חייל ירה והרג 3 אנשים באוטובוס - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייל ירה והרג 3 אנשים באוטובוס

infer73

Recommended Posts

הקומוניזם הוא המשטר הכי אינדבידואליסטי שיש, תקרא, תבין.

כשהייתה אצולה אנשים העדיפו להיות אצילים עניים מאשר פשוטי עם עשירים, זה לא אומר משהו בקשר לכסף?

קומוניזם? אינדיבידואליסטי? אולי רק בכך שתכלית הפרט היא לקיים את הכלל - שוב, נמלים.

וכשהייתה אצולה, אז האצילים היו עשירים (זו בעיקר הסיבה שקראו להם 'אצילים'), ופשוטי העם היו עניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ביי :hi:

תהנה.

אגב בנתיים אתה נהנה מפירות הקפיטליזים.

אז מזה אומר עליך?

אני מעדיף לחיות באיכות חיים הכי בסיסית (אוכל מספיק ביגוד מחסה וכו')

ושכולם יוכלו לחיות ברמה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

תחיה חודש באפריקה תחזור ותגיד לנו מה אתה חושב על זה..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מעדיף את החדר שלי חוץ מזה נשים במדינות עניות נראות בעע.

אז אני גם מעדיף את חברה שלי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

תחיה חודש באפריקה תחזור ותגיד לנו מה אתה חושב על זה..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מעדיף את החדר שלי חוץ מזה נשים במדינות עניות נראות בעע.

אז אני גם מעדיף את חברה שלי ;D

אז משהו בבסיס של ההבנה לא עובד טוב.

אני לא מנסה להחליף רמת חיים של אדם X ברמת חיים של אדם Y

אני מנסה שאדם X יוכל לחיות בכבוד, כמו אדם Y

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תגיד על זה שאני הולך בכפרים ערבים, ועדיין לא נפגעתי?

הרי הם טפילים צמאי דם שתוקעים סכין בגב האומה, לא?

אמת, אבל אל תזלזל בהם כל כך הרבה... הרי תוך מספר עשורים (במקרה היותר טוב) הם ישתלטו על המדינה בכוח הזרע. ואז תהיה כאן מדינת פלסטין השלמה (באיחוד עם הרשות של היום) ולדעתי, תחת דיקטטורה ערבית, יתבצעו לינצ'ים ביהודים, ואולי אפילו הריגה מסודרת (ראו ערך "השואה") - ואף אחד לא ייכנס לכאן כדי לעזור, שלא יהיו ספקות...

אז למה, באמת, הם לא עושים את מה שאמרת? פשוט מאוד... אם הם יעשו דברים כאלה, הם עלולים לשנות את דעת הקהל היהודי במדינה (שכיום הוא רוב כידוע) לכיוון הימין הקיצוני, ואף להביא לטרנספר המוני. יהיה כאן פיצוץ, מלחמה פנימית, ובסוף הם יגורשו... ומה זה יעזור להם? הנשק הכי חזק של הפלסטינים היום הוא ערביי . יש משל מפורסם על צפרדע במים רותחים...

קחו צפרדע, שימו אותה במים רותחים, היא תזנק החוצה עם כוויות קלות...

לעומת זאת, שימו אותה במים פושרים וחממו אותם לאט לאט, היא תתבשל ותמות...

הסכנה שבעשיית מה שאמרת מבחינת ערביי , היא "לזרוק אותנו לרותחין" - ואז נגיב ונמנע את האסון... לעומת זאת, לבשל אותנו לאט לאט, זה יעבוד...

אגב, זוהי גישה מצויינת (לא מבחינתנו, אלא מבחינת יעילות) שבה נוקטות מדינות ערב באופן כללי, כי הם מבינים איך דברים עובדים מבחינה פוליטית באופן מצויין !

למשל, האירנים, יודעים שאם כל שבועיים הם יודיעו שהם מוכנים למו"מ ואח"כ יציבו תנאים שלא יאפשרו אותו, וחוזר חלילה, בינתיים הם יפתחו את הנשק בלא מפריע, ולאחר שיגיעו ליכולת גרעינית, אף אחד לא יעיז לנסות להסיר אותו מידיהם. זה בדיוק אותו עיקרון... בישול של הצפרדע לאט לאט...

