שונתה האחריות על פיסלים שרופים במסכי LCD של חברת סמסונג - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שונתה האחריות על פיסלים שרופים במסכי LCD של חברת סמסונג

drordror

Recommended Posts

טוב תפיסק כבר עם השטויות האלה

זה שהמסך נוצר עם -0 פיקסלים שרופים לא אומר שהם לא ישרפו בעתיד(הקרוב/הרחוק).

מה אתה חושב שהמסך מגיע עם פיקסלים שרופים לחנות?? מן הסתם עושים להם בדיקות איכות במפעל ורק מסך שעובר את הבדיקות נשלח למכירה. הפיקסלים נשרפים כתוצאה מבלאי ושמעתי כבר על מקרים שלאנשים נשרפו פיקסלים אחריי שנה או חצי שנה אז תעשה לי טובה ותפסיק להפיץ את השטויות האלה כי אנשים עוד עלולים להאמין לך.

כמו שאמרתי בעבר, מעטים מאוד המקרים שנוצרים פיקסלים שרופים, וגם אם הם נוצרים, אנשים לא יחליפו מסך בגלל פיקסל שרוף או שניים (זה בכלל לא אפשרי, האחריות הכי טובה של גם מחליפה רק מ3 ומעלה), זה לא שווה את הטרחה כי זה בקושי מפריע. אם אתה רוצה לטעון שפיקסלים שרופים היא תופעה שכיחה ושפיקסלים נשרפים בסדרתיות זו בעיה שלך כי זה פשוט לא נכון. אם מזיקים למסך זה כבר משו אחר. ואני יודע טוב מאוד שהמסכים עוברים בקרת איכות, אבל לעיתים הם גם נשלחים עם פיקסל שרוף.

חוץ מזה צריך לזכור שהאחריות היא רק לשלוש שנים לא לכל החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לטעון שפיקסלים שרופים היא תופעה שכיחה ושפיקסלים נשרפים בסדרתיות זו בעיה שלך כי זה פשוט לא נכון.

:bash: איפה כתבתי את זה???

מילא להמשיך לדבר שטויות אבל גם להכניס אותן לפה של מישהו אחר זאת כבר חוצפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בלי קשר לנושא יש איזו תוכנה או משהו בשביל לגלות פיקסלים שרופים ?

למה מקודם העברתי ניגוב קטן על המסך ואני עכשיו לא מוצא את הפיקסל השרוף  :kopfpatsch::nixweiss:

כן יש קוראים לתוכנה monitor test

אבל אתה צריך להיות שם ואתה צריך להבחין בפיקסל המת

התוכנה לא מגלה היא בסך הכל מעבירה צגים שונים בכל מיני צבעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהם לא עשו את זה לפני חצי שנה כשקניתי את הLCD שלי... רק בגלל האחריות לא קניתי את ה710T...

אבל השאלה החשובה היא האם האחריות הזאטת נחשבת גם לאלה שקנו מסך לפני זה או רק לאלה שיקנו מעכשיו את המסך שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני לא יודע עד כמה אתם באמת מאמינים שחברות המסכים

עושות בדיקות כאלו מחמירות שבודקות את רמת איכות הפיקסלים ואת השריפה שלהם.

הרי כי אם הבדיקות היו כאלו מהימנות האחריות הייתה על פיקסל 1, כאמור מדובר ב-3 פיקסלים ומעלה...

זאת אומרת כי החברות ששולחות את המסכים משווקות גם מסכים שיצאו מהמפעיל עם 3 פיקסלים ומעלה ואצלם במחשב שזה נחשב כ PASSED !

בכל מקרה, פיקסלים עלולים גם להשרף עם זמן שהמסך עובד גם יורדת לו תוחלת החיים..

תבררו באמת שאתם קונים את המסך והסבירות שיהיה בעתיד הקרוב יותר פיקסל שרוף קטנה יותר,כאמור אני לא שולל את האפשרות שככה פתאום לא יכול להופיע פיקסל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...