המלצה ל- LCD - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ל- LCD

gilad0327

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Burton, אנא שמור את ההתנשאות שלך לאנשים אחרים שכן אינני חבר שלך ומעולם לא התיימרתי להיות כזה. כל אחד רשאי להחזיק בדעתו ועל השאר לכבדו. הזלזול שלך בדעותיהם של אנשים אחרים ("נסיון חביב אך לא ממש רציני"?! מי הנך חושב שאתה? אני אמור לרצות אותך?) אינו מקובל ואין זה מקומו.

בנוגע לת'רד, הנך באמת מאמין כי במאה ה-21 אדם לא יקנה מסך גדול ב-2" אלא יקרב אליו את המסך??? הדבר נשמע לך הגיוני? זהו אבסורד מעין כמוהו. הנך יכול לטעון כי אין צורך במייבש כביסה, מכיוון שאפשר פשוט לתלות את הבגדים מס' שעות מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Burton, אנא שמור את ההתנשאות שלך לאנשים אחרים שכן אינני חבר שלך ומעולם לא התיימרתי להיות כזה. כל אחד רשאי להחזיק בדעתו ועל השאר לכבדו. הזלזול שלך בדעותיהם של אנשים אחרים ("נסיון חביב אך לא ממש רציני"?! מי הנך חושב שאתה? אני אמור לרצות אותך?) אינו מקובל ואין זה מקומו.

אתה תגיד לי גם מה לעשות?

אתה נותן הסברים ותשובות פשוט לא רציניות אז התשובות שלי בהתאם

בנוגע לת'רד, הנך באמת מאמין כי במאה ה-21 אדם לא יקנה מסך גדול ב-2" אלא יקרב אליו את המסך??? הדבר נשמע לך הגיוני? זהו אבסורד מעין כמוהו. הנך יכול לטעון כי אין צורך במייבש כביסה, מכיוון שאפשר פשוט לתלות את הבגדים מס' שעות מראש.

זאת השוואה (תסלח לי)מטומטמת אני חייב להגיד

איך אתה משווה הזזה של מסך סנטימטר קדימה לתליה של בגדים במשך כמה שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברטון-מי אתה חושב שאתה שאתה תדבר ככה?

זכותו של כל אחד להעביר דעה ,ומי אתה שתשפוט אותו? :pissed:

ומה שאמרת שמסך 17 הוא בדיוק כמו 19 זאת שטות אמיתית.פיקסלים לא פיקסלים ,השורה התחתונה היא ששטח הצפייה גדול יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברטון-מי אתה חושב שאתה שאתה תדבר ככה?

זכותו של כל אחד להעביר דעה ,ומי אתה שתשפוט אותו? :pissed:

לזה אתה קורא דעה?? ::)

:kopfpatsch:

ומה שאמרת שמסך 17 הוא בדיוק כמו 19 זאת שטות אמיתית.פיקסלים לא פיקסלים ,השורה התחתונה היא ששטח הצפייה גדול יותר

:kopfpatsch:

אתה לא קולט אה??

תקרב את המסך סנטימטר וגם פה בשורה התחתונה שטח הצפייה גדול יותר.

המונח "שטח הצפייה" הוא פשוט ב-ו-ל-ש-י-ט אחד גדול.

כל עוד לא הוספת מידע חדש לסינפסות, לא הרווחת כלום אלא סתם הפסדת כסף!

קח תמונה ברזולוציה טבעית ותמשיך ותמשיך להגדיל. לא עשית פה כלום

עכשיו בבקשה תפסיק לטחון מים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסיבה מאד לא ברורה הנך נמצא באשליה כי העולם סובב סביבך. ממתי לך יש הסמכות לקבוע מהי דעה לגיטימית ומה דעה מטופשת? עצם העובדה כי הנך שופט דעות של אנשים אחרים מוכיחה את בורותך ואת חוסר הבנתך הבסיסית ביחסי אנוש.

הנני יכול להגיד לך כיצד לא להתייחס אלי. מעולם לא ניסיתי להגיד לך (ואין זה רצוני) מה לעשות אך הנני יכול להגיד לך כיצד לא לנהוג כלפי.

הדוגמאות שנתתי הנן רלוונטיות לת'רד הזה מכיוון שה"עצה" שנתת זהה להן בכך שכולן שיטות מיושנות ושייכות למאה הקודמת. מן הסתם לא הבנת את דוגמאותי שכן בורות לא חסרה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסיבה מאד לא ברורה הנך נמצא באשליה כי העולם סובב סביבך.

