חייל ירה והרג 3 אנשים באוטובוס - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייל ירה והרג 3 אנשים באוטובוס

infer73

Recommended Posts

מי שלא ראה תמונות מהלינץ, באדיבות רוטר, מעניין זה מראה על באמת את ה"אהבה" של ערביי ליהודים :o, לדעתי להרוג אותו היה מספיק, אבל הם המשיכו להתעלל בגופתו:

http://rotter.net/forum/scoops1/8094.shtml

תמונה מזעזעת מאוד! איש שוכב עם אזיקים ושקית על הראש ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראשית אין לי סיבה להרגיע כי אתה ברוב חוצפתך בה ותוקף אותי בצורה כזו מכוערת בלי סיבה, רק להראות לכולם שאתה "SMART ASS", שנית בתור עורך ראשי אלק אתה אמור לשמור על צורת הדיבור וההתבטאות שלך, מה שאתה לא יודע לעשות, שלישית אתה יורד הכי נמוך שאפשר וטוען בחוצפה שאתה לא, ציטוט: "פשש, כמה זמן לקח לך לכתוב את כל המילים האלה? בוא נתערב שזה יותר מהזמן שייקח לי לתת לך באן" אתה מאיים עליי, אולי אני יכול לדאוג שיקראו לך סדר ע"י מנהל האתר, חוצפן שכמוך.

ול - GALZOR באיזה מקום רשום שאני כתבתי תמונה מזעזעת? רשמתי כולה תמונה אחרי הלינץ זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לטופיק -

אוי ואבוי לנו אם נרד לרמה שלהם...

ובקשר למה שקראתי כאן

אם אני אדיוט, אתה טיפש מטומטם ודביל טיפש מטומטם דביל מפגר וחסר שכל שפחות מגודל של חלקיק של קווארק אטומי, י'דביל, איך נתנו לך בכלל להיות עורך ראשי אני לא יודע

אידיוט.

אתה עיוור או שאתה סתם מטומטמם?

נו באמת......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אין לי סיבה להרגיע כי אתה ברוב חוצפתך בה ותוקף אותי בצורה כזו מכוערת בלי סיבה, רק להראות לכולם שאתה "SMART ASS", שנית בתור עורך ראשי אלק אתה אמור לשמור על צורת הדיבור וההתבטאות שלך, מה שאתה לא יודע לעשות, שלישית אתה יורד הכי נמוך שאפשר וטוען בחוצפה שאתה לא, ציטוט: "פשש, כמה זמן לקח לך לכתוב את כל המילים האלה? בוא נתערב שזה יותר מהזמן שייקח לי לתת לך באן" אתה מאיים עליי, אולי אני יכול לדאוג שיקראו לך סדר ע"י מנהל האתר, חוצפן שכמוך.

ול - GALZOR באיזה מקום רשום שאני כתבתי תמונה מזעזעת? רשמתי כולה תמונה אחרי הלינץ זה הכל.

א) יש לך סיבה להרגיע, והיא בגלל שאני אמרתי לך.

ב) אני לא חושב שאתה מכיר אותי טוב מספיק כדי לשפוט מה אני יודע או לא יודע לעשות.

ג) אני לא מאיים עליך, אני רק מזהיר אותך שבמידה ולא תמתן את הטון שלך, אתה תורחק מהפורום - ראה הודעה זו כאזהרה נוספת.

ד) אם נעלבת מזה שקראתי לך אידיוט, יכולת להגיב בצורה נורמלית ולומר זאת; בחרת להגיב כפי שהגבת - תחיה עם ההשלכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק אתה מצפה שיקרה לבנאדם שמרסס אנשים עם רובה ברגע שנגמרים לו הכדורים ? ששני אנשים מהרחוב יגידו לו "נו טוב עשית מספיק נזק, תן לנו את הנשק ובוא איתנו לתחנת המשטרה הקרובה", אתה פשוט חי בסרט.

ולידיעתך לא עושים לינץ' לטרוריסטים ערבים בגלל שהם מפזרים את עצמם לחתיכות בשר Well Done.

