בעיה מעצבנת במשחקי רשת! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מעצבנת במשחקי רשת!

KF

Recommended Posts

שלום

אני לא מצליח לשחק במשחקי רשת....

אחרי 5-7 דקות של משחק אני מקבל את ההודעה הזו (בתמונה) ובעצם אני לא יכול להמשיך לשחק...

עכשיו בחלק מהמשחקים זה רושם הודעה על החיבור (מאותו סגנון) ... ואז אחרי 6 שניות המשחק ממשיך לפעול... ואחרי 5 דקות זה שוב חוזר... וזה מעצבן!

אבל בבאטלפילד 2 זה רושם לי את ההודעה (שתראו בתמונה) ואז אחרי 5 שניות זה פשוט חוזר לתפריט הראשי של הסרברים... וזה רושם החיבור אבד...

ואז בעצם אני לא יכול לשחק במשחק עצמו! כי כל הזמן הוא יוצא לרשימת הסרברים!

נ.ב

אתמול בא אליי הטכנאי של האינטרנט והוא גילה אצלי 2 בעיות :

1)בעיה בקו אבל הוא סידר אותה ... כי היו חוטים של הממירים של יס שהפריעו...

2)הייתה בעיה במודם ואז פשוט הוא החליף לי את המודם... והבעיה של המודם נפתרה גם...

אבל הבעיה במשחקים לא נפתרה! וזה מעצבן כי בעצם אני לא יכול לשחק בשום משחק רשת.... כולה 6-7 דקות!  :'(

יש לי נורטון אנטי וירוס 2005 אבל גם שאני מבטל אותו הבעיה נמשכת.... (ואני חושב שזה לא קשור...)

וגם יש לי את "חומת האש של ווינדאוס" אבל גם היא לא פעילה.... ועדיין יש את הבעיה!

חשוב לציין גם שהחלפתי ספקית ועדיין הבעיה נמשכת!

מה לא בסדר ?..?  :'(

תודה לכל העוזרים! ! !  :-\

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף תבדוק גם ווירוסים, תסיר לגמרי את הפיירוול של נורטון ותפעיל אחד אחר במקום כמו הפיירוול של ווינדוס/kerio/blackice (לא הייתי ממליץ על משהו אחר).

כמו כן איזה ספקית אתה עכשיו?

ניסת לבדוק מהירות הורדה של קובץ מהאתר של הספקית או אתר מהיר אחר? אם לא תבדוק מהירות הורדה כשכל תוכנות האינטרנט סגורות. אם בדיקת המהירות לא תקינה תבדוק גם מול ספק התשתית שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספקית האינטרנט שלי זו בינלאומי... הספקית הקודמת של הייתה NETVISION אבל אתם רואים שהבעיה לא נפתרה....

1)אין לי ,יש לי רק מחשב אחד בבית עם משתמש אחד....

2)שאני משחק במשחק כל הדברים ברקע סגורים כולל אימיול שכבר הרבה זמן שאני לא משתמש איתו....

3)בדקתי רוגלות ובדקתי ואני נקי מהם.... אני בודק רוגלות עם AD-AWARE....

4)אני מוריד מהר... אין לי בעיות מהירות של האינטרנט וכבר אין לי ניתוקים ...

אמרתי לכם שהטכנאי בדק את הקו ומצא בעיה ואז הוא סידר את הבעיה וגם החליף לי מודם ... (לאותו מודם) אבל הבעיה עדיין נמשכת...

מתי שאני מבטל את האנטי וירוס עדיין יש את הבעיה... וגם "חומת האש של ווינדאוס לא פעילה" .... אבל הבעיה נמשכת....!

בזק הסכימו להחליף לי את המודם למודם .... אז ככה שביום שישי אני הולך להביא את המודם ...... האם הבעיה תסתדר סוף כל סוף ?  :-\

כרגע יש לי במחשב את הכרטיס הזה: האם הוא טוב ? ... ?

realtek RTL8139 family PCI fast Ethernt  NIC #2

נ.ב

הבנתי שמודם מתחבר ישירות לשקע שבקיר... האם זה נכון ?

תודה לכל העוזרים!  :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בלי פיירוול אתה תקבל ווירוס.......

דבר שני כרטיס הרשת בסדר לא צריכה להיות בעיה מיוחדת איתו.

כמו כן כל מודם מודם רשת מתחבר ישירות לקיר ומן הסתם למחשב.

אם אין ניתוקים ואיטיות בהורדת קבצים כנראה יש לך פינגים גבוהים לשרתי המשחקים האלו, אבל אם אתה אומר שזה קורה בכל שרתי המשחקים גם אחרי שהחלפת חברה הבעיה היא כנראה במחשב (לא שמעתי מקרה של ספק תשתית שגורם לבעיה כזאת). תיקח כמה כתובת שונות של שרתים ותעשה אילהם פינג ותראה איזה תוצאות קיבלת. אם הם טובות זה משהו אחר כנראה, אם הם לא תקינות ובדקת שמהירות הורדה תקינה גם משרתים בחול (עדיף ישר אחרי ניתוק, וכשאני אומר תקינה אני מתכוון מהירות מקסימלית שאתה אמור לקבל-שרת טוב לבדיקה www.apple.com) זה כנראה אחד מהספקים שלך.

