בעייה במינידיסק מסוג SONY MZR700 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה במינידיסק מסוג SONY MZR700

KRS1

Recommended Posts

כמו שהכותרת אומרת - קניתי לפני כשנה את המינידיסק (אחריות כבר אין לי עליו), כשאני עושה הקלטות אין שום בעייה והכל הולך חלק אבל כשאני שומע שיר הוא כל הזמן נתקע לי בקטעים רנדומיליים למספר שניות או אפילו עד שאני מעביר ידנית שיר......

ניסיתי לנקות וזה לא עזר כ"כ - למישהו יש רעיונות,עצות, משהו? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לנקות בעזרת דיסק ניקוי נכון?

כי זה באמת נשמע כמו בעיה של הלייזר או הזכרון של המכשיר.

יש עוד אפשרות שממש לא נראית לי, אם לדיסק יש fragmentation (כלומר הוא לא מאוחה בגלל שערכת אותו עשרות פעמים בלי למחוק אותו לגמרי)

אז ייתכן שבעיה זו תופיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לנקות בעזרת דיסק ניקוי נכון?

כי זה באמת נשמע כמו בעיה של הלייזר או הזכרון של המכשיר.

יש עוד אפשרות שממש לא נראית לי, אם לדיסק יש fragmentation (כלומר הוא לא מאוחה בגלל שערכת אותו עשרות פעמים בלי למחוק אותו לגמרי)

אז ייתכן שבעיה זו תופיע.

בקשר לניקוי: לא ניקיתי עם דיסק ניקוי כי עד עכשיו לא היה לא מושג שיש דבר כזה, ניקיתי עם לחץ אוויר - אתה חושב שזאת יכולה להיות הבעייה כי נראה לי שזה היה משפיע גם על ההקלטה וזה לא משפיע עליה כי כשאני שומע תוך כדי שאני מקליט אני שומע בלי בעיות.

בקשר לאפשרות השנייה: לא יכול להיות כי מחקתי את הדיסק הזה לחלוטין כבר כמה פעמים :-\

מה שהכי הורס זה שיש שירים שהמיני קורא חלק ושיר אח"כ כל שנייה נתקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחץ אוויר?!

אחת מהטעויות החמורות ביותר שאפשר לעשות!

ישנם יותר מ300 חלקים מכניים במינידיסק שלך והם יכולים להינזק, אל תשתמש בלחץ אוויר!

ישנם דיסקים ניקוי ללייזר וגם לראש, תנסה את אלו ללייזר.

לי יש דיסק ניקוי של vivanco שקניתי בדיוטי פרי, לא יודע מה יש בארץ.

תנסה ובהצלחה.

*אם זה עזר או לא עזר, אל תשתמש בדיסק ניקוי יותר מפעם פעמיים, למרות שהם מעיפים אבק ומניקים, הם יכולים להשאיר שריטות קטנות על העיינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שכשאני שומע במינידיסק והוא נמצא בכיס שלי אז אין שום תקלה אבל דווקא כשהוא מונח טוב על שולחן או דבר יציב אחר יש בעיות - אין לי מושג למה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...