מודם בעייתי או מה ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם בעייתי או מה ?

Da-Funk

Recommended Posts

היי לכולם.. לאחרונה אני סובל ממהירות גלישה באתרים ממש נמוכה... למרות זאת מהירות ההורדה נשארת כרגיל...

אני מחובר דרך הכבלים + נטויז'ן..

עשיתי הכל כולל הכל גם פירמוט והבעייה נמשכת.. אם כי היא לא קבועה...

בא אלי טכנאי מהוט ואמר שמבחינתם הקו תקין אז הכל תקין ואין להם מה לעשות בנידון... ושיש לי בעיה במחשב...

מבחינתי אני בדקתי הכל יש לי 2 כרטיסי ובשניהם הבעיה חוזרת על עצמה .. מה שלא נראה לי הגיוני ששניהם מקולקלים..

החלפתי את הכבלים המחברים עצמם.. ועדיין הבעיה חוזרת... מה שלפי דעתי משאיר אותנו עם המודם.. שמראה שיש סינכרון והוא תקין אבל לדעתי הוא לא באמת תקין...

יש פה משהו שיכול להעלות רעיון למה הבעיה ? או מה עוד ניתן לעשות ?.. כי זה מדכא אותי שאני משלם על 1.5מגה וזז במהירות של חילזון נכה צהל...

ועל הדרך.. האם שווה לעבור ל- ADSL ? מה שחשוב לי הם פינגים נמוכים לסרברים של בליזארד! .. אז אם יש פה משהו שמדבר מנסיון ויכול להמליץ לי אני אשמח...

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מודם יש לך?

ומה הכוונה "האינטרנט זז כמו נכה צה''ל" ?

ממש איטי?

ניסית להוריד משהו בהורדה ישירה,בלי לפתוח כלום,ומה התוצאה?

תראה מה תעשה,סגור את כל החלונות,גלוש לברק 013 דוגמה:

http://www.013.net/heb/support.asp?pid=54&cid=93

זה קובץ ניסיון להורדה,ב1.5MB אתה צריך להוריד על 186+ ,תסגור הכל,תגיד לי על כמה מוריד.

*מומלץ להוריד את הקובץ האחרון,[הרביעי] בכדי שלא ייגמר מהר ההורדה.

מחכה לעידכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מודם יש לך?

ומה הכוונה "האינטרנט זז כמו נכה צה''ל" ?

ממש איטי?

ניסית להוריד משהו בהורדה ישירה,בלי לפתוח כלום,ומה התוצאה?

תראה מה תעשה,סגור את כל החלונות,גלוש לברק 013 דוגמה:

http://www.013.net/heb/support.asp?pid=54&cid=93

זה קובץ ניסיון להורדה,ב1.5MB אתה צריך להוריד על 186+ ,תסגור הכל,תגיד לי על כמה מוריד.

*מומלץ להוריד את הקובץ האחרון,[הרביעי] בכדי שלא ייגמר מהר ההורדה.

מחכה לעידכון.

שם לב:

היי לכולם.. לאחרונה אני סובל ממהירות גלישה באתרים ממש נמוכה... למרות זאת מהירות ההורדה נשארת כרגיל...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להחליף דפדפן?

יש פיירוול ?

זה כנראה לא בעיית חומרה כי התקשורת שלך תקינה.....

תנסה לעבור לפיירפוקס ותראה מה קורה.

(אני מניח שעברת על ההגדרות של האקספלורר עם התמיכה או בעצמך, אם לא לא יזיק לאפס את הדפדפן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי ניסיתי פיירפוקס... אותו דבר.. איפסתי דפדפנים אותו הדבר.. פירמוט אותו הדבר... התקשרתי היום אמרו שהם מזמינים לי טכנאי בכיר... נראה מחר מה קורה ... במקסימום אני צריך המלצות לאיזו חברה לעבור... ואם שווה לעבור ל ADSL .. אני בסך הכל רוצה גלישה טובה ומהירות טובה לסרברים של בליזארד אני משחק המון WOW ו WC3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.. שוב היה פה טכנאי של .. הוא החליף לי מנחת .. אבל עדיין הבעיה עדיין צצה מדי פעם...

אני מתחיל לחשוש שהמחשב שלי באמת נדפק כי גם קיבלתי הודעת שגיאה של "not enough vrtual memory" + ה - PF USAGE שלי ממש גבוה שאני נכנס לאתרים.. וזה נראה כאילו ההארדיסק "חושב" המון... יש לכם רעיונות ...? אני על סף התמוטטות ><

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 160ג'יגה ויש מלא מקום פנוי..

אני עם 512MB DDR333 אני חושב שזה מספיק כדי לגלוש נורמאלי ?

ואגב רק עכשיו שמתי לב שנוספו נושאים חדשים עם אותה בעיה... יש מצב שזה וירוס חדש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...