"פתרון האבטחה" של ברק לרשתות אלחוטיות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"פתרון האבטחה" של ברק לרשתות אלחוטיות

Qtec

Recommended Posts

Family Net@013

רשת ביתית אלחוטית המחברת את כל המחשבים לאינטרנט המהיר האמיתי של 013 ברק

יתרונות הרשת האלחוטית:

* גלישה מהירה מכל המחשבים ברשת בו-זמנית.

* שליחה וקבלת דואר אלקטרוני מכל מחשב ברשת.

* שיתוף והעבר של קבצים בין המחשבים.

* פתרון אבטחת מידע מסוג address Filtering*

במסגרת השירות, המקצוענים של 013 ברק, ידאגו לפתרון מלא הכולל את התקנת הציוד, הגדרות, הרשאות גלישה מכל עמדה ואבטחת המידע על גבי הנתב, אצלך בבית.

להזמנת השירות חייג ******

הפתרון הזה לא מספיק לטעמי, ואני ממליץ לכל מי שמשתמש רק בו להוסיף גם הצפנת נתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תוכנות שיש היום נית לפרוץ את כל הצפמות הנתונים במספר מועט של דקות.

מה שכן, עדיין אני מסכים איתך ושווה להוסיף את זה על כל מצב שלא יהיה, כי זה ממש לא יזיק.

וידוע לי שחברות אחרות גם לא שמות הצפנה, ורק מקבעות כתובת IP. יותר מזה, אם הם גם לא יתנו לך את פרטי הכניסה לנתב שלך, ואם כן אז רק בצורה של הסרת התמיכה לחלוטין בהגדרות הנתב שלך (למעשה כאילו קנית והגדרת את הנתב לבד ולא דרכם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תוכנות שיש היום נית לפרוץ את כל הצפמות הנתונים במספר מועט של דקות.

מה שכן, עדיין אני מסכים איתך ושווה להוסיף את זה על כל מצב שלא יהיה, כי זה ממש לא יזיק.

וידוע לי שחברות אחרות גם לא שמות הצפנה, ורק מקבעות כתובת IP. יותר מזה, אם הם גם לא יתנו לך את פרטי הכניסה לנתב שלך, ואם כן אז רק בצורה של הסרת התמיכה לחלוטין בהגדרות הנתב שלך (למעשה כאילו קנית והגדרת את הנתב לבד ולא דרכם).

מצטרף לזה

פילטר של ADDRESS זה אולי הדרך הטובה ביותר לאבטחת רשת אלחוטית

מה אתה רוצה?

ממש לא.......

רשת אלחוטי זה משהו שאפשר לפרוץ תוך דקות ספורות אם לא מריצים הצפנת WPA או WPA2 עם סיסמא חזקה

בכל זאת כל אדיוט יכול להוריד תוכנה ולהתחבר לרשתות עם SSID מוסתר, ולכן ספקיות לדעתי חייבות לשים סינון בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי ככה עד שראיתי מדריכי פלאש על איך לעשות את זה עם LIVE CD של ב 10-15 דקות........

לא היה כזה מסובך, כל הכלים כבר מובנים......

מן הסתם כל מיני ילדים קטנים שמנסים לפרוץ לרשתות אלחוטיות לא ילכו כזה רחוק אבל זה עדיין לא כזו בעיה כמו פעם.....

לדוגמא: הצפנת WEP שלקח פעם לפרוץ כמה ימים עד שבועות ברשת ביתית ממוצעת הים לוקחת 10 דקות עם רגיל.

אבל שוב כל תוספת תהיה מבורכת , במיוחד שזה די פשוט לדעתי........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, MAC Filtering בלבד לא מספיק. זה משחק ילדים להריח את ה MAC של אחד המחשבים ברשת ולשנות את ה MAC של איזה מחשב שיוכל להתחבר.

MAC Filtering + WPA צריך להיות קשה עד כמעט בלתי אפשרי לחדור.

http://whoppix.hackingdefined.com/Whoppix-wepcrack.html

תוצאה שלישית בגוגל כשמחפשים את המילה "whoppix"

ואם אחרי 10 דקות נשארנו עם ה MACים של המחשבים שלטענתך (ואני מסכים עם הרעיון הכללי, לא עם הניסוח שלך) הם משחק ילדים לפרוץ - אז זה לא יקח עוד הרבה זמן....

העניין הוא (לדעתי) - שכמה אנשים כבר באמת מסתובבים בארץ ועושים WAR DRIVING? כן, שווה להגן כמה שאפשר על הרשת, אבל הסיכוי שיפרצו למישהו לרשת הביתית בכוונה, ולא בגלל שהוא לא טרח אפילו להסתיר SSID ובמקרה למחשב שלך יש קליטה יותר טובה מהרשת שלו, היא יחסית קלושה....(בנתיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאמץ כל כך קטן להפעיל פילטר וWAP, אז למה לא לעשות את זה? סתם עלול לבוא איזה שכן משועמם ופשוט לחסוך לעצמו קצת כסף על גישה לאינטרנט.

יש לי בבית נקודת גישה אלחוטית. עד היום לא ברור לי איך, אבל בכל מקרה כל ההגדרות של הנקודה התאפסו. שמתי לב רק לאחר שהגלישה בקו ההוא (יש לי שניים) נהייתה איטית בטירוף, כי כל העולם ואישתו התלבשו לי על הנקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...