חייל ירה והרג 3 אנשים באוטובוס - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייל ירה והרג 3 אנשים באוטובוס

infer73

Recommended Posts

תמשיך לצחוק, זו משפר את הבריאות.

:lol: :lol: :lol: :lol:

אני יודע

למה ניראה לך שמישהו עם קצת שכל יגיד שהוא אוייב מדינת ישראל????

ברור שהם ישקרו מה הם מפגרים??

שמע, נשמע לי הגיוני יותר שבן אדם, לא משנה מאיזה מוצא או עדה, ירצה לגדל את ילדיו במדינה מפותחת ודמוקרטית שבה הוא יוכל להרוויח בשקט את לחמו מאשר לעבור למדינה צעירה עם שלטון לא יציב ופלאנגות של טרוריסטים שעושות צרות.

או הנה בן אדם שמבין קצת עניין.

נכון אתה צודק לגמריי אבל המצב הוא לא בדיוק מדינה פלסטינית מול מדינת .

לפי מישהו שאני מכיר והוא אדם בכיר במשרד הביטחון, אז לפי כל הסקרים וההערכות ערביי והפלסטינאים ממש לא רוצים מדינה פלסטינית

הם רוצים להצביע לכנסת ולנצח אותנו דמוגרפית. ונחשו מה לטובת מי אז יהיו ערביי ישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol: :lol: :lol: :lol:

אני יודע

למה ניראה לך שמישהו עם קצת שכל יגיד שהוא אוייב מדינת ישראל????

ברור שהם ישקרו מה הם מפגרים??או הנה בן אדם שמבין קצת עניין.

לפי מישהו שאני מכיר והוא אדם בכיר במשרד הביטחון, אז לפי כל הסקרים וההערכות ערביי והפלסטינאים ממש לא רוצים מדינה פלסטינית

הם רוצים להצביע לכנסת ולנצח אותנו דמוגרפית. ונחשו מה לטובת מי אז יהיו ערביי ישראל?

כן אה?

זה הכל קונספירציה ערבית ע"מ להשתלט על הכלכלה העולמית, המממ מוכר לי מאיפשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אה?

זה הכל קונספירציה ערבית ע"מ להשתלט על הכלכלה העולמית, המממ מוכר לי מאיפשהו...

טוב נכון זאת קונספירציה

לך לישון....

אני יעיר אותך כשהם יהיו רוב במדינה

מה כל כך פרדוקסלי פה???

הם מתרבים הרבה יותר מהר מאיתנו. זה עניין עובדתי של זמן עד שהם יהיו רוב

בין אם זאת קונספירציה או לא זה יהיה המצב עוד כמה שנים.

היהודים לא ביצעו פיגועים בגרמניה. היהודים לא הסיעו מחבלים לתוך תחומיי גרמניה אז אל תשווה את זה לרגע עם השטויות של הנאצים

פשוט גועל נפש לשמוע יפיי נפש כמוך עושים השוואה ביניינו ובין הנאצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נכון זאת קונספירציה

לך לישון....

אני יעיר אותך כשהם יהיו רוב במדינה

מה כל כך פרדוקסלי פה???

הם מתרבים הרבה יותר מהר מאיתנו. זה עניין עובדתי של זמן עד שהם יהיו רוב

בין אם זאת קונספירציה או לא זה יהיה המצב עוד כמה שנים.

ואל תשווה את זה לרגע עם השטויות של הנאצים

אני לא משווה את זה לנאצים (אין דבר בעולם שגרוע כמו מה שהיה שם...)

תאמת?

לא ממש איכפת לי שרוב המדינה תהיה ערבית, אין לי בעיה עם זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או הנה בן אדם שמבין קצת עניין.

בזה אתה צודק. אבל אם תשים לב ותיכנס לעניין תשים לב שלא לאט צומחת בקרב קהילת ערביי מין אליטה.

לא משנה שרובה ערבים נוצרים אלא משנה שרובם לא חיים בעוני באום אל פאחם או בסכנין, אלא גרים בתל אביב, חיפה ודוגמה אישית - באילת.