ותפסיק לרחם כל כך על הבנאדם, קיבל את מה שמגיע לו אם אתה שואל אותי, בצורה לא חוקית אמנם, אבל זה מה שמגיע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאני לא מצדיק שיהרגו אותו, יותר מכך הם היו חייבים להרוג אותו, הוא רוצח, אבל יש הבדל מפה עד להתעללות בגופה, לא כל היהודים צדיקים היה את המקרה של ההתעללות בגופת המחבל בבית שאן אם אני לא טועה ועוד מקרה של הלינץ בבר מצווה , אצל הערבים זה נורמה להתעלל בגופות של יהודים, מרצח 2 החיילים המילואימניקים, מקרים באינתיפאדה הראשונה השנייה, זה לא היו מעשים בודדים, הם פשוט שונאים אותנו בדם תרתי משמע, אני לא מתווכח אם יש להם סיבה או לא, זה עובדה לצערנו, קל וחומר אם נחשוב שבשבילהם גופה זה דבר קדוש ויש עוד סיבה למה כיסו את הראש שלו בשקית למי שלא הבין ומי שכן שידמיין את הסיבה, אני לא מתכוון לתת תאורים פורנוגרפים של ראש מרוטש, שוב אני לא מצדיק אותו, אבל בשבילי להתעלל בגופה לא משנה של מי של ערבי, יהודי, בעל חיים, מראה כבר רמה מסוימת של מוסר אנושי נמוך ואכזריות ברוטלית.

בקשר לזה שאני צריך להרגיע ,אז אני נרגע לבד ובכל זאת מי שיכול לפקוד עליי להרגע זה רק אלוקים ואמא שלי, בכל זאת תודה על הדאגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבתי כלא ישראליים נמצאים רוצחים פלסטינים שהצבא שומר שלא יעשו בהם לינץ (משפחות ההרוגים).

כך היה הצבא צריך לעשות. לשמור על הרוצח היהודי ולשמור עליו בדיוק כמו ששומרים על חלאות אחרות בכלא(ובל נשכח שהם ישתחררו בעסקאות כאילו ואחרות).

יהודים שרוצחים ערבים לא משתחררים.(כולה 1 - עמי פופר)

שכולם יכנסו לפרופורציה למול מלחמת ההתשה שעושים בנו הפלסטינים ו"אזרחי ישראל" שומרי החוק - ערביי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאמר שאני פרנואיד - ברור שיש הרבה מערביי שרוצים לחיות את חייהם בשלום... אבל מצד שני, רובם היו מצביעים בעד איחוד של עם המדינה הפלסטינית ושינויי מהותה ל"פלסטין השלמה"...

במצב כזה, הפנאטיים המוסלמים של העולם יהיו חופשיים לחלוטין (על פי חוק) לעבור לישראל ולהתאזרח כאן. במצב הזה, כאשר אני מוקף פנאטיים דתיים מהסוג ששוחט אנשים אל מול מצלמות באופן כל כך מזעזע ומכוער, אני לא מהמר על לחיות בשלווה... אתה כל כך תמים... כל כךךךך תמים... לצערי, תמימות היא מחלה שאני לא מכיר תרופה לה חוץ מאשר אכילת החרא, שמולו אתה מיתמם... אחרי שאוכלים אותו מבינים שזה לא באמת טעים כמו שזה נראה... כשתהיה עם הנכדים שלך במחנה השמדה של יהודים במדינת (פלסטין), בהם תראה את הנכדה שלך נאנסת ונרצחת ע"י טרוריסט ברברי, רק אז אתה כנראה תחשוב שהמצב רע... לכן, הויכוח הזה די מיותר... אני מקווה רק שרוב האנשים לא יהיו תמימים כמוך... אבל אם כבר כן, רוב האנשים תמימים, אז שיהיו כבר כל האנשים (כולל את הערבים!)... ואז כולנו נחיה בשלום ובשלווה עד עצם יום כלשהו, באושר ועם חיוכים טיפשיים על הפנים... אחחח... החיים הטובים ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ... הגבתי בלי קשר בגלל שהרגיזה אותי התגובה ההיא...

אבל בכל מקרה, בהחלט מקרה עצוב, אנשים אקראיים נהרגו בגלל אדם הזוי ומלא תסכול שלא יודע להתמודד עם דברים...

אגב, זה לא לחלוטין קשור, אבל אני חושב שכל ההרוגים היו דרוזים - מי שהשתלט עליו הוא קצין במג"ב...! בקיצור, הפיגוע היה נגד אלה שעוזרים למדינה להלחם בטרור... במלים אחרות, בלי כל קשר לזה שזה עצוב - אפילו על פי מוסר מתירני מזה שמנהיגה המדינה - זה עדיין מעשה מפגר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...