מלחמת הכוכבים - תרד מעריצים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמת הכוכבים - תרד מעריצים

ScreameR

Recommended Posts

לא יודע אם יש פה הרבה כאלה אם בכלל... אבל אני דיי "ניובי" בקטע של סטארוורס...

ראיתי את פרק 1 ופרק 6 ואני הולך לראות את התקפת המשובטים.

יש לי כמה שאלות :

מי זה דארת' מיול?

מתי ד. ווידר עבר לכוחות האפלים? (איזה פרק?)

איזה פרק הוא הפרק האחרון בנתיים בסידרה?

תודה רבה ו May the force be with you.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני די חדש בכול הסטארווארס את הישנים לא ראיתי חוץ מהפרק ה4 אבל זה מה שאני בינתים יודע ממה שאח שלי ואבא שלי אמרו לי

דרת' מול הוא סתם ז'די בצד העפל של הכוח שהיה בפרק הראישון

דרת' ווידר יעבוא לצד האפל בפרק הבא פרק שלישי ואחרון שיעשו

הפרק השישי הוא הפרק האחרון מבחינת הסיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Darth Mule

:lol:

בכל מקרה, דארת' מול הוא לורד סית'י שהרג את המורה של Obi Wan (קווי גון ג'ין נדמה לי קוראים לו), אחרי זה Obi Wan חתך אותו לשניים ושני החציים חיו באושר ובעושר עד שהם נחתו בתוך התהום הענקית ההיא.

אנאקין סקייווקר הופך לדארת' ווידר בפרק השלישי (אולי אולי אולי יעשו גם את החלקים שבאים אחרי 6...)

ומבחינת הסיפור, האחרון הוא מספר 9 אם כי הסרטים קיימים רק עד מספר 6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ורג'י שלנו בהתחלה יצר את 4-6 כי אלו הסרטים הכי זולים להפקה והרבה כסף לא היה לא...

לעומת זאת הוא כתב את הסיפור של כל 9 הפרקים בהיותו כבר סטודנט לקולנוע, אפשר להשיג אותם בספריות אבל זה ממש ממש ממש עלוב, לא מומלץ בחום!

חוץ מזה שהוא בכלל לא תיכנן לעשות את 1-3 אבל הוא די הדרדר בשנים האחרונות והוא החליט שזה דרך שיקום מצויינת (בצדק)

והוא ממש לא מתכוון לעשות את 7-9...

אפשר לנסח את זה כמו שמטורף אחד בכיתה שלי אמר:

"גורג' לוקאס הולך לחיות לנצח נכון"

(כף שטות)

"למה!!! לא!!! אז איך יראה הסוף!!! חייב להמציא תרופה..."

הוא חזר באותו יום עם חבלות הביתה...

הסרט השני OWNZ, הראשון סתם מסריח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט השני (Episode 2: Attack of the Clones) הוא גרוע, העלילה שלו מחורבנת ומתמקדת סביב סיפור אהבה קיטשי שמשתלט יותר מדי על כל הסרט, במקום להתמקד בצבא המשובטים ובהשפעות שלו על גורלו של הסנאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ורג'י שלנו בהתחלה יצר את 4-6 כי אלו הסרטים הכי זולים להפקה והרבה כסף לא היה לא...

גם, אבל בעיקר כי לסרטים האלו היה יותר סיכוי להפוך לשוברי קופות, כי הם הכי מוצלחים בכל הסדרה.

שני הסרטים האחרונים (1 ו 2) היו ממש על הפנים ביחס לסרטים הראשונים, ולדעתי הם לא היו מצליחים אם ללא המוניטין שיצא לסדרה בגלל הסרטים הראשונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת מעלילה כשיש לך שובר קופות ביד: חבר'ה מגניבים עם מקלות זוהרות + סנטורית כוסית + הרבה אשקן ואפקטים משוכללים = כל המאריקאים בתור לסרט שבוע לפני ההקרנה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

אני מעריץ גדול של בעצמי ;D

אני מסכים שהסרט הראשון (ע"פ הסדר של העלילה ) גרוע מאוד.... אבל השני מפצה על זה , יש בו יותר עלילה , ולדעתי השלישי הולך להיות סרט מצוין , עטור אפקטים ועלילה מצוינת ....

4-6 היו הסרטים הכי טובים ומוצלחים , וחלק גדול בזה הוא שהסרט מתמקד בעלילה ולא באפקטים (הפוך ב 1 ו-2 ) לכן הם האהובים עליי...

7-9 אני בטוח שהוא לא יעשה כי זה מוגזם וזה נמאס אחרי כמה זמן ...

דרך אגב מי הדמות האהובה עליכם מכל הסדרה ?

שלי זה דארת' ויידר :lsvader:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט השני (Episode 2: Attack of the Clones) הוא גרוע, העלילה שלו מחורבנת ומתמקדת סביב סיפור אהבה קיטשי שמשתלט יותר מדי על כל הסרט, במקום להתמקד בצבא המשובטים ובהשפעות שלו על גורלו של הסנאט.

אחי הפכתה את הסרט לבגרות בהיסטוריה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...