הפיכת מסך מחשב לטלוויזיה!!! צריך עזרה!! מסובך ביותר!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיכת מסך מחשב לטלוויזיה!!! צריך עזרה!! מסובך ביותר!!

דניאל מלנקי

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא רוצה כרטיס כי אין לי כוח להדליק ת'מחשב בשביל לראות ................חוץ מזה האיכות בכרטיס גרועה המתאם בטוח יביא תוצאות יותר טובות, חוץ מזה, באיזו רזולוצייה יס משדרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למסך שלך יש 2 כניסות תוכל מאד בקלות לעבור בין מחשב לטלויזיה

הבעיה עם הממיר הזול שלא כתוב בו באיזה רזולוציה הוא עובד וכידוע LCD די בררני בכל מה שקשור לרזולוציה.

אם הוא עובד ברזולוציה שהמסך שלך לא תואם לא תראה כלום.

AVerMedia TVBox 7 בטוח יתאים אבל הוא הרבה יותר יקר (עובד ב-1280X1024)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. למה לא מעבירים את הדיון לפורום רלוונטי לנושא? (ציוד היקפי?)

2. אודה לך אם תסיר את סימני הקריאה המוגזמים מהכותרת, למה להיות היסטרי?

3. יש לי מוצר דומה למה שאתה מתאר אבל זה רק בשביל audio, מה שהוא עושה זה באמת מחליף בלחיצת כפתור בין שתי מקורות Audio. אני מאמין כי יהיה קל מאוד למצוא פיתרון לבעיה שלך וממליץ לך לפנות אולי לחנויות אלקטרוניקה או משהו..

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למסך שלך יש 2 כניסות תוכל מאד בקלות לעבור בין מחשב לטלויזיה

הבעיה עם הממיר הזול שלא כתוב בו באיזה רזולוציה הוא עובד וכידוע LCD די בררני בכל מה שקשור לרזולוציה.

אם הוא עובד ברזולוציה שהמסך שלך לא תואם לא תראה כלום.

AVerMedia TVBox 7 בטוח יתאים אבל הוא הרבה יותר יקר (עובד ב-1280X1024)

לא ממש הבנתי, אם הממיר של היס משדר ברזולוצייה של 640*480 ומחברים אותו למתאם ואז למסך, אז למה שהמסך פשוט לא יירד לרזולוצייה של הממיר וזהו? שיהיה כמו פשוטה פשוט lcd, חוץ מזה אפשר לחבר לזה רמקולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה לא תלוי בכלל בכמה הממיר משדר אלה רק כמה המתאם משדר (וזה לא תלוי בממיר שוב)

מסכי LCD לא יודעים לעבוד בכל רזולוציה, אם לדוגמא המתאם ישדר ב-600X400 והמסך שלך לא יודע לקלוט כזאת רזולוציה הוא לא ישרד כלום.

בנוסף יש את הבעיה של ה-Hz, כל מסכי ה-LCD יודעים לעבוד עם 60Hz וחלקם יודעים לעבוד עם 75Hz

אם הממיר משדר 50Hz לא תראה כלום

ב-CRT אין את הבעיה הזאת כי הוא תומך בהמון רזולוציות והמון קצבי ריענון. LCD יותר מוגבל בקטע הזה.

אני אתן לך דוגמא אפילו

היה לא מזמן מישהו שהיה לו עם יציאת VGA

בדק את ה- על מסך ViewSonic והכל עבד

הלך וקנה 4 מסכים של ומפצל VGA ועל אף אחד מהם זה לא עבד כי הם לא תמכו ברזולוציה והקצב של ה-DVD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה לו.

אם אתה מנסה לחבר מחשב, תשים לב שזה על PAL ולא על השני של ארה"ב(שכחתי איך קוראים לו), כי אם לא, אתה תראה כאילו הקצב רענון של המסך LCD קטן(שוב רק כאילו, מכיוון שאין HZ בLCD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהתיאור של המוצר היקר יותר:

Supports all LCD/CRT/Plasma/Projection Displays with VGA Inputs

אני מניח שהם מתרגמים את הסיגנל למשהו סטנדרטי (800X600 60HZ), מה שלא בטוח שקורה עם המוצר הזול יותר.

