buying 40 GB 7200 RPM - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

buying 40 GB 7200 RPM

iPsych

Recommended Posts

Well, first of all I sorry that I writeing in english, I working on a computer without any hebrew,

so, to my problem, I have to buy a new 40 Gb 7200 rpm Hd, I need Some Ideas from u guys. what is the best model and why? the price is not a big problem, something like 120$,

and another thing - how is the Baracoda?

U can answer me in hebrew, I prefere to reed hebrew....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לחפש (אפילו ידנית..) בפורום דיונים בנושא, כי היו רבים. :hi:

באמת תודה רבה לך! על זה שהפעם לא נעלת את הת'ראד!

דייייייייייייי עם ההערות האלה כבר, אנשים רוצים לברר דברים ודברים משתנים אז מספיק כבר לטחון את האפשרות חיפוש בארכיון! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בעזרת חיפוש וקריאה בהודעות קודמות הוא יכול להרחיב עוד דברים בתחום או בנושא שעליו הוא מחפש.

אומנם יש דברים שמשתנים, אך יש שאלו תשנשאלו כבר וחוזרות על עצמן, לכן אנחנו לא נפסיק עם התזכורות הללו -אנחנו כן נפסיק כאשר ימאס לנו וזה יחרוג את גבולות הסביר ואז ננעל ת'ראדים עם שאלות שנשאלו, ואנחנו ממש לא רוצים להגיע למצב כזה.

אז התזכורות הללו לא יפסקו.. , אין סיבה לבזבז מקום על שאלות שנשאלו כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, עכשיו אני בבית ויש לי כמובן עברית, התקציב הוא בסביבות ה500 ש"ח, ואני לא מעוניין בהרד שונה ממה שביקשתי..

אני שואל לגבי הברקודה בעיקר, הוא דיי עניין אותי, אז אם לא אכפת לכם קצת מידע טכני על הרדים שאתם מציעים,

ד"א, באיזה ATA תומך הברקודה?, ואנייודע שזה לא קשור לפרום אבל האם הintel D850MV שלי מתאים לATA133?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בעזרת חיפוש וקריאה בהודעות קודמות הוא יכול להרחיב עוד דברים בתחום או בנושא שעליו הוא מחפש.

אומנם יש דברים שמשתנים, אך יש שאלו תשנשאלו כבר וחוזרות על עצמן, לכן אנחנו לא נפסיק עם התזכורות הללו -אנחנו כן נפסיק כאשר ימאס לנו וזה יחרוג את גבולות הסביר ואז ננעל ת'ראדים עם שאלות שנשאלו, ואנחנו ממש לא רוצים להגיע למצב כזה.

נכון, יש כל כך הרבה ת'ראדים פתוחים שתמיד אפשר לנעול!

יש הרבה ת'ראדים שנעולים (עיין בפורום משחקים) שכמעט ואין על מה לענות!

אז למה את מה שנשאר פתוח לא לנעול שביכלל לא יהיה טעם להיכנס לכאן?

הרמה בפורום הזה ירדה כבר לאפס...שכבר אין מה לחפש כאן

כל האתר הזה מנוהל בידי חבורה של ילדים קטנים שמרוב הלחץ שלכם הרסתם את האתר!

עריכה- ואני יודע שאתה תתכתוב שאתה תתן לי באן! אז מראש אני אומר שאתה לא מאיים עליי ומיצידי זו יכולה להיות ההודעה האחרונה שאני כותב כאן!

ובסוף מרוב שאתם מחלקים באנים ומעליבים משתמשים שלכם כאן תשארו רק אתם כאן לנהל ולנעול את ההודעות שלכם!

וחבל מאוד שאני מרגיש וזה צריך להתסתיים ככה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, יש כל כך הרבה ת'ראדים פתוחים שתמיד אפשר לנעול!

יש הרבה ת'ראדים שנעולים (עיין בפורום משחקים) שכמעט ואין על מה לענות!

אז למה את מה שנשאר פתוח לא לנעול שביכלל לא יהיה טעם להיכנס לכאן?

הרמה בפורום הזה ירדה כבר לאפס...שכבר אין מה לחפש כאן

כל האתר הזה מנוהל בידי חבורה של ילדים קטנים שמרוב הלחץ שלכם הרסתם את האתר!

עריכה- ואני יודע שאתה תתכתוב שאתה תתן לי באן! אז מראש אני אומר שאתה לא מאיים עליי ומיצידי זו יכולה להיות ההודעה האחרונה שאני כותב כאן!

ובסוף מרוב שאתם מחלקים באנים ומעליבים משתמשים שלכם כאן תשארו רק אתם כאן לנהל ולנעול את ההודעות שלכם!

וחבל מאוד שאני מרגיש וזה צריך להתסתיים ככה!

אין לי מה לומר לך מלבד שאני חולק עליך לגמרי, חבל לדעת שככה אתה חושב.

