתי אליה לבית ונכנסתי דרך הדלת הראשית באור יום בלי שום משאית והכרטיס היה מול העניים שלי , לקחתי והלכתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני צריך שתגידו לי משהו...

אני אחרי המשימה של הכיבוש שטחים (ואז כל המפה נהיית סגולה וירוקה) אז במקום ללכת ולכבוש שטחים... הלכתי ועשיתי משימות אחרות... אחרי שעשיתי עוד משימה (שלא קשורה לכיבוש שטחים) אני רואה שבמפה נעלמו כל הצבעים וממש רציתי ללכת ולכבוש עם החבורה שלי כי זה ממש כייף אבל עכשיו זה נעלם ובכלל שאני חוזר לעיר שלי אני רואה שהסגולים (הכנופייה נגדי) נמצאת בכל מקום!  :'( :'(

המשימות של הכיבוש והחבורה שלי תחזור?? כאילו הצבעים על המפה יחזרו מתישהוא? כי אני ממש רוצה לכבוש !!

לא בזמן הקרוב, בטח עשית את המשימה שהכנופיה שלך מתפרקת. עצם העובדה שהיא התפרקה ועוד כמה משימות אתה עובר עיר אז כבר אין טעם להמשיך עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בזמן הקרוב, בטח עשית את המשימה שהכנופיה שלך מתפרקת. עצם העובדה שהיא התפרקה ועוד כמה משימות אתה עובר עיר אז כבר אין טעם להמשיך עם זה

כן אחי המשימה שאתה מתכוון אליה שהכנופיה שלי מתפרקת היא שאני יושב עם משהו באוטו ואנחנו רואים את השמן ועוד משהו מהכנופייה שלנו נפגשים עם השוטרים ועם הכנופייה הסגולה.... :'( :'( :'(

אבל אנחנו נחזור להיות כנופיה נכון למרות שהוא בגד בנו השמן....??

והצבעים של השטחים (ירוק סגול)גם יחזרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני עושה חברה?

והבנתי שלוחצים על הלחצן הימיני ואז יש חץ ירוק ואז איך אני אומר לבן אדם שיבוא איתי? כאילו אחרי החץ הירוק מה אני עושה?

תודה :).

G / H ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי המשימה שאתה מתכוון אליה שהכנופיה שלי מתפרקת  היא שאני יושב עם משהו באוטו ואנחנו רואים את השמן ועוד משהו מהכנופייה שלנו נפגשים עם השוטרים ועם הכנופייה הסגולה.... :'( :'( :'(

אבל אנחנו נחזור להיות כנופיה נכון למרות שהוא בגד בנו השמן....??

והצבעים של השטחים (ירוק סגול)גם יחזרו?

1. לא, לא תיהיה כנופיה, גם אתה תעבור לעיר השניה אז זה חסר תועלת

2. לא ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עושים חברה-

לוקחים כמה חתיכות בשר, מחברים ביחד, מציירים פנים, מחברים לבשר, תוקעים לה מוט שמחובר לפלקט ותוקעים בגב שלה, מציירים על הפלקט לב ואז מחברים אותה לחשמל ומחכים ויפגע ברק באנטנה של הטלוויזיה...

סתם סתם :lol:

אתה צריך שיהיה לך סימן C על המפה וז אחרי המשימה השניה יש לך את החברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוו מתי נשחק כבר דיאבלו??

אני משחק עם הרוצחת ואני רוצה כבר לשחק איתך..

תגיד שאתה לא רוצה לשחק ואני ישחק איתה..

אני רוצה לגמור אתה המשחק איתה.

תגיד שאתה לא רוצה לשחק ואני טס לשחק איתה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...