למשל כך את הבוס של אבא שלי לשעבר. ערבי נוצרי שאבא שלו פתח חברת בנייה אחרי קום המדינה ועכשיו זוהי חברת הבנייה הגדולה באילת. אבא שלי מין הסתם הכיר את המנכ"ל אישית וסיפר שהוא מעורב בפוליטיקה בישראל ולאו דווקא לטובת בל"ד או רע"ם אלא דווקא לטובת מפלגת העבודה, או שינוי. לא בדיוק זוכר.

תבין, זה בדיוק אותו עניין כמו עם אוכלוסיית העולים מברה"מ. בשנים הראשונות, לא היית רואה עולה אחד שלא הצביע ל"ישראל בעלייה", ועכשיו זה אחרת לגמרי.

ההורים שלי שבעבר היו תומכים הדוקים של שרנסקי - שהוא היה הקשר היחיד שלהם למדינת ישראל, כיום תומכים בשינוי.

כל עוד קיים בידול בין היהודים והערבים במדינה, יהיה אותו הבדל פוליטי, אבל אם תתחזק אותה אליטה, ונוציא את ערביי ישראל מהגטאות שלהם בבית לחם, אום אל פאחם וטייבה אל מרכזי הערים שלנו - המצב ישתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן הגיע הדיון הזה לעזאזל ?

"א-ל  ת-ר-צ-ח" - זה שלנו.

בנאדם שמחשיב את עצמו דתי איך הוא יכול לעשות דבר כזה ? זה ממש לא משנה אם זה מגיע לכל הערבים בעולם (וזה לא), ברגע שיהודי מבצע פיגוע בתוך ובכלל לא משנה נגד מי זה הופך את החברה שלנו לטרוריסטית כמו החברה הערבית, חברה שמתוכה יוצאים אנשים לרצוח אזרחים.

וזה בכלל לא משנה על רקע מה המעשה.

וכן ברור שזה חמור שעשו בו לינץ' אבל לא צריך להשוות, זה לא גרוע כמו המעשה עצמו, אני מניח שלזבל הזה הייתה עוד מחסנית או עוד ופשוט הרגו אותו במקום, וגם אם הוא נכנע והכל זה עדיין לא חמור כמו המעשה עצמו... אני בטוח שיש רשימה ארוכה מאוד של אנשים שאם הייתם מקבלים לידיים והם היו חסרי אונים לפניכם הייתם מרסיסים אותם עד שהיה נשאר מיץ.

גם אצלנו היו עושים לינץ' בהרבה מקרים ואני מסכים שהחברה הערבית הרבה יותר רגשית ונקמנית אבל אין מקום בכלל לשים את הלינץ' או מה שלא היה שם כדבר המרכזי בסיפור, זה פרט חשוב בסיפור אבל לא כל כך רלוונטי למה שצריך להפיק ממנו.

תאמת אני לא עצוב.

נסעתי כמה פעמים בקו ההוא ומגעיל המבטים של הערבים רואים שבא להם לרצוח אותך מכות.

מבטים של בוז.

אני בטוח שהוא לא ירה סתם.

הערבים האלו חיות.

לפחות מתוך כבוד שיתנו להוציא תגופה,אנחנו לא הולכים ברחובות וקורעים חלקים מגופות של מחבלים מתאבדים.

נשבר כבר מהם עלק זה פיגוע...

הם כול כך צבועים שזה מעלה את הפיוז עלק פיגוע ועלק טרוריסט.

הלוואי יהיו עוד.

והתקשרות כול כך שמלאנית,יגידו הכול בשביל לתפוס כותרות..

מזה בטוח שהוא לא ירה סתם ? הבנאדם ריסס אזרחים מתוך האוטובוס וזה פיגוע וזה גם טרור על פי הגדרה, לך תפתח מילון לפני שאתה פותח דברים אחרים ואל תאחל לאזרחים אקראיים במדינה שאתה חי בה למות בפיגוע, זה דבר מגעיל.