ולא התכוונתי לתת לך באן, כנראה אתה הלחוץ כאן, שבסה"כ מבקשים ממנו לכבד כללים שהסכמת עליהם, ואתה קופץ עלי וטוען שאני נועל הכל ללא הבחנה.

אז אם אתם זורקים כאלו האשמות כואבות באוויר, -בבקשה תביא דוגמא אמיתית.

אני לא חושב שהעלבתי שום משתמש מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה

מאוד נהניתי להיות פעיל בפורום מאז שאני כאן!

אבל לאחרונה שמתי לב שהרמה יורדת ונהייתם קשוחים מדיי

לא אמרתי שאתה העלבת משתמש אלא משיהו מהצוות ועל זה יש ת'רד באתר והפורום!

אבל אני אומר לך שמאז שהתחלתם עם המדניות של לנעול ת'ראדים יש הרבה שנעולים וזה מעצבן כי אתה רוצה להגיב לנושא ולא יכול!

ואין לי כוונה להמשיך את הדיון על זה בפורם

צור איתי קשר בICQ : 38241825

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיב פעם אחרונה, ואנחנו נמשיך בפרטי מתן מהסיבה שזהו לא הנושא לשמו נפתחה ההודעה.

קודם כל אני באמת שמח לשמוע שנהנית להיות פעיל כאן, אך אני לא מאמין שלא תוכל גם בעתיד.

הרמה פה יורדת באיזה מובן?! כי מהרגע שהתחלנו להיות קשוחים זה אומר שהחלטנו להעלות את הרמה כי מנקודת המבט שלנו היא רק התדרדרה -לא סתם אני מבקש לשים כותרת עניינית אשר לפחות תרמוז על התוכן של ההודעה, ולכתוב לי : שאלה, או .. זה עדיין לא נקרא עניינית.

כי כאשר משתמש נגיד נתקבל בבעיה ועוש החיפוש מהיר בפורום לחפש אולי יש פתרון בפורום כבר.. הוא לא מצליח למצוא בגלל כותרת לא עניינית.

כנ"ל לגיב סימני פיסוק כמו נקודות וסימני קריאה מוגזמים, זה נראה פה לפני שובע כמו רוטר! (בלי קשר לספאם.).

כותרות כמו אחים אני צריך עזרה, מבחינתי מעליבות את העבוד ההקשה שלנו כאן.

ואנחנו נעשנו קשוחים "מידי" מהסיבה שאנחלנו מנסים להחדיר בחזרה למשתמשים תרובת דיון מהי, לא בגלל שאנחנו מנסים להרוס לכם את הכיף!

אנחנו נהנים לרואת את הקיהלה נהנית מהעמל הקשה שלנו, אז נכון שבהתחלה החבר'ה יקבלו את זה כשוק, כי ככה זה כשיש מנהל שמפעיל סמכויות. אבל הגיע הזמן, אני מציע שתעיף מבט בדיונים מחו"ל, אנחנו הקמנו את האתר הזה במטרה ליצור קהילת חומרה ממש כמו בחו"ל.

לא קהילה ללא תרבות דיון, מה שבכלל אמור להרגיז אותך בתור משתמש.

מה שאני מתחיל לרואת יותר ויותר, זה שהמשתמשים עצמם מעירים לחבריהם, כך בעצם גם תמנע כל המגננה ביוצאת כאשר אני מגיע למצב שאני צריך לנעול ת'ראד.

הרי למה אני נועל, כי יש חוק ברור ובולט והמתשמש זיזל וזיזלזל אפילו בעצמו בעת כתיבת ההודעה ועבר על הכלל.

ולגבי הת'ראדים שאתה רוצה להגיב ולא יכול, זה לא באשמתי.. תגדיל את הראש ותבחן לעומק זה באשמת אותו משתמש שלא מכבד את הכללים בקהילתנו.

אני מקווה שתגיע בסופו של דבר להחלטה הנכונה ואם תרצה להמשיך לדון בנושא אנ אמשח לעושת זאת בפרטי.

כרגע נתן לדיון המקורי להמשיך, מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, עכשיו אני בבית ויש לי כמובן עברית, התקציב הוא בסביבות ה500 ש"ח, ואני לא מעוניין בהרד שונה ממה שביקשתי..

אני שואל לגבי הברקודה בעיקר, הוא דיי עניין אותי, אז אם לא אכפת לכם קצת מידע טכני על הרדים שאתם מציעים,

ד"א, באיזה ATA תומך הברקודה?, ואנייודע שזה לא קשור לפרום אבל האם הintel D850MV שלי מתאים לATA133?

הברקודה עובד על ATA100. תאמין לי ההבדל בינו לבין ATA133 הוא כל כך אבל כל כך קטן שאתה פשוט לא תרגיש בהבדל בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...