תמליצו לי בבקשה על פלאפון שעונה על הדרישות הבאות (וכן, אני יודע להשתמש בחיפוש) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמליצו לי בבקשה על פלאפון שעונה על הדרישות הבאות (וכן, אני יודע להשתמש בחיפוש)

KvodHagab

Recommended Posts

קודם כל, מצטער על העלאת השאלה, אני יודע שהרבה פה שואלים לגביי פלאפונים בזמן האחרון, אבל עוד לא ראיתי אחד שפירט בכלל, ואת מה שאני צריך בפרט.

אז אם תוכלו לעזור לי, אני אודה לכם מאד!

הפלאפון צריך לתמוך GSM (סלקום)

חייב להיות קומפקטי יחסית (ז"א לא בגודל העצום של ה6680 [E398 למשל בעל מיימדים מצויינים שישמחו אותי] )

חייב להיות בעל נתוני קרינה "סבירים" ומטה, אני לא רוצה פלאפון בעל נתוני קרינה מטורפים, כיוון שאני מסתובב עם הפלאפון בערך כל היום.

חייב להיות בעל מצלמה עם איכות טובה, ז"א רצוי מאד 1024X768 או מעל.

חייב להיות בעל יכולת קיראה של סטיראופוני (אוזניות, לא ספיקר) באיכות סבירה/טובה

חייב להכיל אפשרות להרחבת זכרון ע"י תוסף כרטיס זיכרון, עדיף מסוגים זולים (אני מתמצא בעיקר בזיכרונות של מצלמות, ולא של פלאפונים, שהם קטנים יותר על פי מה שראיתי, אז אני לא ממש יודע מה זול יותר, או מה סביבות המחירים של הכרטיסים האלו בכלל.)

חייב להיות בעל חיי בטריה ארוכים יחסית, הכוונה היא, שאני לא רוצה שפתאום סתם ככה אחרי לילה שלם של טעינה, הפלאפון ייכבה לי אחרי 10-15 שירים.

חייב לבוא ביחד עם כבל להעברת נתונים מהמחשב, עדיפות לפורמט 2. (אם אין, או אם הדבר מייקרת רצינית את הפלאפון, אז פלאפון תומך כרטיס שניתן לקרוא ע"י card reader במחשב.)

אלו הדרישות בערך, דור שלישי, העברת נתונים מהירה מהאינטרנט (streaming, הכוונה לכל קבצי הוידיאו והשטויות האלו, הרי חוץ מאלו הEdge לא נותן הרבה, נכון?) לא נחוץ בכלל. ואפילו מיותר לגמריי, MPEG layer 4 מיותר לגמריי, מסך מגודל על יתר על המידה מיותר לגמריי, כל השכלולים/גימיקים החדשים שהדור השלישי הוסיף, מיותרים לגמריי ואפילו לא רצויים, כיוון שהם נטל על הבטריה ועל גודל הפלאפון

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיים גם קיים. (; בכל אופן, אם מישהו אחר יירצה את המידע הזה, עליתי על שלושה פלאפונים שעונים בדיוק, ואף מעבר לדרישות.

במקום השלישי : 6230i

במקום השני : Ericsson K750i

במקום הראשון : Ericsson W800i

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...