אני רוצה לבדוק את עניין האימולטור לWIN - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לבדוק את עניין האימולטור לWIN

SV

Recommended Posts

שלום, רציתי לדעת אם אפשר להפעיל את טייגר החדש על דרך אימולטור ? אם כן תוכלו להמליץ לי על אימולטור מסוים ..

וגם אם זה אפשרי כמה טוב זה ירוץ ? אם זה לא אפשרי או שזה ירוץ גרוע אז אני מוכן גם לעבוד על הגירסא הישנה יותר של אז אפשר מידע גם על איזה אימולטור בשבילה.. ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לאימולטור PEAR PC

בהצלחה!

איתן

תודה , אבל הוא חינמי ואם כן מאיפה אני מוריד אותו ? ואיך אני עובד איתו בדיוק ? ובשביל אימולטור אני צריך גם את מערכת ההפעלה נכון .?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון....גוגל...

דבר שני -לא....אתה לא צריך את המערכת הפעלה עצמה...

איתן

בסדר, אני יודע. אבל לא באתי לפה לדעת את השם של האימולטור וזהו ואז לחפש הכל בעצמי. פתחתי את הדיון בשביל שכאלה שכבר עשו את הניסיון עם האימולטור יבאו יגידו אם הוא טוב ולא עושה בעיות ואם כן אז מה הבעיות ושבנוסף יגידו את השם ומאיפה אני יכול להוריד אם הוא חינמי. ושיתנו פרטים.. באמת נחמד שענית לי אבל השם של האימולטור, אבל זה לא מספיק לי זה לא שאני עצלן ואני לא יכול לחפש לבד את ההורדה. אבל למצוא אנשים שעבדו אם זה בגוגל זה יותר קשה. אז אם עבדת איתו תוכל לתת לי עוד פרטים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי סרטון שלו....נראה חביב ביותר....

אני אישית לא ניסיתי אותו...

אבל האמת גם לא נראה לי שמישהו פה בפורום ניסה אותו ממש.....(יש טופיק שלם על זה איפשהו....תריץ חיפוש על המילה אימולטור...)

איתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי סרטון שלו....נראה חביב ביותר....

אני אישית לא ניסיתי אותו...

אבל האמת גם לא נראה לי שמישהו פה בפורום ניסה אותו ממש.....(יש טופיק שלם על זה איפשהו....תריץ חיפוש על המילה אימולטור...)

איתן

אני יודע הוא בעמוד הראשון אבל זה לא מספיק.. טוב לא משנה

טוב אז יש לי שאלה אחרת :

יש לכם חנות טובה בארץ שמוכרת מקינטוש ?

ראיתי את זאת : www.iapple.co.il

יש עוד אחת ? ואם אפשר את האתר שלה אם יש ואם אין אז איפה בארץ היא או מה שמה תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טיגר לX86 רצה ממש לאט דרך PearPC ... אם אין לך את הדיסק מפתחים המקורי אתה יכול להוריד מביטורנט - אבל זה כמובן לא חוקי.

דרך VMWARE רצה בצורה הרבה יותר סבירה - אבל כדאי שיהיה לך הרבה (ג'יגה פלוס) כי אם אתה מתכוון להפעיל את OSX ביחד עם ווינדדווס שלוקחת לעצמה 250 מגה 512 זה בקושי מספיק.

יש הדרכה בוויקי של osx86 project - תחפש בגוגל , זה יהיה בדף הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...