אפשר למצוא איזה מחשב עתיק ולשים בו כרטיס ולהשתמש בו לצורך הענין, זה בטוח יעבוד.

אם מוצאים איזה מחשב חצי סביר (500 מה"ז +) האיכות אמורה להיות טובה (בתנאי שהכרטיס בסדר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו כתוב שזה תומך בכולם

עכשיו אני רגוע

אולי זה 640X480? המסך שלי לא תומך ב-640X480

סקפטי הא ;)

http://www.aver.com/products/tvtuner_AVerTV_box5.shtml

The AVerTV Box 5 is an affordable external TV Tuner with the ability to turn your LCD monitor into a TV without the need to connect to a PC! Cutting edge Progressive Scan technology and 3D-Motion Adaptive De-Interlace give sharper images while you enjoy full-screen XGA high-resolution display (up to 1024 x 768).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-AVerTV Box 5 וה-7 בטוח יפעלו אבל הם הרבה יותר יקרים

הוא מדבר על משהו זול יותר שלא כתוב עליו איזה רזולוציה יש לו

אני המלצתי קודם על ה-7...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום : אין מכשיר כזה, גם אני יכול עכשיו לחשוב על מכשירים שיעשו בשבילי את כל העבודה אבל לא תמיד יהיו כאלה...

בקיצור, קנה את זה http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_282_773&products_id=5044&PHPSESSID=fb716a988f6b69c597108ea4bc302c3c

וזהו! אין לך ברירה מלבד זה או אחרת. אם יש לך מסך עם שתי כניסות אז יופי לך, הסתדרת טוב! אם לא אז תצטרך פשוט להחליף בית החוטים... קצת בעייתי כשאתה רוצה לראות ולשחק במחשב באותו הזמן אבל תצטרך להתפשר...

מלבד זאת, תמיד אפשר להכין משהו.. זה בכלל לא מסובך להכין את זה אפילו בלי יותר מידי נגדים ושטויות... כל מה שצריך זה משהו שמצד אחד יתחברות אליו המחשב ומה שהצעתי לך ומצד שני שהדבר הזה [אליו חיברת את המחשב והמכשיר] יתחבר ישירות למסך כשימצא כפתור עליו שפעם מחבר את מחשב למסך ופעם מחבר את הממיר למסך ובשביל זה תפתח דיון בפורום אלקטרוניקה ולא פה!

שנית - בקשר לרזולוציה תעשה גם זאת בפורום שציינתי אבל גם שתדע שאין לך אופציה אחרת, אתה חייב לנסות לחבר את המסך לממיר כי, מצחיק לומר את זה אבל, אין לך ברירה אחרת! אתה רוצה לקנות מסך לטלוויזיה? גו אההד אנד באי איט..

נגמור עם האנגלית בשיט, אני אומר שלך ותברר בקשר לזה בפורום גרפיקה או לא יודע איפה ואז תראה - אם בטוח שזה לא יעבוד אז פשוט אכלת אותה וזו המציאות, לא תמיד הכול מסתדר. אם יש מצב שזה יפעל אבל לא בטוח אז בנה את הדבר הזה שהצעתי ואחרי שזה בנוי קנה את המכשיר שהצעתי ותנסה. לא עובד? תחזיר! יש לך 14 יום בשביל להחזיר ולקבל את הכסף בחזרה... אם בטוח שזה יעבוד אז אין לי מה להוסיף...

מקווה שנהנתם, תודה ולהתראות.

נ.ב.

לנעול :-* :-* :-* :biggthumpup: :funn: :-* :-* :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שהרזולוציה של הדבר הזה מתאימה לרזולוציה של המסך שלך (בכלל לא בטוח) גם אם יש לך רק כניסה אחת במסך לא תצטרך כל פעם להחליף כי למכשיר הזה יש גם כניסת VGA ככה שאתה יכול לבחור (עם שלט רחוק) אם לראות את ה-VGA או לראות את ה-RCA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...