כי הוא באמת סובב סביבי(זאת התשובה שרצית לקבל?)

ממתי לך יש הסמכות לקבוע מהי דעה לגיטימית ומה דעה מטופשת? עצם העובדה כי הנך שופט דעות של אנשים אחרים מוכיחה את בורותך ואת חוסר הבנתך הבסיסית ביחסי אנוש.

ממתי יש לך את הסמכות לקבוע מי בור ומי לא? עצם העובדה שאתה שופט אותי כבור מוכיח את בורותך.

הדוגמאות שנתתי הנן רלוונטיות לת'רד הזה מכיוון שה"עצה" שנתת זהה להן בכך שכולן שיטות מיושנות ושייכות למאה הקודמת. מן הסתם לא הבנת את דוגמאותי שכן בורות לא חסרה לך.

זה לא שאני לא הבנתי את הדוגמאות שלך אלא שלך יש פשוט חוסר הבנה בסיסי במהות הרזולוציה ובסוגיי ההגדלות

מסך 19 אינץ' הוא זום דיגיטלי של מסך 17 אינץ'.(ואגב גם טכנולוגית מיושן יותר אבל אין לי כוח להיכנס לזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אחד שמאמין שהגודל לא קובע

יש מסכי CRT 14 שמגיעים ל-1280X1024, למה שלא תקנה כזה ותשתיל לך אותו לתוך העין.

יש גבול כמה אפשר לקרב מסך (המממ יש מקלדת בדרך בתור התחלה) בלי להרגיש ממש לא נוח.

וההשווה לטלויזיה כן עובדת כי עובדה היא שעד לפני כמה שנים לכולם היה עד 30 אינץ והיום לאותו סלון הם קונים 40 אינץ ומעלה למרות שהסלון שלהם מתאים כבר ל-30 אינץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על התגובה העניינית. מאד חבל כי היהירות מסנוורת אותך.

כי הוא באמת סובב סביבי(זאת התשובה שרצית לקבל?)ממתי יש לך את הסמכות לקבוע מי בור ומי לא? עצם העובדה שאתה שופט אותי כבור מוכיח את בורותך.זה לא שאני לא הבנתי את הדוגמאות שלך אלא שלך יש פשוט חוסר הבנה בסיסי במהות הרזולוציה ובסוגיי ההגדלות

מסך 19 אינץ' הוא זום דיגיטלי של מסך 17 אינץ'.(ואגב גם טכנולוגית מיושן יותר אבל אין לי כוח להיכנס לזה)

הקץ לטיעונים מקוריים?

העובדה שהתחלת לענות לי בתשובות שלי מעידה על רמתך ולא על רמתי.

היכן טענתי כי מסך 19" שונה ברזולוציה ממסך 17"?

אם יציעו לך טלויזית 29" ו-27" באותו המחיר פחות או יותר, אתה תיקח את ה-27"? העובדה שיש צורך להכניס שולחן ושטיח בין הכורסא לבין הטלוויזיה לא רלוונטית שכן ישנם גדלים שונים של שולחנות וניתן להזיז את הרהיטים בהתאם לצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על התגובה העניינית. מאד חבל כי היהירות מסנוורת אותך.הקץ לטיעונים מקוריים?

העובדה שהתחלת לענות לי בתשובות שלי מעידה על רמתך ולא על רמתי.

זה שאתה ממשיך להגיד את זה לא הופך את זה לנכון יותר

עכשיו בוא אני אסביר לך קונספט מסויים של תשובה שאולי עוד לא הכרת.

קוראים לזה לענות למישהו במטבע שלו. זה משמש בדרך כלל כדי להראות לו שאפשר בקלות ייתרה להפוך את הטיעונים שלו גם על עצמו וככה מפריך אותם(אין פה שום קשר למקוריות)

אם יציעו לך טלויזית 29" ו-27" באותו המחיר פחות או יותר, אתה תיקח את ה-27"? העובדה שיש צורך להכניס שולחן ושטיח בין הכורסא לבין הטלוויזיה לא רלוונטית שכן ישנם גדלים שונים של שולחנות וניתן להזיז את הרהיטים בהתאם לצורך.

אולי גם באמת יעשו את הדרייב אין בתוך אולם . פשוט בואו נקטין את המכוניות

גם את הקירות תזיז? גם את הסלון תקטין??

