אל תאמינו לכול מה שאתם רואים בטופגיר.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אל תאמינו לכול מה שאתם רואים בטופגיר..

PhP dUdE

Recommended Posts

http://www.mr2mk1club.com/TopGear.html

זה היה דיי ברור.

הרי קלרקסון לא יכול להיות תמיד צודק ב100%.

רואים מידי פעם בתוכנית שהוא דיי כופה את הדעות שלו על השאר..

:nixweiss:

וגם מוזר שמכוניות נהדרות יוצאות בזמני מסלול מביישים ומכוניות כמו האלפות(שהם מכוניות טובות,אבל ג'רמי מעדיף אותם..) משיגות זמנים של מכוניות כמו ה911 TURBO.

בכול מקרה רואים שהם גם אוהבים יותר מכוניות בריטיות..

:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הגעתי למסקנה ועוד דיי מזמן שטופ גיר תוכנית לא אובייקטיבית.

הרי רואים שכול מכונית שהיא לא בריטית,פורשה,פרארי או מרצדס היא לדעתם מכונית "לא מגניבה" זה אידיוטי לחלוטין :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנית מעולה אבל לא אובייקטיבית

את ה-DB9 והוואנקיש שהוא כל כך אוהב הם מכוניות "איטיות" למחיר שלהם.

ומה שהכי עיצבן אותי זה שיצאה ה-FQ400 הוא השוואה אותה למורצ'לגו ואח"כ הנהג הסתחרר במכוון.

עכשיו אני לא מבין למה הוא לא השווה אותה לוואנקיש שהוא כל כך אוהב, זה בגלל שהFQ400 פשוט תכסח אותה.

חוץ מזה הוא עשה פעם השוואה בין ה-575 לוואנקיש עם דיימון היל וה-575 ניצחה ושהוא עשה עוד מבחן הוואנקיש ניצחה. ולמה הוא לא הכניס את המורצ'לגו הרי היא באותה רמת מחיר אפילו יותר נמוך. זה בגלל שהמורצ'לגו תכסח את שניהם והוא פשוט לא אוהב למבורגיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הוא גם הראה מבחן השוואתי בין EVO8 (מכונית מעולה לדעתי.) לבין למבורגיני מרצ'יאלרגו,שהוא נהג בEVO8 ואלוף בריטניה במכוניות טיורינג נהג בלמבורגיני,קצת קשה לי להבין איך למורבגיני 547 כוחות סוס הפסידה לEVO(בלי לזלזל אבל אילו מכוניות בדרגות שונות לגמרי..) שנהג בה אלוף בריטניה במכוניות טיורינג.

תסתכלו אפילו בתוצאות של הסטיג:

Murcielago:1.23.7

Mitsubishi Evo VIII:1.28.9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא הייתה איוו רגילה.... היא הייתה עם 450 סוסים אם אני לא טועה

הייתה כתבה עליה במוטוקאר שאיזה סדנת מכוניות שיפרה עוד יותר את האיוו והוסיפו כל מיני שטויות (200כ"ס :xyxthumbs: ) וספויילרים למיניהם לייציבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לMurcielago יש 580 אז?

תראה איך זה שבמבחנים היא ערב אותה ב5 שניות וקצת וקלרקסון(שהוא לא הנהג.. ראה את הפרק שלו בגרמניה..) ניצח במכונית עם 130 כוח סוס פחות את אלוף בריטניה במכוניות טיורינג?

ואיפה נעלמו חצי מהתגובות? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא הייתה איוו רגילה.... היא הייתה עם 450 סוסים אם אני לא טועה

הייתה כתבה עליה במוטוקאר שאיזה סדנת מכוניות שיפרה עוד יותר את האיוו והוסיפו כל מיני שטויות (200כ"ס  :xyxthumbs: ) וספויילרים למיניהם לייציבות

זאת EVO FQ400 כלומר עם 400 כ"ס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'רמי קלארקסון תמיד טען שהמכוניות עם השנים נהיות איטיות.

אז באחת התוכניות של טופ גיר ריכזו 10 מכוניות.

והייתה תחרות בין פוקוס RS, לאסקורט קוזוורת

ניסן 350Z מול ניסן 300ZX

טויטה MR2 דור ראשון מול דור שלישי

גולף GTI דור ראשון מול דור רביעי

205GTI מול 206GTI

המנצחות היו: קוזוורת (ישנה), 206 (חדשה), גולף דור רביעי(חדשה), 300ZX(ישנה) וMR2 דור שלישי (חדשה).

לסיכום 3 חדשות ו-2 ישנות ניצחו.

אח"כ הם עשו מירוצים חוזרים שהם שודרו בסופו של דבר שבהם היו תוצאות מעט שונות במרחקים שונים אבל הפעם הגולף דור ראשון ניצחה את הדור הרביעי.

כלומר 3 ישנות ו2 חדשות מנצחות.

זאת אומרת ששיחקו פה עם המכוניות איך שג'רמי רצה ולא איך שהם באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...