Windows 64bit - הדיון הרשמי - עמוד 8 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 64bit - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

• תגובות 648
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע מה איתכם,

אני משתמש במערכת הפעלה x64 והכל עובד לי בסדר גמור, הדבר היחיד שהייתה לי איתו בעיה זה עם תוכנת האנטי וירוס Kaspersky שלא עבדה, והדריוור למדפסת שבינתיים חיברתי את המדפסת למחשב השני בבית, כי דריוור ל-64 עדיין לא יצא.

עד כה הכל בסדר ועובד אפילו יותר טוב מקודם.

בקשר לבעיה שכתבתי בדיון x64 הרישמי, אל תתייחסו זה קרה בגלל שלא היה לי את גרסת ה-Final של המערכת.. בכל מקרה סדרתי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי win 64 והכל עובד יופי רק שהאנטי וירוס לא פועל ב32 {מקאפיי 9}

יש חברת אנטי וירוס שיצרה כבר תוכנה תואמת

דחוף תענו לפני שיתקפו אותי הוירוסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכום ביניים,הכל עובד מצויין,חסרים לי רק דרייברים לסורק MUSTEK,ששלחתי להם אמייל הם כתבו שהם לא מתכננים להוציא דרייברים ל64 ביט....נו טוב,עוד חברה ברשימה השחורה שלי.

כל התוכנות עובדות...בערך,אין דרייבר לWDM לאפשר את אופציית הVIVO בכרטיס המסך,אבל לזה אני יכול לחכות,חלק מהמשחקים עובדים מצויין,חלק לא.

לaudigy 2 שלי קצת שברתי את הראש,יש להם דרייברים ל 64 ביט באתר הרשמי שלהם,אבל הם פשוט לא עבדו,שברתי את הראש עד שמצאתי איזה גירסת בטא של דרייברים ועכשיו הסאונד עובד.

FireFox עובד חלק,אמיול חלק,אנטי וירוס של סימנטק ל64 ביט חלק, חלק,נירו כולל nerovision express עובד כמו בובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מופתע מ-Mustek, אחרי שלקח להם שלוש שנים להוציא דרייברים ל-... חברה שלא דואגת לפתח כל הזמן דרייברים חדשים ולהתאים את עצמה לשוק המשתנה היא חברה סוג ז' לדעתי. אבל יכול להיות שמיקרוסופט ירימו את הכפפה ויפתחו דרייבר בסיסי עבורם (כמו שהם עשו ב- עם של Aureal ו- 3dfx).

תוכל לפרט איזה משחקים עובדים ואיזה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מחשב חדש עם מערכת הפעלה.

שמעתי של 64 bit אין , האם בכל זאת כדאי לקנות אותו כי אני קונה HOME ואני א אוכל אחר-כך לשדרג ל 64 bit?

האם ה 64 bit עובד בנתיים בסדר או לפחות כמו ה 32 bit הרגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לפרט איזה משחקים עובדים ואיזה לא?

אני לא גיימר רציני,אבל HL2 דיי מקרטע עם תקיעות רבות, 2 עובד כמו צב,area 51 בכלל לא רוצה להתקין הוא אומר שאין לי .

לפחות C&C Generals עובד :P

אני קונה מחשב חדש עם .

שמעתי של 64 bit אין , האם בכל זאת כדאי לקנות אותו כי אני קונה HOME ואני א אוכל אחר-כך לשדרג ל 64 bit?

האם ה 64 bit עובד בנתיים בסדר או לפחות כמו ה 32 bit הרגיל?

זה לא שאין לו דרייברים,יש כמה חומרות שהיצרנים שלהם לא פיתחו דרייברים ל 64 ביט,אין כרגע מה לקנות 64,לדעתי סתם בזבוז,אלא אם אתה מתכנן לעבוד עם דברים כבדים כגון קידודי\עריכת וCAD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...