Wallpaper בפוטושופ - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wallpaper בפוטושופ

tania131

Recommended Posts

היי אני תמיד הכנתי חתימות, ועכשיו קצת נמאס, אז התחלתי להכין WALLPAPER כי לזה לפחות יש שימוש לשים בשולחן העבודה וכו'

אז זה ה WALLPAPER הראשון שלי , איך?

http://img93.imageshack.us/img93/4812/eminemwallpaper1il.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איפשר להגיד??

שילוב לא היה פה הייתה פה גזירה והדבקה של ..

רק רגיל למדי הרבה עבודה של מברשות

את הטקסט בכלל לא אהבתי..

וזהו..

עבודה חביבה

וגם את הנושא ממש לא אהבתי אבל לא משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי בחיים לא ראיתי אנשים כאלה, פירסמתי את זה בכמה פורומים אחרים וכולם אמרו שזה יפה, ואתם בגלל שמאיזה סיבה לא מחבבים את אמינם אז ישר זה מגעיל ומזעזע, תסתכלו דיון אחד למעלה איזה רקע עשה מנהל כלשהו , ועם הייתי שמה את התמונות של אמינם שם במקום הדיג'יי הזה , אז היו אומרים אותו דבר , ושם כולם חנפנים בגלל שהוא מנהל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רצית? שכולם יגיבו ב"ואיי איזה עבודה מושלמת חבל על הזמן!!"?

ולא קשור מנהל או לא, כי עם כל הכבוד, הרקע שלך באמת מזעזע(ואני אוהב את אמינם דרך אגב)

התמונות ששילבת הן באיכות גרועה(מאוד.. לא בעיה למצוא בגוגל תמונת איכותיות יותר)

לא עשית שילוב מעניין בכלל(לגזור ולהעתיק תמונה בלי לחשוב כמו שצריך על המיקום שלה)

אפקט הכתב שכתבת מעניין, אך הפונט עצמו לא יפה בכלל(באמת קשה להוריד איזה פונט מעניין מהאינטרנט?)

ה"אפקטים" של הכתב הקטן שדחפת בהמון מקומות ביחד עם Stroke עבה הכי לא יפה לדעתי(זה מתאים במקומות מסויימים, אך צריך לעשות את זה בטעם ולא לדחוף את זה לכל מקום)

בקשר לרקע: זה נראה כמו רקע ממש בסיסי של Clouds+Hue Color(הרקע עצמו מתאים פחות או יותר, אך עם טיפה השקעה היית יכול להכין רקע יותר יפה)

לדעתי הרקע עמוס ביותר מדי דברים שמכערים את הכל.

אך תמשיך להכין דברים ולהתקדם בפוטושופ, אני בעצמי נחשב כמתחיל בפוטושופ, לכן אני מכין הרבה דברים, לומד את כל הפיצ'רים שהתוכנה מציעה

ולומד מעבודות אחרות ומהערות של אנשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי בחיים לא ראיתי אנשים כאלה, פירסמתי את זה בכמה פורומים אחרים וכולם אמרו שזה יפה, ואתם בגלל שמאיזה סיבה לא מחבבים את אמינם אז ישר זה מגעיל ומזעזע, תסתכלו דיון אחד למעלה איזה רקע עשה מנהל כלשהו , ועם הייתי שמה את התמונות של אמינם שם במקום הדיג'יי הזה , אז היו אומרים אותו דבר , ושם כולם חנפנים בגלל שהוא מנהל.

לא קשור לאמינם,הוא דווקא אחד הזמרים שאני יותר אוהב,העבודה עצמה מזעזעת,התמונות גרועות,השילוב שוואתי,מה אתה רוצה ח"חים על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה בפורום הזה. פורום של פריקי מחשבים עם מוט 5 צול עמוק ב**ת.

תתרגל.

אני חושב שנרשמת לפורום הלא נכון.

לא נורא אני בטוח שתמצא אחד כזה בתפוז...בהצלחה :hi:

אגב הרקע לא כזה גרוע כמו שאמרו לדעתי, יש רק 2 בעיות עיקריות:

1- הצבע מוגזם.

2-התמונות לא טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...