אגב אם אתה כבר בקטע של להקטין את השולחן בסלון אז בוא גם נקטין את כוסות הקפה ואת העיתונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונספט הזה היה רלוונטי במידה ואכן היית מפריך את טענתי. כל שעשית היה לקחת את המשפט שאמרתי ולשנות את הנושא והנשוא. לידיעתך, רמת דיון כזו מתאימה לרמת דיונים בגן חובה. במידה והנך מעוניין לנהל ויכוח/דיון ברמה ולא לבזות את עצמך אנא הצג טיעונים ממשיים.

מדוע הנך מקצין את דברי? לא טענתי כי יש להכניס לסלון אשר יכול להכיל 25" - 60". ההבדל עומד על 2" בלבד ואין בכך כלל משמעות לסלון בבית. לעומת זאת, בשולחן עבודה ששמים עליו מסך מחשב לרוב יש דברים נוספים על השולחן ולכן אחד השיקולים הוא מסך דק. הזזת מסך על שולחן יכולה להיות מאד בעייתית ולכן יש לצאת מנק' הנחה כי הקונה לא יכול להזיז את המסך. שים דברים בפרופורציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונספט הזה היה רלוונטי במידה ואכן היית מפריך את טענתי. כל שעשית היה לקחת את המשפט שאמרתי ולשנות את הנושא והנשוא. לידיעתך, רמת דיון כזו מתאימה לרמת דיונים בגן חובה. במידה והנך מעוניין לנהל ויכוח/דיון ברמה ולא לבזות את עצמך אנא הצג טיעונים ממשיים.

אתה יודע...אתה קודם צריך להוכיח טענה לפני שחל עלי הצורך להפריך אותה.

ושוב...הרמת דיבור פשוט הותאמה לרמת הדיון. אין מה לעשות. על שאלות טיפשיות מקבלים תשובות טפשיות(כנ"ל לגביי טענות)

מדוע הנך מקצין את דברי? לא טענתי כי יש להכניס לסלון אשר יכול להכיל 25" - 60". ההבדל עומד על 2" בלבד ואין בכך כלל משמעות לסלון בבית. לעומת זאת, בשולחן עבודה ששמים עליו מסך מחשב לרוב יש דברים נוספים על השולחן ולכן אחד השיקולים הוא מסך דק. הזזת מסך על שולחן יכולה להיות מאד בעייתית ולכן יש לצאת מנק' הנחה כי הקונה לא יכול להזיז את המסך. שים דברים בפרופורציה.

ההקצנה באה בגלל ה"השתלה של מסך 14 אינץ' בתוך העין"

לא התכוונתי אלייך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בזבוז כסף כי הרזולוציה נשארת אותוד דבר ואתה בעצם לא מרוויח כלום

זה כמו לקחת תמונה ברזולוציה המקורית שלה ולהתחיל להגדיל אותה. אז נכון, היא תיהיה גדולה יותר, אבל לא קיבלת שום מידע חדש ככה שבעצם לא הרווחת כלום והיית יכול לבצע את אותה פעולה ע"י לקרב את העיניים עוד כמה סנטימטר למסך.

אין לכם מה להתווכח עם BURTON הוא פשוט צודק - נקודה. בהבדל של 2 אינץ' זה פשוט קצת לקרב את המסך לעיניים(לא בהקצנה כמו שנאמר פה עם ה-14 אינצ' כי מדובר פה על הבדל רק של 2 אינצ'...)

"מדעית" - בארטון צודק (וגם הבת של אלוהים צודקת :silly: אין מה להתווכח איתה בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע...אתה קודם צריך להוכיח טענה לפני שחל עלי הצורך להפריך אותה.

ושוב...הרמת דיבור פשוט הותאמה לרמת הדיון. אין מה לעשות. על שאלות טיפשיות מקבלים תשובות טפשיות(כנ"ל לגביי טענות)

טוב ציפיתי כי תעלה את רמתך אך נראה כי החלטת להמשיך לדשדש בתחתית והנך נטפל לטפל ולא לעיקר. כמו כן, במקום לנהל ויכוח מנומס הנך מתעקש להתנשא מעל אחרים ללא סיבה. ככל הנראה יש לך צורך למלא חסך מסויים. הנני מקווה כי הנך מצליח למלאו כדי שלפחות מישהו ירוויח מהדיון הנ"ל. עד שלא תשפר את רמת הדיון/ויכוח שלך באמת שלענות לך יהיה בזבוז של זמן. לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...