בקיצור, אני לא אופטימי... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת, אבל אל תזלזל בהם כל כך הרבה... הרי תוך מספר עשורים (במקרה היותר טוב) הם ישתלטו על המדינה בכוח הזרע. ואז תהיה כאן מדינת פלסטין השלמה (באיחוד עם הרשות של היום) ולדעתי, תחת דיקטטורה ערבית, יתבצעו לינצ'ים ביהודים, ואולי אפילו הריגה מסודרת (ראו ערך "השואה") - ואף אחד לא ייכנס לכאן כדי לעזור, שלא יהיו ספקות...

אז למה, באמת, הם לא עושים את מה שאמרת? פשוט מאוד... אם הם יעשו דברים כאלה, הם עלולים לשנות את דעת הקהל היהודי במדינה (שכיום הוא רוב כידוע) לכיוון הימין הקיצוני, ואף להביא לטרנספר המוני. יהיה כאן פיצוץ, מלחמה פנימית, ובסוף הם יגורשו... ומה זה יעזור להם? הנשק הכי חזק של הפלסטינים היום הוא ערביי . יש משל מפורסם על צפרדע במים רותחים...

קחו צפרדע, שימו אותה במים רותחים, היא תזנק החוצה עם כוויות קלות...

לעומת זאת, שימו אותה במים פושרים וחממו אותם לאט לאט, היא תתבשל ותמות...

הסכנה שבעשיית מה שאמרת מבחינת ערביי , היא "לזרוק אותנו לרותחין" - ואז נגיב ונמנע את האסון... לעומת זאת, לבשל אותנו לאט לאט, זה יעבוד...

אגב, זוהי גישה מצויינת (לא מבחינתנו, אלא מבחינת יעילות) שבה נוקטות מדינות ערב באופן כללי, כי הם מבינים איך דברים עובדים מבחינה פוליטית באופן מצויין !

למשל, האירנים, יודעים שאם כל שבועיים הם יודיעו שהם מוכנים למו"מ ואח"כ יציבו תנאים שלא יאפשרו אותו, וחוזר חלילה, בינתיים הם יפתחו את הנשק בלא מפריע, ולאחר שיגיעו ליכולת גרעינית, אף אחד לא יעיז לנסות להסיר אותו מידיהם. זה בדיוק אותו עיקרון... בישול של הצפרדע לאט לאט...

בקיצור, אני לא אופטימי... :-\

WOW

אתה פרנואיד :screwy:

חשבת פעם שבדיוק כמו שאתה רוצה לחיות את החיים שלך בשלום גם אנשים אחרים רוצים לחיות את החיים שלהם בשלום בלי בעיות?

זה שהם ערבים זה הופך אותם ליבני אדם אחרים מסוג שונה? לאיזה סוג מפלצתי של בני אדם?

איפה אתם חיים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא ראה תמונות אחרי הלינץ, באדיבות רוטר, מעניין זה מראה על באמת את ה"אהבה" של ערביי ליהודים :o, לדעתי להרוג אותו היה מספיק, אבל הם המשיכו להתעלל בגופתו:

http://rotter.net/forum/scoops1/8094.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אידיוט? קודם כל, יש שם רק תמונה אחת שמראה אותו אחרי שהוא כבר מת - לא רואים שום לינץ', ובטח לא שמישהו המשיך להתעלל בגופה אחרי שהוא כבר מת.

דבר שני, אתה אידיוט. מה הקשר בין זה ל""אהבה" של ערביי ליהודים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אדיוט, אתה טיפש מטומטם ודביל שלא הבנת בכלל על מה אני מדבר בכלל והראו שם תמונה אחת אז מה, אני קיבלתי באינטרנט אחרות, טיפש מטומטם דביל מפגר וחסר שכל שפחות מגודל של חלקיק של קווארק אטומי, זה מספיק טוב בשבילך, מחבלים ערבים שעשו פיגועי ירי לא התעללו בגופות שלהם בצורה כזו י'דביל, איך נתנו לך בכלל להיות עורך ראשי אני לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש, כמה זמן לקח לך לכתוב את כל המילים האלה? בוא נתערב שזה יותר מהזמן שייקח לי לתת לך באן, אז תרגיע.

ובאותה הזדמנות, תעבור קצת על שיעורי הבית בהבעה (אלא אם כן עוד לא הגעת לכיתה שבה לומדים את זה, ובמקרה הזה אני מצטער שהגבתי לך מלכתחילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...