שאלה לגבי המרת סרט לפורמט DVD עם תרגום לצפייה בנגן DVD - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי המרת סרט לפורמט DVD עם תרגום לצפייה בנגן DVD

compman112

Recommended Posts

שלום

עכשיו יש לי שאלה נגיד ויש לי סרט :

לא משנה כמה חלקים ושמו הפורמט הוא RIP XVID

עכשיו יש לי צורב DVDואני רוצה לצרוב אותו ולראות בDVD עם תרגום מובנה ותפריטים...

איך אני עושה את זה...איזה תוכנות אפשר להשתמש, מה אני אמור לעשות, והאם הבנתם כי לא נראה לי שניסחתי את זה כמו שצריך

תודה רבה לעוזרים

comoman112

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לשנות את שם הסרט, אין לדבר על דברים לא חוקיים כאלו בפורום פה...

עכשיו, יש לך 172 הודעות, ניסית בכלל לערוך חיפוש ? כי בערך מיליון אנשים לפניך שאלו וקיבלו תשובות... לא השתנה כלום מאז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא לך אתה תחפש בין כל העשרות עמודים שזה נותן

אני שונא ת'אנשים האלה שלא אוהבים לעזור והתשובות שלהם זה לכו תעשו חיפוש

כולה מה שאלתי...גם לפני ששאלתי חיפשתי וזה נותן עשרות עמודים שהחומר לא מרוכז כמו שצריך ויש פה תשובה חלקית פה תשובה חלקית

אז מה הבעיה שלך לענות לי אם אתה יודע כי אני לא סתם יפתח ת'רד ספאם

אז אולי אתה יכול או אחרים לעזור לי? לענות לי על השאלה ששאלתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני שונא אנשים שסתם מזיינים בשכל ולא יכולים להריץ חיפוש פשוט בגוגל או בפורומים ולמצוא תשובה... גם אם יש כמה הודעות מהעבר (ואפשר לשכלל את החיפוש למשהו נורמלי), אז כמו שאני יכול להשקיע זמן בתשובה, ככה גם אחרים יכולים להשקיע קצת בחיפוש...

ואיזה תשובה חלקית, בלינק שכרגע נתנו לך יש לינקים ל DOOM9 GUIDES או ל DIVX2DVD שעושות בדיוק מה שאתה רוצה...

והמשפט האחרון שלך לא ברור בכלל.. ברור שאם הופכים XVID ל , אז הגודל יגדל הרבה בגלל ההבדלי פורמטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני שונא אנשים שסתם מזיינים בשכל ולא יכולים להריץ חיפוש פשוט בגוגל או בפורומים ולמצוא תשובה... גם אם יש כמה הודעות מהעבר (ואפשר לשכלל את החיפוש למשהו נורמלי), אז כמו שאני יכול להשקיע זמן בתשובה, ככה גם אחרים יכולים להשקיע קצת בחיפוש...

ואיזה תשובה חלקית, בלינק שכרגע נתנו לך יש לינקים ל DOOM9 GUIDES או ל DIVX2DVD שעושות בדיוק מה שאתה רוצה...

והמשפט האחרון שלך לא ברור בכלל.. ברור שאם הופכים XVID ל , אז הגודל יגדל הרבה בגלל ההבדלי פורמטים...

מה קשור מזייןבשכל הא?, כולה מה שאלתי, פתחתי ת'רד כי אולי למישהו פה יש מדריך בעברית שיעזור לי ומשהו מרוכז לא כמו בת'רדים האחרים שראיתי שאלות לגבי זה

עכשיו אין לי כוח להווכח אתה רוצה לעזור לי תעזור..אתה רוצה להמשיך לנזוף בי אז סתם זה חבל , מה הבעיה שלך פשוט לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...