ומה קשור שהתקשורת שמאלנית ? מה שהיה שם היה שם, לא צריך להפוך את זה לעוד גל מחאה נגד התקשורת עקב סיקור אירוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש.

גם לי!

מזה השטויות האלה

תפוח(פום) אתה עוכר מדינת ישראל

בזה אתה צודק. אבל אם תשים לב ותיכנס לעניין תשים לב שלא לאט צומחת בקרב קהילת ערביי מין אליטה.

לא משנה שרובה ערבים נוצרים אלא משנה שרובם לא חיים בעוני באום אל פאחם או בסכנין, אלא גרים בתל אביב, חיפה ודוגמה אישית - באילת.

למשל כך את הבוס של אבא שלי לשעבר. ערבי נוצרי שאבא שלו פתח חברת בנייה אחרי קום המדינה ועכשיו זוהי חברת הבנייה הגדולה באילת. אבא שלי מין הסתם הכיר את המנכ"ל אישית וסיפר שהוא מעורב בפוליטיקה בישראל ולאו דווקא לטובת בל"ד או רע"ם אלא דווקא לטובת מפלגת העבודה, או שינוי. לא בדיוק זוכר.

תבין, זה בדיוק אותו עניין כמו עם אוכלוסיית העולים מברה"מ. בשנים הראשונות, לא היית רואה עולה אחד שלא הצביע ל"ישראל בעלייה", ועכשיו זה אחרת לגמרי.

ההורים שלי שבעבר היו תומכים הדוקים של שרנסקי - שהוא היה הקשר היחיד שלהם למדינת , כיום תומכים בשינוי.

כל עוד קיים בידול בין היהודים והערבים במדינה, יהיה אותו הבדל פוליטי, אבל אם תתחזק אותה אליטה, ונוציא את ערביי מהגטאות שלהם בבית לחם, אום אל פאחם וטייבה אל מרכזי הערים שלנו - המצב ישתנה.

הבעיה היא לא הערבים הנוצרים אלא המוסלמים שמאמינים בג'יהאד

בעיה כלל עולמית לצערי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש.

גם לי יש בעיה עם זה...

אבל לא על זה הדיון, תחזרו לנושא המקורי של המחבל היהודי ה"דתי".

PHP, איך קשור לזה שהתקשורת שמאלנית, לעובדה שהוא רצח 4 אנשים באוטובוס...

אגב, לא הגיבו שם עדיין, אבל רק שתראו שבאנגלית זה נראה גרוע יותר

Neowin.net.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההורים שלי שבעבר היו תומכים הדוקים של שרנסקי - שהוא היה הקשר היחיד שלהם למדינת , כיום תומכים בשינוי.

כל עוד קיים בידול בין היהודים והערבים במדינה, יהיה אותו הבדל פוליטי, אבל אם תתחזק אותה אליטה, ונוציא את ערביי מהגטאות שלהם בבית לחם, אום אל פאחם וטייבה אל מרכזי הערים שלנו - המצב ישתנה.

לדעת יאליטה באופן בסיסי זה רע ( אבל זה כבר דיון של כלכלה סוציאליזם וקפיטליזם :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי להגי לתגובה על היותי עוכר .

אני לא עוכר מדינת , אני לא ציוני, מכיוון שאני סוציאליסט, ולדעתי (בניגוד לנוע"ל, לדוגמא) יש ניגוד בין ציונות לסוציאליזם. אני חושב שכל בני האדם נולדו שווים, ולכן, אין לי בעיה שבני עם אחד יהיו יותר מבני עם אחר ( בוויאטנם זה עובד מעולה, 87 עמים שונים כשהגדול בהם [עם הוויאט] הוא 87% מהאזרחים ועדיין המדינה אינה נקראת מדינה וויאטית...).

אם מישהו רוצה הסבר יותר מפורט על הסיבות שלי, אני אשמח לענות (ד"א ציונות לא שווה פטריוטיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...