דרך אגב אם הנורטון הוא גם פיירוול לא תמיד עוזר לנטרל אותו, צריך להסיר אותו לגמרי.......... גם פיירוול יכול לגרום לבעיות כאלו

אזהרה קטנה גדולה: אם אתה מסיר את הפיירוול אל תתחבר בלי לפחות להדליק את הפיירוול של . כמו שאמרתי מקודם, אם אין פיירוול יש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש לי פינגים מעולים... למשל בבאטלפילד 2 בדיוק לחצתי על TAB שזה מראה את הפיגנים והנקודות.... אז בדיוק הייתה הבעיה...

והפינג היה על 25.... הפינגים המשחק לא עוברית את 30!

ובכל המשחקים זה ככה.....

אבל מה שאנייודע שב- מתי שקוראת הבעיה הזו הפינג הופך ל-999 ואחרי שזה חוזר למשחק... זה חוזר להיות נורמלי.... אבל בבאטלפילד 2

זה לא ככה....

אני חושב שב-NORTON ANTIVIRUS 2005 אין פיירוול...... אז בכל זאת ... אם אני מבטל אותו או לא אז נמשכת הבעיה....

ותמיד "חומת האש של ווינדואס" הייתה לא פעילה אצלי .... אני יכול להפעיל אותה אבל מזה יתן לי ?

איך אני פותר את הבעיה ? האם המודם יפתור את הבעיה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה יש מצב. מודם משתמש במעבד כדי לעשות את רוב העבודה שלו. מודם רשת + כרטיס הרשת עושים לבדם את כל העבודה ולא מעמיסים על המעבד. במשחק המעבד די עמוס אז זה יכול לעזור.

אני שוב ימליץ לעבוד עם פיירוול כלשהוא, ותאמין לי שאולי הפיירוול של לא יפתור את הבעיה אבל לא יזיק לך .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי דבר ראשון תעבור למודם רשת!!!

מודמים של הם לא הכי אמינים (מנסיון)

מה שקורה בבסיס שיש לך קשר לשרת המשחקים אבל אחרי כמה זמן הקשר שלך נהיה עמוס ומיתנתק

משמע שזה לא פיירוול כי תפקיד הפיירוול לחסום פורטים לא להעמיס עליהם-

זה גם לא המחשב אם אתה אומר שאתה סורק לספייוורים ווירוסים

ובנורטון אנטיוירוס אין פיירוול!!! (בנורטון אינטרנט סקיורטי יש)

הדבר היחידי זה באמת המודם

תגיד לי עוד משהו שאתה מתנתק מהשרת אתה גם מתנתק מהאינטרנט?

ובכלל המשחקים האלה חוקיים? (קנית אותם?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים הם מקוריים... כולם!

שהבעיה קוראת זה לא מתנתק לי מהאינטרנט... הוא נשאר עדיין מחובר.....

נ.ב

גם ככה כל הפילטרים שלי חדשים בבית ואין לי כרגע התנתקויות... וכל הזמן קניתי מהם פילטרים חדשים והבעיה עדיין נמשכה....

מקיסמום אם הם נותנים פילטר אז הם נותנים פילטר אחד... וזה לא כל כך משנה לי.. העיקר שהבעיה תיפתר....

אני עדיין לא בטוח להפעיל את חומת האש של ווינדאוס אני זוכר שהיא הייתה פעילה.. אבל משום מה הפכתי אותה ללא פעילה מאיזושהי סיבה... ואני לא זוכר...

מה אתם אומרים <?>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להיתחבר עם הש"מ והסיסמה שלך לאינטרנט בחשב של מישהוא אחר (שיש לו את המשחק כמובן) ותראה אם זה קורה אצלו

אם כן אז הבעיה במחשב שלך תריץ בדיקת netstat -n ,שכל התוכנות סגורות ויש לך רק את החיבור לאינטרנט ,ותראה אם יש לך חיבורים פעילים לאינטרנט

אם יש משמע שיש לך ספייוור/וירוס שגורם לעומס

אם צל חבר של זה גם קורה משמע שהבעיה חיצונית תריץ פקודת tracert לשרת הבעיתי ותראה באיזה שרת הפינג קופץ מעל ל300

שם הבעיה,נגד זה אין מה לעשות פשוט תחפש שרת אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר שרת אחר... אני מנסה בכל השרתים ובכל המשחקים זה אותו דבר......

מחר אני מקבל את המודם ואני יעדכן אתכם.. אם עדיין הבעיה תימשך אני לא יודע מה להגיד לכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...