Nokia N91, באתר של נוקיה כתוב Coming soon, אבל באיביי הוא מוצע בהמונים.. !? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nokia N91, באתר של נוקיה כתוב Coming soon, אבל באיביי הוא מוצע בהמונים.. !?

KvodHagab

Recommended Posts

מישהו יכול להסביר את התופעה בבקשה? כי אני ממש רוצה להזמין את הפלאפון הזה. (עכשו תגידו לי לחכות לחכות, אבל נשבר לי לחכות. לא רוצה את ה3100 המעפן שלי יותר שדופק ריסטים ונתקע מתי שבא לו[ולא, לא עשיתי לו . :|])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Burton המון מוצרים באיביי הם חדשים לחלוטין..

כמו ה-6600 שלי.. הוא נקנה כשרק התחילו להפיץ אותו בעולם.. (ולכן גם במחיר מטורף).

ולאורנג' לא איכפת מאיפה הטלפון שלך כל עוד אתה משתמש ב-SIM שלהם והוא תומך באותה שיטת GSM.

דבר ראשון רצוי לחכות קצת כי המחירים הראשוניים לא ריאליסטים.

דבר שני תבדקו את הפידבק של המוכרים.. אם הוא רציני והם מכרו כבר אלפי מוצרים באותה רמה כנראה שזה לא בלוף.. אם זה מכירה ראשון שלהם, או שהם מכרו רק שטויות עד עכשיו בדולר תשעים, אז כנראה שזה בלוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש להם זכות לעשות כזה דבר, אני מכיר המון אנשים שהביאו פלאפונים מחו"ל (שתומכים בתדר כמובן) ועובדים איתם חלק.

בכל אופן, ביררתי עם אחד המוכרים, זו התשובה שקיבלתי

Hello,

I have genuine phones.I have them from a friend who works for .I can supply you every mounth with phones.All the phones are brand new in sealed boxes , equiped with all accesories , unlocked and 1 year international warranty.

As payment i`ll accept Western Union and i`ll shipp the phones to you trough UPS.The delivery will take maximum 48 hours.

I`ll shipp in the same day the payment is done.You will receive the phones at your house, you just have to sign that you have received them.Thanks

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם את כל הזכות שבעולם

הם מפעילים והם יכולים להגיד שהם לא רוצים לתמוך במכשיר מסויים

הבנתי שהם לא מונעים ממך אז בסדר

מה לגביי פלאפון? שם זה לא רק להחליף סים אלא יש צורך בצריבה מצד מפעיל הרשת

יש מצב שפלאפון יסכימו לעשות את זה בתמורה לתשלום מסויים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם זה חוקי לחסום אותך רק בגלל סוג הטלפון שיש לך.

השאלה השניה היא האם התדרים מתאימים לארץ(אם לא- זה לא חוקי).

היא חברה פרטית וזכותה לעשות מה שבא לה

התדרים מתאימים כי שיטות השידור קבועות בכל העולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביררתי קצת יותר, כמעט 99 אם לא 100 אחוז מהמוכרים שם fakes, כולם רוצים שאני אשלח להם את הכסף בwesterunion, שזו שיטה אנונימית למשלוח.. מעניין למה

בכל אופן הפלאפון אמור לצאת לשוק עוד חודש, ואין טעם לקנות לפני כן, כי הוא לא עבר אישור של משרד התקנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא חברה פרטית וזכותה לעשות מה שבא לה

התדרים מתאימים כי שיטות השידור קבועות בכל העולם

אולי אני מושפע קצת מסדרות אמריקאיות, אבל זה בידיוק כמו שחברה פרטית לא לוקחת אישה לעבוד, רק בגלל שהיא אישה(למשל).

עריכה: תוקנה שגיאת כתיב שעיצבנה אותי בשעה כזו!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...