Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 89 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

אני תקוע במשימה בלאס ונטורס שיש לי שם את החברה ואני צריך להוציא אותה לאכול או לשתות כדי שבסוף היא תהיה מבסוטה ותיתן לי איזה קוד מסויים. לאיפה שאני לא לוקח אותה החולירע לא מבסוטה וכתוב לי שהיא לא עשתה חיים ושאני לא יודע איך להתנהג איתה.

מה עושים עם הכונפה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח סוף סוף מצאתי את זה :)

משימה בכלל לא קשה רק מעצבן להרוג את הזה שמרביץ.

ובשביל להגיע ל-100 אחוז אני גם חייב למצוא את כל ה-100 חלקים ועוד 50 חלקים ועוד 50 חלקים כמו צדפות??

אם חייב אני חושב לא יצליח זה קשה מדי (כאילו מעצבן :S)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אתה צריך להסיע אותה לבר או מסעדה, בורגר לא מתקבל על הדעת.. לראות אם היא אוהבת את האזור אם לא לנסוע לאחר, ככה כמה פעמים עד שתתקדמו ביחסים, והיא תביא לך את הKEY CARD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה עושים במשימה הזאת יש 3 אנשים מכנופיה הספרדית על הקטר ויש איתי מישהו מאחורי באופנוע והוא אומר לי לעקוב אחרי הרכבת ולהתקרב לקטר כדי שיהרוג אותם אבל אני עושה את זה והם לא מתים ואז אני מגיע לאיזה מקום שאומרים לי MISSION FAILED ועשיתי כמה פעמים את זה ולא הבנתי איך אני עובר את זה עזרה בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע במשימה בלאס ונטורס שיש לי שם את החברה ואני צריך להוציא אותה לאכול או לשתות כדי שבסוף היא תהיה מבסוטה ותיתן לי איזה קוד מסויים. לאיפה שאני לא לוקח אותה החולירע לא מבסוטה וכתוב לי שהיא לא עשתה חיים ושאני לא יודע איך להתנהג איתה.

מה עושים עם הכונפה הזאת?

אני יצאתי איתה פעם אחת והרגתי אותה ואז אתה יכול להכנס לבית שלה ולקחת את הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי באג מעצבן במשחק, כבר גמרתי את המשחק 77%, ופתאום הבאג הזה התחיל להופיע בלי סיבה - אני רוצה ללכת לחדר כי השרירים שלי נחלשו, אבל כל פעם שאני מנסה להשתמש במכשירים, הוא אומר לי שעשיתי מספיק היום ואני צריך לחזור מחר, אבל הקטע הוא שבכלל לא עשיתי באותו יום. ניסיתי הרבה פעמים לעשות את זה בימים שונים, וכל פעם הוא אומר לי את זה. למישהו יש מושג מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי באג מעצבן במשחק, כבר גמרתי את המשחק 77%, ופתאום הבאג הזה התחיל להופיע בלי סיבה - אני רוצה ללכת לחדר כי השרירים שלי נחלשו, אבל כל פעם שאני מנסה להשתמש במכשירים, הוא אומר לי שעשיתי מספיק היום ואני צריך לחזור מחר, אבל הקטע הוא שבכלל לא עשיתי באותו יום. ניסיתי הרבה פעמים לעשות את זה בימים שונים, וכל פעם הוא אומר לי את זה. למישהו יש מושג מה לעשות?

אם זה ממש חשוב לך תתקין מחדש ת'משחק ותשמור את השמירות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...